+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Розбещеність – інформація про сексуальну свободу

Розбещеність – це іноземне слово, що означає сексуальний контакт із (часто) мінливими статевими партнерами. Будь-хто, хто веде себе сексуально вільно, веде безладне життя. І люди засуджують безладну поведінку. Але в цьому безперечно є система, якщо ми подивимося на історію, яка стоїть за цим.

РОЗПУЩЕНІСТЬ В ІСТОРІЇ

Протягом тисячоліть розбещеність була небажана і певною мірою залишається такою і сьогодні. Безладна поведінка особливо відкидалася представниками трьох основних монотеїстичних світових релігій: юдаїзму, християнства та ісламу. Секс має відбуватися лише між чоловіком та дружиною для продовження роду. Це в крайньому протиріччі з попередніми релігіями з безліччю божеств: якщо ви подивіться, наприклад, на міфи Стародавньої Греції, виникає питання, з ким насправді не займався сексом Зевс, батько богів?! Божества зображувалися з людськими рисами, включаючи прагнення сексу.

У багатьох природних релігіях близькість до божеств навіть прагнула за допомогою задоволення та екстазу – але цього вже не було принаймні з часів трьох основних світових релігій. Зараз близькість до Бога досягається через сексуальну помірність і контроль над бажаннями та збудженням. Вже в античних царствах, тобто приблизно з 800 до н. е. по 600 р. н. е., існували вказівки на те, що «невинність» жінки була власністю, яку варто захищати, і що перелюб був заборонений. Цікаво, що перелюб стосується лише простого народу – серед знаті перелюб допускався. Подвійні стандарти супроводжують нас, людей протягом тисячоліть.

ОБРАЗА ДО СЕКСУ

Перенесемося на кілька століть уперед. На дворі 1712, ми в Лондоні, виходить новий бестселер: анонімна книга «Онанія». . Автор невідомий. Але прочитати цю книгу хочуть усі. Озираючись назад, можна сказати, що зміст описує поворотний момент: раптово сексуальність, особливо мастурбація, переміщається з релігійного контексту до медичного. Аргументація автора дуже цікава - він сам вважав, що духовної підтримки достатньо, щоби звільнити людей від самоосквернення, званого мастурбацією. Але це зовсім негаразд. Він: вона виявила, що настоянки та порошки мають набагато кращий ефект. І – про диво – він випадково виявив саме ці настоянки та порошки та продає їх у різних магазинах. Це маркетинг у всій красі!

РОЗПУЩЕНІТЬ ЗДАВНА ВВАЖАЛАСЯ ПАТОЛОГІЄЮ.

Дехто справді вхопився за цю тенденцію, і почалася категоризація сексуальних потреб як патологічних. Це призвело до того, що містер Келлог винайшов кукурудзяні пластівці з переконання, що прісна на смак їжа пригнічує сексуальне бажання. Брехня говорили, що мастурбація призводить до сліпоти та «божевілля». В університетах та школах проповідується помірність замість сексуальної освіти. Будь-хто, хто займається сексом, неминуче захворіє на сифіліс, гонорею, гострі кондиломи та інші інфекції, що передаються статевим шляхом. І сьогодні, у 21 столітті, ми все ще можемо знайти медикалізацію сексуальних потреб. Розбещеність називають діагностичним критерієм та симптомом різних психічних розладів, таких як прикордонний розлад особистості або біполярний розлад.

РОЗПУЩЕНІСТЬ У 21 СТОЛІТТІ

Якщо це так, то розбещеність історично дозволялася більше чоловікам, ніж жінкам. І це відбувається донині. Чоловік, який займався сексом із десятками жінок, — це «жеребець», а жінку, яка займалася сексом із кількома чоловіками, «легко отримати». Наше сучасне суспільство, як і раніше, карає жінок за їх сексуальну поведінку, але чоловікам аплодують.

Якщо я щось і знаю, то це те, що я нічого не знаю. Я не розумію, чому люди думають, що можуть втручатися у сексуальне життя інших людей. Поки дорослі добровільно роблять разом щось, що не завдає шкоди їм чи іншим, вони мають це робити. Чому мене хвилює, що хтось робить у спальні? Чи у вітальні, чи на кухні, чи в машині... Або, говорячи інакше: хто я такий, щоб дозволяти собі судити інших людей лише тому, що у них різні сексуальні партнери? Можливо, нам слід просто змінити свою точку зору – замість засудження ми могли б також думати, що ці люди, здається, перебувають у світі із собою та своїми потребами. І багато людей могли б з цього урок!

Секс-шоп