+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Садомазо: задоволення від болю

Багатьом людям подобаються жорсткіші види сексу. садомазо символізує саме такі жорстокі ігри. Існують також чіткі правила садомазохістських практик, яких мають дотримуватись усі учасники. Тому що садомазо приносить задоволення тільки при довірі та чесності. Як можна наважитись підійти до такого виду сексу і на що варто звернути увагу, ми вам сьогодні пояснимо.

ЩО ЗАГАЛЬНО ОЗНАЧАЄ САДОМАЗО?

Термін «садомазо» є абревіатурою та позначає садомазохізм. SM також є поширеною абревіатурою. Так що, якщо ви зустрінете один з цих ярликів під час онлайн-знайомств, тепер ви знаєте, що на побаченні на вас чекають більш важкі кроки. По суті садомазо означає секс, в якому задоволення відчувається через біль і силу.

У сцені БДСМ проводиться різниця між домінуючими та покірними людьми. Домінуючі люди відчувають задоволення, завдаючи біль іншим, принижуючи їх чи маючи владу над іншими. Покірні чи покірні особи, також звані сабмісивами, порушуються від переживання болю чи приниження.

SM-ігри не завжди повинні сягати крайнощів. Навіть ігри з легким домінуванням можуть викликати у вас бажання грати і є ідеальним початком. Не соромтеся пробувати те, що вам подобається і чи заводять вас взагалі садомазо-ігри.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Деякі люди одночасно домінують та підкоряються. Вони змінюються ролями залежно від цього, що хочеться робити. Ось чому ці люди часто називають себе перемикачами.

10 САДОМАЗО-ТЕРМІНИ, ЯКІ ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ

#1 СТОП-СЛОВО

Перш ніж починати садомазо-ігри, вам слід встановити стоп-слово. Ви можете використовувати його, щоб негайно призупинити або скасувати гру, не запитуючи про це. Стоп-слово слід вибирати так, щоб ви не промовили його помилково. «Ні» чи «Ой» не такі вже й хороші.

#2 БУДИНОК

Домінуюча частина називається Лордом, Пані або Верхом, Майстром, Пані або Будинком (я). Він чи вона вирішує, що робити.

#3 ЗАМІНИ

Покірна частина називається нижньою, рабом, рабом , слугою чи сабом. Він підкоряється під час гри та залишає кермо правління іншому. Терміни «дім» і «саб» йдуть пліч-о-пліч і використовуються як чітке позначення ролей.

#4 БОНДАЖ

Сексуальний різновид, у якому домінант пов'язує нижнього. Для цього можна використовувати наручники, кайдани, кляпи або рушники. Мотузки зовсім не підходять для новачків.&

#5 РОЛЬОВА ГРА

У рольовій грі ви прикидаєтеся кимось іншим. Насамперед, серед садомазо дуже популярні ігри, в яких є дисбаланс сил. Приклади: вчитель-учень або лікар-пацієнт.

#6 ПОкарання

Коли ви граєте в рольові ігри всередині своєї статі, покарання може бути частиною цього. Тут дуже популярні побиття рукою або відповідними секс-іграшками, такими як батоги або батоги.

№7 КОНТРОЛЬ ОРГАЗМУ

садомазо-ігри не завжди завдають болю. Контроль оргазму покірного партнера є популярним інструментом. Купол затримує оргазм чи припиняє стимуляцію перед кульмінацією.

#8 ПОРКА

Порка - це удар по сабвуферу. Точніше, домінант шльопає сабвуфера по голому чи одягненому заду. Як правило, він для цього використовує долоню. Порка - одна з найпоширеніших садомазо-практик.

#9 НАСТУПНИЙ ДОГЛЯД

Під час наступного догляду ви разом проробляєте те, що пережили. Після сексу обом партнерам важливо поговорити про те, що їм сподобалося і не сподобалося. Будинок, зокрема , повинен переконатися, що з підводним човном все гаразд.

#10 СЕАНС

На жаргоні садомазо сеанс – це секс. До і після сеансу немає ролей Dom та Sub, і обидві мають рівні права. Тільки під час сеансу ви починаєте грати роль садомазо.

ЯК ПРАЦЮЄ САДОМАЗО, І НА ЩО, ВАМ СЛІД ЗВЕРНУТИ НА ЦЕ УВАГУ.

В іграх садомазо головна довіра. Ви мали знати один одного якийсь час і знати, що рухає іншою людиною. Насамперед, Будинок несе важливу відповідальність перед своїм підлеглим. Тому що садомазо має приносити задоволення обом партнерам. Початківцям важливо шукати пологий вхід. Наприклад, спробуйте невеликі рольові ігри або легку порку, щоб підняти настрій.

Точні правила та угоди допоможуть вам по-справжньому розслабитися. Описане вище стоп-слово неминуче є його частиною, як правило: якщо хтось вимовляє стоп-слово, обидва негайно припиняють розмову. Після сексу вам слід приділити деякий час розмові про те, що ви пережили, та про свої почуття. Відверто кажіть про те, що вам сподобалося, а що ні. Так наступного разу ви отримаєте ще більше задоволення!

Під час сеансу дозволено все, що завгодно. Спробуйте удари руками, бондаж-ігри , воскові свічки і багато іншого і подивіться, що приносить вам найбільше задоволення. На цю тему існує безліч літератури та фільмів. Звичайно, це не інструкції, які ви маєте прийняти 1:1. Особливо блокбастер "50 відтінків сірого" передає неправильний образ SM. Найкраще перевірте, що вам підходить і що ви відчуваєте найбільше.

Незалежно від того, що ви робите в ліжку, завжди шануйте межі іншої людини. Якщо комусь із вас щось не подобається, вам доведеться перестати це робити. Це також особливо стосується садомазохістських практик.

ЩО МОЖНА І НЕ МОЖНА РОБИТИ У САДОМАЗО-ПРАКТИЦІ

  • Почніть з легкого і дізнайтеся, що найцікавіше
  • Поважайте межі один одного та приймайте стоп-слово.
  • Забезпечте різноманітність у SM за допомогою секс-іграшок
  • Не кажи про те, що сталося після сексу
  • Використання свого становища Будинку приниження іншого проти його волі.
  • Перетин кордонів

Висновок: садомазо-ігри можуть збагатити ваше сексуальне життя. Існує безліч можливостей, так що кожен знайде щось підходяще.