+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Прищі на статевому члені

Ви можете достатньо знати про прищі в період статевого дозрівання. А неприємні неприємності завжди виявляються, коли вони найменше потрібні. Великий шум на носі або докучлива шишка на підборідді дуже дратують. Але що робити, якщо на статевому члені з'явилися прищики ? Чи небезпечні вони і як їх позбутися?

Прищі на члені - ЩО ЦЕ?

В принципі, прищі на статевому члені не привід для паніки, тому що ваш статевий член та яєчка пронизані сальними залозами. Прищі, які з'являються на вашій найкращій речі, такі ж, як і на вашому обличчі. Найнеприємніше, що вони виникають на статевому члені, однією з найчутливіших частин тіла.  

Прищі на статевому члені завжди з'являються при закупорці пір. Причиною цього може бути бруд, а також мертві клітини шкіри або жирна шкіра. Прищі в області статевого члена або заповнені гноєм, або шкірним салом, тому гнійні прищі значно болючіші, ніж шкірні висипання.  

Один із ризиків полягає в тому, що кісти розвиваються із забитих пір, тому що шкірне сало не може належним чином дренуватися. Кісти розвиваються на яєчках, але можуть утворюватися і на стовбурі статевого члена. Особливо в області яєчок кісти можуть бути величезними. Розвиток кісти або сильно запаленого та болючого прищу завжди залежить від лікаря!

#ВАЖЛИВО!

Ніколи не вичавлюйте прищики на статевому члені самостійно, це місце може запалитися! Якщо ви турбуєтеся, ви завжди повинні мати професійний погляд на це.

3 Причини появи прищів на члені

#1: ІНТИМНЕ ГОЛИННЯ

Інтимне гоління модно, багато хто повністю видаляє волосся з яєчок або лобка . У чоловіків на стовбурі статевого члена може рости волосся, яке потім зазвичай видаляють. В результаті гоління може статися так, що зістрижене волосся знову не виросте зі шкіри, а вросте. Це може призвести до набряку і, зрештою, запальної реакції. Запалення кореня волосся також відчувається як прищ, але зазвичай гоїться без дренування назовні.  

#2: ТІСНИЙ ОДЯГ І ПОТЛИВІСТЬ

Піт містить бактерії, особливо в інтимній зоні, вони можуть швидко призвести до запальних реакцій та прищів. Якщо ви також носите тісний одяг, ваша шкіра в будь-якому випадку буде сильно роздратована тертям. Якщо ви сильно спітніли, слід якнайшвидше вимити пеніс та яєчка, інакшепоширюватимуться не лише неприємні запахи, а й бактерії.  

# 3: НЕШКІДНІ РОГОВІ КІНЧИКИ НА ГОЛОВЦІ

Якщо на головці з'являється прищ, це дуже лякає більшість чоловіків. Але і тут у більшості випадків можна дати відмашку. Це може бути звані рогові наконечники. Це жовтувато-білі утворення, що візуально нагадують бородавки і абсолютно нешкідливі з медичної точки зору. Тим не менш, якщо ви помітили зміну шкіри на статевому члені, яка не зникає через тиждень, вам слідзвернутися до уролога, сімейного лікаря або дерматолога.

ЗА ДОПОМОГОЮ ЦИХ ПОРАД ВИ МОЖЕТЕ ПОПЕРЕДІТИ ПОЯВА ПРИЩІВ НА ПОЛОВОМУ ЧЛЕНІ.

#1: ДОБРИТЬСЯ ГІГІЄНУ ПРИ ГОЛЮВАННІ ІНТИМНИХ ЧАСТИН ТІЛА

Інтимне гоління - одна з основних причин появи прищів на статевому члені. Гігієна особливо важлива у цій процедурі. Відлущення перед голінням допомагає запобігти вростанню волосся. Ретельно вимийте лобкове волосся та всю інтимну зону перед голінням. Використовуйте лише засоби, що підходять для інтимної зони, та доглядайте за собою після гоління за допомогою м'якого лосьйону після гоління. Олія чайного дерева також є добрим засобом для захисту волосяних фолікулів від забруднень.  

#2: ЗМІНЯЙТЕ НИЖНЮ БІЛИЗНУ, КОЛИ СИЛЬНО ПОТІЄТЕ

Багато людей одягають чисту спідню білизну щоранку після душу. Але якщо ви потіли напередодні, цього може бути недостатньо. Уявіть, що ви вийшли з офісу ввечері, спітнілі за роботою, а в душ пішли тільки наступного ранку. У цьому випадку бактерії, які розвинулися у ваших трусах, повинні всю ніч сприяти розвитку прищів.  

№3: ВИКОРИСТОВУЙТЕ ТІЛЬКИ ПІДХІДНІ ОЧИЩУючі ЗАСОБИ

Багато не завжди допомагає! Якщо просто мити інтимну зону під час душу, можна перенапружити чутливу шкіру. З іншого боку, гель для душу, з яким ваші руки та ноги не будуть мати проблем, може пошкодити природний захисний бар'єр вашої інтимної зони, полегшивши бактеріям можливість викликати запалення. Тому вам слід використовувати м'який лосьйон для вмивання, який також підходить для інтимної зони .  

#4: ВИБИРАЙТЕ ДИШУЮЧУ НИЖНЮ БІЛИЗНУ

Синтетика не місце в інтимній зоні! Вибирайте спідню білизну з натуральної бавовни, тому що тільки так ваша шкіра може дихати. І не хвилюйтеся, білизна з бавовни не виглядає душною або нудною. Ви будете вражені тим, наскільки сексуальна чоловіча спідня білизна зроблена з дихаючого матеріалу.

Прищі на члені: ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ

  • ретельно доглядайте інтимну зону, особливо якщо утворився прищ
  • якщо біль сильний і триває тиждень, слід звернутися до лікаря
  • мийте інтимну зону лише відповідними лосьйонами та гелями
  • ніколи не натискайте на прищики на статевому члені самостійно, це може спричинити сильне запалення
  • не нехтуйте гігієною і обов'язково ретельно вмивайтеся після потовиділення

Інтимна зона є чутливою зоною і тут можуть з'явитися прищики. Найчастіше вони дратують, але нешкідливі і проходять власними силами. Правильний догляд під час гоління та регулярна особиста гігієна у багатьох випадках можуть запобігти появі прищів.