+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс на озері

РОМАНТИЧНІ ЗАНЯТТЯ КОХАННЯМ ПІД ВЕЧІРНИМ СОНЦЕМ?

У вихідні виходимо на кар'єрне озеро зі скарбами. Світить сонце, настрій гарний – що може бути краще за гарячий секс біля озера? Звісно, ​​треба бути обережним, адже секс на озері не зовсім легальний. Тут ви можете дізнатися, на що слід звернути увагу і чому ваш морський секс стає особливо жарким та вологим.

СЕКС У ОЗЕРА: НА ЩО ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ?

Тут дійсно багато незвичайних місць для сексу. Секс біля озера також може бути дуже привабливим та набагато простішим у реалізації. Озера в Україні є всюди, тому вибір великий. Однак, можливо, є сенс вирушити до озера, де ви не зустрінете нікого зі своїх знайомих.

Також завжди слід заздалегідь подумати, наскільки там буде зайнято. При яскравому сонці, 30-градусній температурі в тіні та у вихідні дні багато озер для купання повністю переповнені. Тоді секс на озері практично неможливий. Якщо похмуро, не так спекотно та звичайний робочий день, у вас буде достатньо тиші та спокою на озері, щоб спокійно насолоджуватися сексуальним єднанням.

#НЕБЕЗПЕКА!

Якщо ви каталися оголеними у високій траві на березі, вам обов'язково варто перевірити один одного на наявність кліщів після занять коханням. Небезпека особливо висока з травня до серпня. А розглядати тіло коханої людини ще раз у найдрібніших подробицях може бути досить спекотно.

3 ПОРАДИ, ЯК ЗРОБИТИ СЕКС НА ОЗЕРІ ЩЕ БІЛЬШЕ ГАРЯЧИМ

№1 – ЗАЛІЗЬТЕ В ПРОХОЛОДНУ ВОДУ

Якщо ви знаходитесь на відносно жвавому озері, але все ще не можете контролювати себе, краще зайти у воду. Тому що секс у воді має вирішальну перевагу: оточуючі нічого не бачать. Вода в озері і так зазвичай досить каламутна, і якщо ви шукаєте більш затишний куточок, вас ніхто не потурбує - і здалека ви виглядатимете так, ніби ви просто обіймаєте один одного.

№2 - ГАРЯЧА ПРЕЛЮДІЯ

Як щодо того, щоб нанести один одному сонцезахисний крем під час прелюдії? Це може бути дуже еротично, якщо поєднати це зі стимулюючим масажем. А ще ви захистите себе від шкідливого сонячного світла.

№3 – ЗАЧЕКАЙТЕСЯ СУТІНОК

Сутінки пропонують безліч переваг для сексу на озері. Багато людей (особливо сім'ї з дітьми) вже сидять у своїх садах і смажать шашлики, вже не так жарко і що найприємніше: на березі, що густо заросла, вас ще важче побачити.

ІНСТРУКЦІЯ: як секс на озері може бути успішним

Щоб непоміченим зайнятися сексом на озері, треба пам'ятати про кілька речей. Вам слід одягнути легкий, вільний одяг, який захистить вас від сторонніх очей. Спідниці та сукні особливо підходять жінкам. Вам не доведеться їх знімати, і ви зможете швидко надіти їх назад після гарячого номера. Ще один важливий момент – контрацепція. Презервативи не дуже підходять для сексу безпосередньо в озері, оскільки вони легше зісковзнуть. Звичайно, секс на озері з презервативом безперечно можливий. Тільки заздалегідь подумайте, куди ви хочете викинути використаний презерватив .

Візьміть із собою товсту ковдру, на якій можна буде зручно лежати. Тому що на озері, крім піску та гравію, є ще луг, дрібні гілки та багато іншого, що може порушити ваш комфорт. Ковдра корисна не лише під час сексу. І остання тема – захист від сонця. Загар на плечах неприємний... уявіть, чи є у вас сонячні опіки на попі чи зовсім інших частинах тіла.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПІД ЧАС СЕКСУ НА ОЗЕРІ

  • Зайдіть у воду, розслабтеся та пливіть там стоячи
  • Почекай сутінки
  • Носіть одяг, який легко вдягати та знімати
  • Забули про сонцезахисний крем? Ризикуйте отримати неприємний сонячний опік на чутливих ділянках.
  • Бути спійманим (звісно, ​​правда?) – може спричинити звинувачення у порушенні громадського порядку.

Секс на озері викликає хвилюючі очікування. Чарівність забороненого та романтика теплих літніх вечорів приваблюють багатьох.