+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Прелюдія - найкраще приходить на початку

Прелюдія чимось нагадує закуску в ресторані: звичайно, іноді можна обійтися і без неї, але набагато приємніше, коли лоскочеш свої почуття і змушуєш хотіти ще. Тому ви повинні приділити прелюдії розумну кількість часу та уваги. У цій статті ви знайдете все, що вам потрібно знати про прелюдії, і кілька гарячих трюків, щоб ще більше розважитись перед сексом.

ЩО ТАКЕ ПЕРЕЛЮДІЯ

Під час прелюдії ви заводите один одного перед справжнім сексом і відчуваєте свій шлях до того, що має статися. У прелюдію входить багато: слова, поцілунки, дотик рук, рота та іграшок...  Для багатьох людей прелюдія надзвичайно важлива для створення настрою та збудження.

Для деяких пар прелюдія є інтимною частиною сексу : їм особливо подобається спостерігати за зростанням хтивості один одного.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Згідно з дослідженням, чоловіки особливо хочуть тривалої прелюдії. Близько 31% чоловіків люблять тривалу попередню суперечку, в той час, як тільки 23% жінок хочуть цього.

ПЕРЕЛЮДІЯ: 7 ГАРЯЧИХ ІДЕЙ

#1 - БРУДНІ РОЗМОВИ

Особливо в гарячій фазі перед справжнім сексом ви можете звести свого партнера з розуму одними словами. Це працює навіть у ситуаціях, коли ви насправді не можете займатися сексом. Шепіт "Ти така гаряча, я хотів би зайнятися з тобою любов'ю тут і зараз" вже може бути дуже збуджуючим. А ще пізніше в ліжку можна прошепотіти на вушко кілька сексуальних речей.

#2 - ЕРОТИЧНИЙ МАСАЖ

Почніть кохатися з сексуального масажу. Таким чином, ви можете побалувати все тіло вашої коханої та впливати на інші почуття за допомогою масажних олій. Ви можете вирішити, як довго триває масаж.

#3 - ВОДНІ ОБ'ЄКТИ

Як щодо того, щоб перенести прелюдію в душ чи ванну? Секс у ванні дуже гарячий для деяких пар, але у ванні часто мало місця, але мокра подорож ідеально підходить для гарячої прелюдії! Ви можете поголити один одного, помитися і насолодитися тісним фізичним контактом – а потім просто поміняти місце для сексу.

#4 - РОТОМ І МОВОЮ

Стає особливо жарко, якщо ви не використовуєте тільки руки - оральний секс - дуже гарна прелюдія. Деяким жінкам, наприклад, подобається відчувати оргазм ще до статевого акту, тому прелюдія ідеально підходить для того, щоб побалувати їх кунілінгус.

#5 - ДОДАЙТЕ ІНТИМНІ ІГРАШКИ

Секс-іграшки вже можна дуже добре інтегрувати у прелюдії. Тут великий вибір іграшок, які можна спробувати. Будь то фалоімітатори, вібратори або БДСМ-іграшки, такі як лоскочучі пір'я або інструменти для порки, немає межі вашій уяві. Просто подивіться, що вам подобається!

#6 - СТРИПТИЗ

"Малюк, зніми пальто..." - Стриптиз може бути дуже еротичним як прелюдія. Все залежить від того, як підійти до цього. Можливо, купити нову сексуальну білизну, а потім повільно роздягнутися перед партнером. Нехай грає еротична музика та роздягайтеся дуже повільно. Навіть якщо ви почуваєтеся трохи безглуздо, роблячи це, вашому співрозмовнику це напевно сподобається.

#7 – ПРОБУЙТЕ НОВІ РЕЧІ

Прелюдія - ідеальний момент, щоб просто спробувати щось нове. Якщо вам щось не подобається, ви можете легко повернутися до перевіреного часу. І якщо пір'я, пов'язки на очі або інші речі вас радують, просто регулярно включайте їх у заняття любов'ю. Важливо тільки те, що ви говорите про свої бажання та фантазії.

Прелюдія може бути одним із найінтимніших моментів сексу. Дізнайся, що робить тебе гарячим, і починай!