+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс по дружбі

ПРОСТО ДРУЗІ ЧИ ПАРА?

Друзі з вигодою або «Дружба плюс» — це форма відносин, яка зараз досить модна. Це не стосунки, але й не дружба, це не риба, не м'ясо і точно не для всіх. Розкажемо, що за цим стоїть і на що обов'язково треба звернути увагу

ДРУЗІ З ВИГОДОЮ – ЩО ЦЕ?

З початком 21 століття тенденції в питання управління взаємовідносинами також змінилися, 

Багато людей самотнім людям не хочеться зустрічатися з новими. Але оскільки бажання до відносин часто відсутня, дружба має певні переваги саме та альтернатива, яку шукають багато людей.

І якщо ви вже ділитеся своїми прикростями з друзями та влаштовуєте з ними вечірки, чому б вам теж не повеселитися з ними в ліжку? Принаймні він залишається в колі друзів, і вам не доведеться постійно шукати побачення на одну ніч. Секс так, любов немає – ось девіз. Але чи дійсно ця концепція працює чи вона зазнає невдачі?

3 ПОРАДИ, ЯК ЗНАЙТИ (НЕ) ДРУЗІВ З КОРИСТЬЮ!

№1 – НІКОЛИ НЕ КОХАЙТЕСЬ В КОМПАНІЇ

У вас є улюблений колега, який не тільки милий, а й гарячий? Руки геть! У старій приказці «Ніколи не кохайтесь в компанії» дуже багато правди, тому що вона може швидко обернутися катастрофою в невеликому офісі. Спочатку вам весело трахатись, але коли комусь із вас це більше не подобається або навіть виникають почуття, драма велика: ви бачите один одного щодня, що може бути не тільки неприємно для вас, але може навіть вплинути на вашу роботу. або атмосфері в команді.

№2: У КЛІКИ Є РИЗИКИ

Ваш колектив просто приголомшливий, вам весело разом, і є милашка, з яким ви всю ніч грали і балакали, яка теж добре виглядає? Добре подумайте, чи ви лягаєте з нею в ліжко. Захоплююча дружба може розвиватися протягом певного періоду часу, але може піти негаразд. Тому що якщо ви більше не можете бути разом із різних причин, тоді ситуація стає критичною.

№3: ПОШУК ДРУЗІВ З ПЕРЕВАГАМИ ОНЛАЙН

Інтернет-знайомства в моді, все більше людей закохуються в Інтернеті, зустрічаються і зустрічаються. Тож не дивно, що друзів із пільгами тут теж шукають. Якщо ви оберете безпечний варіант і не хочете затягувати в ліжко будь-кого зі своїх знайомих, спробуйте онлайн, у вас будуть найкращі шанси.

ДРУЗІ З ВИГОДОЮ – ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

№1 – ДРУЖБА І СЕКС ТАК! ПОЧУТТЯ НІ...

Єднання, еротичні моменти, секс без табу — все це така сама частинадрузі+, як спільний вечір Netflix та піца в італійському ресторані. Все, що виходить за рамки цього, викликає почуття в іншої людини. Коли ви поводитесь як пара, виділяється занадто багато гормону обіймів, і це може швидко призвести до появи метеликів у животі. Якщо ви хочете цього уникнути, вам слід дотримуватись певних обмежень!

№2 – НЕ ПОБАЧЕННЯ ПРОБЛЕМНИМИ

«Друзі з перевагами» також означають, що ви можете зустрічатися з іншими чоловіками та жінками. Єдиний виняток: ви погоджуєтесь на ексклюзивну передплату друзі+. Проте заради справедливості треба сказати, що межа між відносинами тут розмита. Найважливіша порада: не говоріть про інші побачення. Тому що ви дійсно хочете знати, з ким він чи вона цілувалися напередодні увечері?

№3 – ЗАВЖДИ УНИКАЙТЕ ПАРНИХ РИТУАЛІВ

Приємне повідомлення вранці чи спогади? Якщо ви хочете уникнути виникнення почуттів, краще відмовитися від таких типових парних ритуалів. Звичайно, можна і поза ліжком спілкуватися, підтримувати один одного, але триматися за руки, натирати лакрицю і засипати пліч-о-пліч зазвичай не місце в дружній плюс!

№4 – ГОВОРИМО ПРО ПОЧУТТЯ

Може статися так, що історія «Друзі з вигодою» провалиться, і в одного з вас виникнуть почуття. Необхідно поговорити найпізніше зараз, бо справа має бути закінчена, якщо почуття односторонні. Єдиний виняток: у вас обох виникли почуття, і ви хочете з цього моменту спробувати себе в парі. Спроба придушити почуття може і обернеться невдачею, тому дистанціюйтеся один від одного, якщо комусь із вас стає нелегко.

№5 - ПЕРШ НІЖ СТАТИ ДРУЗІ+, ЗАЛИШТЕСЬ ДРУЗЯМИ

Якщо ваші друзі зустрічаються разом, значить, ви друзі. Будьте обережні і не залучайте до свого особисте життя коло друзів, оскільки це може надати вашій угоді характер відносин. Але у вас просто щось не так, і це саме те, що іншим не обов'язково знати.

«Друзі з вигодою» - це концепція, яка може як спрацювати, так і піти не так. Якщо хтось закохується, випадкова історія швидко закінчується. Чим більш відкрито та чесно ви говорите про це, тим краще ви зможете вберегти одного з вас від почуття образи та депресії. І в кінцевому підсумку може статися так, що ви обоє закохаєтеся. Ви не будете першою дружбою плюс, яка зрештою переросте в кохання.