+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Найдовший пеніс у світі: кому належить світовий рекорд?

Є багато світових рекордів, у тому числі й такі, які важко повірити. Це, безумовно, включає найдовший пеніс у світі, який ще не потрапив до Книги рекордів Гіннесса. Зараз ми пояснимо, чому це так!

У КОГО НАЙДОВШИЙ ПЕНІС У СВІТІ?

Попереднім рекордсменом був американець Джона Фалкон із значними 34 сантиметрами. Мексиканець Роберто Есківель перевершив його зі своїми 48 сантиметрами на величезні 14 сантиметрів ! На жаль, цей запис не розпізнаний. Причина: це його природна довжина.

Добре, що це означає? Ну, коли ви читаєте, що найдовший пеніс у світі становить 48 сантиметрів, це звучить дуже сюрреалістично, чи не так? Тому при публікації цього запису виникли обґрунтовані сумніви щодо правильності розміру. Щоб прояснити це, мексиканця оглянув лікар, який потім офіційно підтвердив виміри.

Роберто Есківель насправді досягає свого кращого твору вище колін. Але навіть якщо довжина рівно 48,2 сантиметри дійсно вірна, вона не відноситься до фактичного статевого члена. За допомогою комп'ютерної томографії дорогоцінний камінь було оглянуто зсередини, який виявився максимум 18 сантиметрів. Значна довжина посідає лише вкрай розтягнуту крайню плоть .

Зараз Роберто 54 роки, і з юних років він був одержимий бажанням мати найдовший пеніс у світі. Скільки він пам'ятає, він хотів увійти в історію своїм пенісом і побити світовий рекорд. Однак не слід забувати , що мексиканець не був нею благословенний природою. Ще в підлітковому віці він використовував обтяжувачі, щоб розтягнути свій пеніс, щоб він ставав дедалі довшим. З цієї точки зору не можна говорити про «природний» запис, оскільки було надано велику допомогу .

ВЕЛИКИЙ ПЕНІС КРАЩЕ?

Якщо ви зараз думаєте, що цей чоловік має бути дуже щасливим, а жінки просто лежать біля його ніг: це далеко не так, тому що такий гігантський пеніс насправді приносить більше недоліків, ніж переваг. Роберто Есківель безперечно потрапляв у заголовки газет, і в цій дисципліні його буде важко повалити з трону. На жаль, цей визначний рекорд не робить його щасливим. Ви тільки уявіть собі такий величезний пеніс у повсякденному житті – є деякі проблеми, про які з нормальним членом і не замислюєшся.

НЕДОЛІКИ ВЕЛИКОГО ПЕНІСА

Для Роберто найдовший пеніс у світі не є привідом для радості, адже він навіть не може з ним ходити на роботу. Крім того, величезна вага полового члена близько 900 грамів заважає йому спати. Йому доводиться покласти свій величезний член на додаткову подушку. Жахливий пеніс, мабуть, робить на жінок досить жахливий вплив, і нормальне сексуальне життя для рекордсмена неможливе .

ЯКІВ ІДЕАЛЬНИЙ РОЗМІР ПІДЛОВОГО ЧЛЕНА?

Зважаючи на ці вражаючі розміри вам може бути цікаво, наскільки насправді великий середній пеніс. З цим питанням вже мають справу підлітки, які бояться порівняння і бояться, що їхній пеніс занадто малий. Порноактори часто мають великі кінцівки, що може створити враження, що жінки знаходять їх особливо сексуально привабливими.

Коли справа доходить до сексу, більшість жінок насправді більше піклуються про форму та розмір. Між іншим, середній статевий член у стані ерекції не такий великий, його довжина становить 13,12 сантиметра, а довжина млявого члена становить близько 9,16 сантиметра. Проте дослідження показали, що понад 50 відсотків чоловіків незадоволені своїм пенісом .

ЧИ МОЖНА ЗБІЛЬШИТИ ЧЛЕН?

Але насправді ви можете використовувати кілька прийомів, щоб ваша найкраща робота здавалася більше, принаймні візуально. Звичайно, в даний час існує можливість хірургічного збільшення статевого члена, але це менш рекомендується і не безболісно.

Регулярне інтимне гоління швидше, дешевше і менш болісно: видаляйте волосся з лобка щодня, щоб ваш пеніс був краще видно.

Можливо, краще обійтися без пива або двох, якщо вам важливий зовнішній вигляд вашого кращого друга, тому що живіт швидко відсуне ваш член на задній план. Якщо ви хочете допомогти штучно, ви також можете спробувати подовжувач статевого члена - це силіконова насадка, яка додає вашому пенісу кілька додаткових сантиметрів .

Якщо ваш пеніс здається занадто маленьким, просто майте на увазі, що великий член також може спричинити проблеми під час сексу.

У кого в результаті найдовший пеніс у світі, зовсім неважливо, адже ідеального розміру статевого члена все одно не існує. Це набагато більше стосується правильної техніки і ми любимо повторюватися не розміру.