+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Примирливий секс

Багато пар займаються сексом після сварки, а потім миряться в ліжку. Навіть вчені вже вивчили цю тему і дійшли висновку, що секс із примиренням не обов'язково шкідливий для стосунків і в той же час може доставляти еротичний кайф. То чи це привід час від часу починати сварку? Ми розповімо вам, чому секс із примиренням такий інтенсивний і як зробити його особливо приємним.

ЩО СТОЇТЬ ЗА СЕКСОМ З ПРИМИРЕННЯМ?

У всіх людських відносинах час від часу трапляються сварки, люди підвищують голос і в деякі моменти воліють більше не бачити кохану людину. Ви кипите від гніву, але замість того, щоб продовжувати сперечатися, просто виявляєтеся в ліжку. Вам це знайоме? Ви також запитуєте, як гнів раптово викликав у вас бажання зайнятися сексом? Насправді, це не так уже й незвично!

Сварка зазвичай супроводжується безліччю емоцій, які ми сприймаємо як негативні. Але ваше тіло — негідник і під час сварки виділяє гормон тестостерон, який відповідає за вашу сексуальну пристрасть та лібідо. Фізичні процеси, пов'язані зі суперечкою, аналогічні до процесів, пов'язаних із сексом!

Однак це усвідомлення не дає права постійно починати суперечки, як і секс не є вирішенням суперечок. Тому що, якщо є серйозні конфлікти, примирливий секс не працює. Коли справа стосується повсякденних дрібниць, таких як винесення сміття, розчарування, що стримується, часто можна випустити в ліжку, але коли справа стосується принципових питань або якщо хтось із вас серйозно образився, емоційна суперечка навряд чи переросте в емоційну суперечку. в емоційно заряджену справу аркуш.

4 ПОРАДИ ПРО ТЕ, ЯК ПРАЦЮЄ ПРИМИРНИЙ СЕКС

№1: СПОРТИТЕ ЧЕСНО

Ви сперечаєтеся і вже помічаєте, що у вас не тільки вирує гнів, а й зайнялося лібідо? Він насправді досить сексуальний, твоя дорога, судячи з того, як він говорить про себе. Якщо ви хочете, щоб ваша суперечка закінчилася в ліжку, не варто заздалегідь ставитися один до одного зневажливо (це стосується будь-якої суперечки, за якою не повинен слідувати секс). Тому що: Його точно більше не цікавитимуть романтика та пристрасть, якщо ви раніше його образили.

№2: СЕКС – НЕ ОПРАВДАВАННЯ

Дуже важливо відзначити, що навіть найгарячіший секс із примиренням не замінить вибачень. Якщо ви зробили щось не так і у вашого партнера були всі підстави злитися на вас, вам слід бути чесним і визнати свою помилку. Ви також можете зробити це між двома глибокими поцілунками.

№3: НЕ ІГНОРУЙТЕ ТЕМИ

Секс із стримуваним гнівом може бути пристрасним і найчастіше розкутішим, ніж зазвичай. Однак не варто вдаватися до сексу із примиренням, щоб уникнути розмов. Якщо є принципові розбіжності, ви повинні мати можливість поговорити. Це також може статися пізніше, коли ви відчуєте близькість один до одного і будете готові дискутувати на рівні.

№ 4: ОБИДВА ПОВИННІ ХОТЕТИ ПРИМИРЮВАЛЬНОГО СЕКСУ

Уявіть, що ваш коханий люто кричить на вас, сердиться, і ви можете тільки бачити, наскільки він насправді привабливий. Що станеться, якщо ви схопите його чи її та сильно поцілуєте? Насправді, це не дуже хороша ідея, це дуже агресивна та неповажна поведінка – зрештою, ви б не хотіли, щоб хтось просто думав про секс із вами, поки ви намагаєтеся донести до вас важливу для вас думку, не так Чи? Тому зверніть увагу на поведінку і слова вашого співрозмовника: він дав зрозуміти, чого хоче, і ви завершили дискусію? Тоді зараз саме час зайнятися цим повільно і, якщо потрібно, спочатку словами.

Секс із примиренням може бути неймовірно гарячим, особливо тому, що гормони катаються на американських гірках, а секс може звільнити всі розчарування та пристрасть. Гроза дійсно може очистити повітря і зробити вечір по-справжньому спекотним. Але, будь ласка: не починайте постійно сперечатися один з одним тільки тому, що зрештою секс виявився таким добрим. Це тільки псує бажання у довгостроковій перспективі.