+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

SBBW: деяким подобається дуже товстий!

Світ сексуальних абревіатур величезний, і деякі люди швидко втрачають його на увазі. Сьогодні ми пояснимо, що таке SBBW і чим він відрізняється від BBW. Крім того, ми пропонуємо кілька особливо гарячих порад щодо сексу з SBBW.

ЩО ОЗНАЧАЄ АБРЕВІАТУРА SBBW?

У двох словах: абревіатура SBBW розшифровується як "супер велика красива жінка". Тож це свого роду «збільшення» абревіатури BBW. Іноді SBBW також перекладається як «Жінка з надвеликими грудьми». Німецькою мовою це означає або «Супер товста, красива жінка», або «Жінка з дуже великими грудьми».

Часто ви також зустрінете абревіатуру SSBBW - Super Sized Big Beautiful Woman, що означає те саме, що й SBBW.

Абревіатура SBBW використовується не тільки в порноіндустрії для позначення переваги або фетишу дуже товстих жінок. Абревіатуру також можна знову і знову зустріти у додатках для знайомств та на відповідних інтернет-порталах. Люди, які захоплюються SBBW також називають себе «товстими шанувальниками».

#А ВИ ЗНАЛИ?

Не кожній товстій жінці подобається, коли її називають BBW чи SBBW. Тут важливо бути обережним та поважати побажання жінки.

КОЛИ ТИ SBBW?

Насправді немає спільної відповіді на це питання, тому що відповідь залежить від того, як ви визначаєте нормальну вагу. Якщо ви проінформуєтеся на форумах Fat Admirer, ви часто знайдете «специфікацію» не менше 40 кг надмірної ваги для BBW та не менше 150 кг ваги тіла для SBBW.

3 ПОРАДА ДЛЯ ГАРЯЧОГО СЕКСУ З SBBW

#1 - По-собачому

При позі раком шлунок SBBW не заважає, так що проникнення можливе без проблем. І вигляд у такому положенні дуже подобається багатьом любителям товстунів!

#2 - Поза наїзниці

У цій позі він може милуватися всім її тілом, поки вона сидить на ньому. І вам не потрібно боятися бути надто важким, як SBBW! Тому що навіть дуже товста жінка може чудово рухатися під час сексу в позі наїзниці. Це дає чоловікові можливість торкатися до неї всюди.

#3 - Околиці

Жодна товста жінка не повинна соромитись свого тіла. Так що залиште світло увімкненим і насолоджуйтесь виглядом своїх оголених тіл! Будучи SBBW або BBW, ви можете (і повинні!) почуватися так само добре, як будь-яка інша жінка.

SBBW: НАЙВАЖЛИВІША ІНФОРМАЦІЯ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

  • SBBW означає "Супер велика красива жінка".
  • Люди, які захоплюються SBBW, називають себе «товстими шанувальниками».
  • На думку деяких товстих шанувальників, SBBW має важити щонайменше 150 кг.
  • Немає жодних обмежень при сексі з SBBW, ви можете робити все, що хочете
  • Іноді любов до SBBW йде пліч-о-пліч з певними фетишами, такими як годування.

Наприкінці нам залишається тільки сказати: SBBW, BBW – ви прекрасні у будь-якому розмірі!