+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Сапіосексуал: коли знання це сексуально

Тож давайте приступимо до основ: хто вас насправді більше приваблює — стриптизерка чи бібліотекар?

Якщо ви одягаєте свої ботанічні окуляри і думаєте про довгі розмови про постмодерністську легку літературу кінця 16-го століття, і у вас трохи запаморочилося в голові: вітаю, ви, швидше за все, сапіосексуал!

САПІОСЕКСУАЛ: ЩО ЦЕ Взагалі означає?

Гетеро-гомо-сапіо-як-чи-що? Легка дитина Сапіо походить від латинського sapere, що означає знання. Здатність сприймати. Або, як пояснює The Urban Dictionary, «еротичний потяг до інтелекту іншої людини».

По-перше, сапіосексуалів зазвичай набагато більше приваблює розум інших людей, ніж їхній зовнішній вигляд.

До речі, в дикій природі інших сапіосексуалів, звичайно, найчастіше зустрічаєш в Інтернеті. Це також цілком логічно: ті, хто спочатку встановлює ментальні зв'язки, перш ніж перейти до фізичної частини, зазвичай мають латентно вищі шанси на інтелектуальну стимуляцію, ніж якщо ви знайомитеся на конкурсі мокрих футболок.

Дурний добре трахкає? Ти що, жартуєш? Ти серйозно кажеш це! Сапіосексуали знають: наш найбільший статевий орган розташований між вухами. І збудитися розумною розмовою не менше, ніж інших глибоким декольте.

Так що просто стежте за хештегом #sapiosexual, коли вирушаєте в джунглі онлайн-знайомств. До речі, чоловіки: Згідно з початковими дослідженнями, набагато більше жінок сповідують сапіосексуальність. Мати в рукаві одну чи дві розумні теми для розмови ніколи не буває поганою ідеєю. А потім на першому побаченні запитайте: «Чи можете ви насправді задовольнити мене інтелектуально?»

І хто знає, можливо, навіть найзанудніший бібліотекар все-таки приховує маленьку дику стриптизерку...