+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Правила відкритих відносин

Моногамія, як і раніше, вважається нормою, коли йдеться про відносини; багато людей хочуть стабільних відносин, які в ідеалі триватимуть усе життя. У минулому альтернативних моделей відносин взагалі не існувало, принаймні про них не говорили публічно. Однак сьогодні табу майже не залишилося, і все більше пар відкриває для себе нові шляхи. Кохання - це фундаментальна основа відносин, але для деяких людей секс може чудовим чином її розділити.

Причини, через які пари вступають у відкриті відносини, можуть бути різними. За певних обставин відносини після багатьох років у ліжку дещо затихли, і можна сподіватися, що це їх пожвавить. Можливо, прихильники просто дуже люблять експериментувати та люблять гострі відчуття від сексу з різними партнерами.

Якщо ви думаєте, що відкриті відносини складаються дуже легко, тому що в них немає секретів та зобов'язань, ви дуже помиляєтеся. Незважаючи на те, що обом партнерам дозволено розважатися з іншими людьми, все ж таки існують чіткі правила. Вільні відносини можуть працювати у довгостроковій перспективі лише за умови дотримання певних угод.

ВИМОГИ ДЛЯ УСПІХУ ВІЛЬНИХ ВІДНОСИН

Навіть якщо партнери у вільних відносинах не присягаються один одному у вірності, не кожен може робити все, що хоче. Обидві сторони погодилися, що сексуальні стосунки з іншими людьми дозволені. На відміну від роману, у цьому випадку немає жодної таємниці, партнер зазвичай знає, коли і з ким зустрічається інший. Так що існують цілком нормальні любовні відносини, в яких обидві людини відчувають захищеність і захищеність, що навіть не піддається сумніву.

Вільні відносини особливо підходять, коли сексуальні потреби та переваги сильно різняться. Тоді нікому не доведеться прогинатися заради іншого і йти на будь-які постійні компроміси. Звісно, ​​партнерство від цього теж може виграти, а найчастіше воно навіть поглиблюється, оскільки отримує нові імпульси. Довіра може зростати все більше, що може допомогти зміцнити зв'язок. Ви також можете відкрити нові сексуальні практики, які пізніше захочете випробувати зі своїм постійним партнером. Однак відкриті стосунки ніколи не повинні бути екстреним рішенням, якщо стосунки ось-ось закінчаться.

#ВАЖЛИВО

Якщо ця модель відносин підходить вам, ви обидва повинні повністю підтримувати її та не поступатися бажанням партнера. У кращому разі жоден з вас не повинен бути схильний до сильної ревнощів, оскільки це швидко призведе до краху відкритих стосунків.

НАЙВАЖЛИВІШІ ПРАВИЛА ВІЛЬНИХ ВІДНОСИН

Вільні відносини, безумовно, вимагають досить розслабленого відношення обох партнерів. Однак це може виявитися набагато складнішим, оскільки відкритість не означає свободу від дурнів. Якщо ви схиляєтеся до вільних відносин, заздалегідь переконайтеся, що ви можете сміливо дотримуватись кількох основних правил.

БАЖАННЯ ПОВИННО ВИХОДИТИ ВІД ОБОХ ПАРТНЕРІВ.

У будь-яких відносинах трапляються злети та падіння, як у коханні, так і в сексуальному контексті. За певних обставин може виникнути тема вільних відносин, тому що ви сподіваєтеся, що це дасть вам ковток свіжого повітря. Поговоріть про це в тиху хвилину і з'ясуйте, чи підійде ця модель. Під час цієї розмови мають бути роз'яснені всі питання та розвіяні побоювання. Ви не можете нав'язати відкрите партнерство, ви обидва повинні бути в цьому дійсно зацікавлені. Якщо у когось із вас вже є проблеми зі страхом втрати та ревнощами, відкриті відносини будуть контрпродуктивні.  

СПІЛКУВАННЯ І ЧЕСНІСТЬ – ЦЕ ГОЛОВНЕ

Ці два аспекти у вільних відносинах навіть важливіші, ніж у звичайному партнерстві. Слід заздалегідь поговорити про те, чи вас турбує у ваших відносинах, не повинно бути ніяких непорозумінь і неясностей. Немає сенсу шукати зовні те, чого вам не вистачає у вашому спільному житті.

Навіть якщо ви вже у вільних відносинах, вам слід поділитися своїми емоціями та почуттями. Як тільки один із вас перестане почуватися комфортно під час гри, слід подумати про припинення гри. Ви повинні вирішити для себе, чи ви хочете розповідати один одному про свої сексуальні пригоди або наскільки докладно ви хочете вдаватися в подробиці. Якщо ваш партнер ставить питання з цього приводу, завжди слід відповідати на нього чесно і нічого не приховувати.

НІЩО НЕ ПРАЦЮЄ БЕЗ БЕЗПЕЧНОГО СЕКСУ

Ви любите свого партнера, але хочете зайнятися сексом і з іншими людьми – це не проблема. Однак це може статися швидко, якщо безпека не є основним пріоритетом. Контрацепція повинна не тільки захищати від вагітності, а й забезпечувати захист від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Ви, звичайно, не хочете заразити свого партнера, тому використання презервативів має бути само собою зрозумілим. Якщо ви забули презерватив або він порвався, поговоріть про це зі своїм партнером і, якщо є сумніви, зверніться до лікаря.

КОРДОНИ ОБОХ ПАРТНЕРІВ ПОВИННІ ДОБРАТИСЯ.

Навіть якщо ви дуже відкриті, у вас все одно є чіткі межі у відкритих відносинах. Правила, які ми встановили разом, необхідно завжди дотримуватись, що є ознакою поваги до інших. Якщо контакти з колегами або спільними знайомими табуйовані, тримайтеся подалі. Після того, як ви вирішили, як часто можуть проходити побачення, не зустрічайтеся з іншими частіше.

ВСТАНОВІТЬ ЧАС І МІСЦЕ РАЗОМ

Якщо ви не хочете, щоб хтось із вас ділив ліжко з іншою людиною, встановіть із цього приводу чітке правило. Важливо, щоб ви домовилися про те, де може бути близькість з іншими людьми. Повідомте свого партнера про заплановані побачення, щоб він знав, де йому не слід перебувати в цей час. Найкращими місцями для зустрічей є квартира сексуального партнера, номер готелю чи свінгер-клуб.

Відкриті відносини процвітають, коли ви дотримуєтеся загальних угод і правил. Як тільки у когось із вас виникнуть сумніви, вам доведеться поговорити про те, чи підійде ця модель відносин взагалі в довгостроковій перспективі. Але якщо ви завжди відкрито та чесно говорите про свої почуття, немає взагалі нічого, що суперечило б цій моделі стосунків.