+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс-іграшки в ручну поклажу в літаку. Дозволено чи небезпечно?

Якщо ви подорожуєте з коханою людиною, у вашому багажі, звичайно, не повинно бути пари гарячих іграшок. Крім сексуальної білизни та презервативів, секс-іграшки роблять кожне любовне свято більш захоплюючим. Вам може бути цікаво, який найкращий та безпечний спосіб перевезення ваших іграшок. В принципі, секс-іграшки можуть літати в ручній поклажі, якщо звернути увагу на кілька моментів.

ЧИ МОЖНА ПРОВОЗИТИ СЕКС-ІГРАШКИ В РУЧНОМУ КЛАДІ?

Коротка відповідь: так! Є навіть секс-іграшки, які обов'язково потрібно возити у ручній поклажі. Ідеться всього електронного, тобто вібраторів та інших пристроїв із приводом або акумуляторами. Відповідно до чинних правил безпеки авіаперельотів, вони не допускаються у багажі, який ви реєструєте.

Тим не менш, ви можете легко зберігати фалоімітатори, анальні пробки або любовні кульки у валізі. Особливо великі фалоімітатори можуть бути класифіковані співробітниками служби безпеки як зброя, тому вам не дозволяється брати їх на борт. Таким іграшкам місце у зареєстрованому багажі.

#УВАГА!

Не кожен туристичний напрямок дозволяє ввезення секс-іграшок. Секс-іграшки заборонені в Єгипті, Таїланді, Індії, Об'єднаних Арабських Еміратах та на Мальдівах. Перш ніж вирушити у подорож, найкраще ознайомитись з відповідними регіональними правилами тут.

6 ПОРАД, ЯК ВЗЯТИ СЕКС-ІГРАШКИ З СОБОЮ У ВІДПУСТКУ, НЕ ПОШКОДИВШИ ЇХ!

#1 РОЗМІР МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Співробітники служби безпеки можуть розглядати великі фалоімітатори або вібратори як потенційну тупу зброю. Якщо це так, то в найгіршому випадку вам доведеться залишити іграшку в аеропорту. Так що невеликі іграшки є сенс возити в ручній поклажі. Тут небезпека того, що їх у вас заберуть найменша.

#2 БОНДАЖНІ ІГРИ? НЕ НА БОРТУ

У кабіну не можна брати батоги, кляпи, наручники і т.п. Вони вважаються небезпечними і, найімовірніше, будуть вилучені у вас на огляді. Якщо ви хочете взяти такі іграшки з собою у відпустку, найкраще забрати їх у валізу.

#3 БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ З БАТАРЕЙКАМИ

Перед тим, як брати в літак секс-іграшки на батарейках, слід отримати інформацію від відповідної авіакомпанії. Деякі повністю забороняють літій-іонні батареї. Це означає, що вам не дозволяється перевозити їх у ручній поклажі або у валізі. Отже, ці вібратори повинні залишатися вдома.

#4 ДОБРЕ ПАКУВАННЯ

По суті, ви повинні зберігати свої секс-іграшки в ручній поклажі нагорі. Таким чином, співробітники служби безпеки можуть швидко побачити, що у вас є, і, якщо ви сумніваєтеся, ви можете без особливих зусиль дістати це і знову запакувати (навіть якщо ситуація може бути трохи незручною...). Для пом'якшення делікатних іграшок рекомендується використовувати шарф.

#5 Батареї розряджені

Ви повинні транспортувати секс-іграшки на батарейках таким чином, щоб вони не могли раптово увімкнутися, коли ви в дорозі. Можливо, є сенс зняти акумулятор перед поїздкою та транспортувати окремо.

#6 РІДИНИ!

Мастильні матеріали та вазелін підлягають тим же правилам перевезення в ручній поклажі, що й усі інші рідини. Це означає, що ви можете перевозити мастило в контейнерах з максимальною ємністю 100 мілілітрів, і всі рідини повинні поміщатися в 1-літровий пластиковий пакет з замком, що повторно закривається. Звичайно, ви можете перевезти мастило в валізі або купити нове мастило на місці.

СЕКС-ІГРАШКИ В РУЧНОМУ КЛАДІ: ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ВИКРАДЦЮ!

  • В принципі, секс-іграшки можна спокійно возити у ручній поклажі, якщо їх не можна кваліфікувати як зброю.
  • Усі іграшки, які працюють від акумуляторних батарейок або батарейок, необхідно перевозити в ручну поклажу. Це пов'язано з тим, що літієві батареї, що перезаряджаються, так і лужні батареї (AA або AAA) потенційно можуть самозайматися і вибухати.
  • Мастило являє собою рідину, і тому на неї поширюються відповідні правила для рідин у ручній поклажі.
  • кайдани , наручники і т.п. повинні знаходитися у валізі, оскільки вони вважаються небезпечними вантажами. Якщо ви хочете провезти їх у ручну поклажу, їх, ймовірно, заберуть у вас на огляді.
  • Щоб не пошкодити секс-іграшки, їх можна обмотати м'яким шарфом або запакувати в прозорий поліетиленовий пакет. Таким чином, ви також захистите їх від можливо нечистих рук персоналу.
  • Залежно від країни в'їзду секс-іграшки можуть бути заборонені. Зокрема, у мусульманських країнах діють дуже суворі правила. Тому дізнайтеся заздалегідь, що стосується місця вашого відпочинку.

Секс-іграшки є обов'язковими для багатьох пар навіть у відпустці. Якщо ви правильно транспортуєте їх і слідуватимете нашим порадам, ви зможете отримати від них масу задоволення у своїй подорожі.