+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс на вулиці

Секс на свіжому повітрі – справжній кайф для деяких пар та одна з таємних фантазій багатьох людей. Але де працює зовнішній номер, а де краще утриматися? І що справді станеться, якщо вас застукають за халтурою перед дверима? Питання на питання, на які ми хотіли б відповісти для вас.

СЕКС НА ПРИРОДІ - ЦЕ ЗАГАЛЬНО МОЖЛИВО?

Немає жодних сумнівів у тому, що секс на свіжому повітрі особливо гарячий, тому що він завдає гострих відчуттів і дозволяє по-справжньому випустити пару в інших умовах. В той час, як деякі пари продовжують займатись сексом вдалині від будинку, для інших це або екстраординарна подія, або їм просто не вистачає сміливості навіть спробувати.

Ви повинні розрізняти секс на вулиці, який відбувається у прихованих місцях, та гарячі номери, які навмисно проходять перед аудиторією чи навіть з оголошенням. Є жінки та чоловіки, які роблять це у вибраних місцях та заздалегідь публікують їх в Інтернеті, щоб залучити глядачів.

Якщо вам справді хочеться добре провести час зі своїм партнером на свіжому повітрі, вам слід звернути увагу на кілька речей.

ЩО ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ ЗА ЗАКОНОМ ПРО СЕКС НА ВУЛИЦІ

Питання, яке задають багато людей, полягає в тому, чи є секс на вулиці законним. Дивно, але відповідь не така проста. В принципі, якщо ви займаєтеся сексом зі своїм партнером у лісі, на галявині або в машині, це не карається автоматично. Однак обов'язковою умовою є те, що ви не хочете, щоб вас упіймали.

Якщо ви припаркували машину на самотній лісовій стоянці, повісили перед вікном рушник і розважалися, заявити про порушення громадського порядку практично неможливо. Інша річ, якщо ви свідомо визнаєте, що інші люди бачать вас і відчувають занепокоєння.

Якщо ви кохаєтеся зі своєю дівчиною прямо на стелі в басейні або навіть робите це в басейні, ви майже напевно зловите рекламу на додаток до шокованих поглядів. Тому завжди важливо звертати увагу на те, де ви розважаєтеся. Тому що є і місця на свіжому повітрі, де можна насолодитися гарячим сексом без брутального пробудження.

5 МІСЦЬ ДЛЯ Спокійного сексу на природі

№1: НЕ ТАК ДАЛЕКО

Це не завжди має бути далеко, принаймні, якщо у вас є балкон. Ви можете побудувати тут гаряче любовне гніздечко, але ви повинні переконатися, що ваші сусіди не мають чіткого уявлення про ваш відкритий майданчик для розваг. З надувним матрацом на підлозі його найчастіше менше видно стороннім. Або ви чекаєте на ніч, тоді більшість людей вже в ліжку і вас ніхто не турбує.

# 2: СЕКС НА ПЛЯЖІ - ЦЕ КЛАСИКА

Так, "Секс на пляжі" - це не просто частування у вигляді коктейлю. Але це не має бути Плайя на Майорці, де ви разом весело проводите час. Майже на кожному курорті є симпатичні маленькі бухти, куди не заглядає жодна душа. Це ідеальне місце, щоб стати ближчим до вас. Порада: спробуйте у морі, а не лише на пляжі. Хвилі, що поколюють, можуть зблизити вас ще більше.

Але будьте обережні: у деяких країнах існує ризик високих штрафів і навіть ув'язнення, якщо вас зловлять. Так що дізнайтеся заздалегідь і подумайте, чи варто це того для вас.  

#3: СЕКС У ЛІСУ, АЛЕ, БУДЬ ЛАСКА, ІЗ ЗАХИСТОМ ВІД КЛІЩІВ!

Ліс - ідеальне місце для гарячого номера, адже тут можна вибирати місця, де велика ймовірність, що вас ніхто не помітить. Крім кліщів, і від них треба захищатися. Добре підходить секс стоячи, адже чим довше ви лежите на підлозі, тим вищий ризик укусу кліща. І не забувайте: викидайте презервативи після прогулянки лісом. Засіб від комарів також дуже важливий влітку, тому що укуси статевого члена, вульви або статевих губ зовсім не приємні.

#4: СЕКС У МАШИНІ

Машина ідеальна для сексу, оскільки пропонує кілька варіантів. По-перше, ви можете використовувати його, щоб вирушити куди завгодно, де вас зовсім не потурбують, а по-друге, ви можете займатися сексом в машині та в машині. У багажнику універсала теж все може стати по-справжньому диким. Навіть в автомобільному кінотеатрі секс може бути дуже веселим, але вам слід закрити вікна.  

#5: СЕКС У ПОРНОКІНОТЕАТРІ

Хоча це не зовсім на відкритому повітрі, це один із легальних і досить гарячих способів зайнятися сексом поза домом. Приблизно 90 відсотків порнокінотеатрів відвідують лише чоловіки. Але це не повинно заважати вам насолоджуватися тут разом. Особливо якщо ви любите, щоб за вами спостерігали, це місце створене для вас.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ СЕКСЕ НА ВУЛИЦІ

  • переконайтеся, що ви нікому не заважаєте
  • завжди паркуй машину так, щоб ти був один
  • забрати з собою презервативи та іншу спадщину
  • не будь безрозсудним і не турбуй інших своєю пожадливістю
  • якщо вас зловлять, не реагуйте нахабно, а вибачтеся

Секс на вулиці просто дуже гарячий, щоб дехто міг відмовитися. Якщо ви зробите це вміло, то ніщо не завадить виступу на відкритому повітрі. Добре , що легковажні задоволення поза власним ліжком не забороняються, треба тільки знайти собі потрібне місце.