+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс пл зодіаку. Це все просто нісенітниця?

Щоранку в щоденній газеті друкується: «Гороскоп!» Тоді і буде вирішено, чи буде день хорошим чи поганим для Лева і наскільки успішні сьогодні у своїй роботі Скорпіони, Терези та Стрільці. Але що насправді таке важливе в гороскопах? І, зрештою, чи справді знак зодіаку щось говорить про те, як ми любимо одне одного і як займаємося сексом? Розкажемо, які переваги властиві знакам зодіаку.

КОЖНА ЛЮДИНА ІНДИВІДУАЛЬНА: ЧИ ЗАЛЕЖИТЬ ЦЕ ВІД ЗНАКА ЗОДІАКУ?

Знак зодіаку має для одних людей екстремальне значення, інші сприймають це з гумором. Кожна людина індивідуальна, і по дню народження складно судити про її характер. Чи таки? Ні, ми впевнені, що типові характеристики застосовні не до кожної риби, кожного лева і кожного скорпіона, але все одно цікаво! 

Від нас ви дізнаєтеся про таємні пристрасті, які властиві кожному знаку зодіаку. Ви Овен і зовсім не бачите себе у нашому описі? Тоді прочитайте його, підморгнувши, і погляньте на інші знаки зодіаку! Може, ви прихований Тілець в одязі Овна?

Ось як люблять різні знаки зодіаку!

ОВЕН (ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ: З 21 БЕРЕЗНЯ ПО 20 КВІТНЯ)

Овен вважається надзвичайно пристрасним та владним . По суті, Крістіан Грей із знаків зодіаку! Йому подобається займатися сексом після запеклої суперечки, тому що саме тоді емоції досягають піку. Овни вважаються цікавими до БДСМ, але, як правило, відкриті для нових вражень.

ТЕЛЕЦЬ (ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ: З 21 КВІТНЯ ПО 20 ТРАВНЯ)

Тільці вважаються домінантними та рішучими у повсякденному житті, у ліжку їм подобається бути лідерами та пристрасними, але вони рідше домінують над партнером. Тельцю іноді навіть подобається романтика. Для нього секс є ознакою прихильності, йому подобається займатися чуттєвим, наполегливим, але водночас табуйованим та розкутим сексом. Телець знаходить секс-іграшки надзвичайно цікавими! 

БЛИЗНЮКИ (ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ: З 21 ТРАВНЯ ПО 21 ЧЕРВНЯ)

Абсолютний нокаут для Близнюків – нудьга. Він потребує різноманітності, хоче, щоб ним захоплювалися і при цьому сам надзвичайно грайливий. Якщо Близнюкові захочеться, він шепотітиме партнерці на вухо брудні слова, але якщо він не в настрої, спроби спокуси теж не допоможуть. Близнюки самі вирішують, коли їм хочеться зайнятися сексом, і завдяки його мінливому настрою це не обов'язково щодня.

РАК (ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ: З 22 ЧЕРВНЯ ПО 22 ЛИПНЯ)

Рак делікатний, чутливий і займається сексом тільки тоді, коли торкаються почуття. Його не цікавить гаряча вечірка, тому що йому потрібна довіра, щоб дозволити собі розслабитися. Але потяг до партнера особливо великий. Знов закохані Раки майже ненаситні, але навіть у усталених відносинах Раки часто потребують ласки і сексу кілька разів на тиждень.

ЛЕВ (ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ: 23 ЛИПНЯ – 23 СЕРПНЯ)

Лев і Овен — чудова комбінація, але вона також може піти навперекосяк. Тому що лева навряд чи можна підкорити барану, коли справа стосується домінування. Однак лев набагато грайливіший і любить балувати свого партнера. Його особлива привабливість – затримати оргазм іншої людини. Це означає, що він може чудово поєднувати свій ігровий інстинкт та схильність до домінування.

ДІВА (ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ З 24 СЕРПНЯ ПО 23 ВЕРЕСНЯ)

Діви вважаються дуже ґрунтовними, слухняними та вдумливими. Перш ніж жінка-Діва зважиться на секс із людиною, вона обмірковує всі можливі випадки «якщо». Діви воліють займатися сексом зі своїм партнером, але дуже рідко бувають на одну ніч. Для неї важливо, щоб усе було сплановано та дотримано. Ваша абсолютна особливість: секс в джакузі !

ТЕРЕЗИ (ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ З 24 ВЕРЕСНЯ ПО 23 ЖОВТНЯ)

Чуттєвість, романтика, а також розкута пристрасть - просто частина сексу для Терезів. Терези люблять розкіш і легко зачаровуються стразами та шовковими краватками. Терези – справжні дарувальники насолоди, вони веселяться лише тоді, коли їхній партнер теж впадає у пристрасний екстаз.

СКОРПІОН (ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ З 24 ЖОВТНЯ ПО 22 ЛИСТОПАДА)

Пристрасть – друге ім'я Скорпіона. Навряд чи знайдеться інший знак зодіаку, який хотів би займатися сексом так часто та інтенсивно, як Скорпіон. Знак зодіаку абсолютно не підходить для поліаморних відносин, оскільки Скорпіони дуже ревниві та не поділяють свого партнера. Однак вони роблять все можливе, щоб задовольнити і зробити іншу людину щасливою.

СТРІЛЕЦЬ (ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ З 23 ЛИСТОПАДА ПО 21 ГРУДНЯ)

Стрільці люблять багато займатися сексом і дуже люблять експериментувати. Вони хочуть принести задоволення іншій людині, інакше вони не почуватимуться комфортно у власній шкурі. Не кожному Стрільцеві подобаються секс-іграшки, вони бачать вібратори тощо ... часто розглядається як змагання. Але як тільки їм це подобається, вони з радістю використовують його у поєднанні зі своїми власними навичками.

КОЗЕРІГ (ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ З 22 ГРУДНЯ ПО 20 СІЧНЯ)

Козероги підозрілі і не люблять занурюватися в абсолютну занедбаність. У відносинах їм потрібно дуже багато часу, перш ніж вони зможуть дозволити собі безперешкодно діяти. Козерогам важливий контроль, тому вони не проти й БДСМ. Але покірність Козерогам зовсім не підходить, тому що занадто великий страх здатися вразливим або безпорадним.

ВОДОЛІЙ (ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ З 21 СІЧНЯ ПО 19 ЛЮТОГО)

Водолії — волелюбні люди. Вони люблять влаштовувати побачення на одну ніч, а також люблять секс у заборонених місцях. Однак Водолію не повинно бути нудно, він цього погано переносить. Він вміє відокремлювати секс від почуттів, але також почувається комфортно у стабільних стосунках і може бути вірним. За умови, що йому запропонують різноманітність.

РИБИ (ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ З 20 ЛЮТОГО ПО 20 БЕРЕЗНЯ)

Риби дуже стримані та пасивні, їм подобається, коли їх спокушають. Покірна відданість під час сексу – це особливість Риб, знак зодіаку рідко виявляє домінування. Вони люблять довго і наполегливо, швидке перекушування зовсім не для риб. Цікавість та грайливість найчастіше виявляються у Риб лише після багатьох місяців партнерства.

ЗНАК ЗОДІЯКУ – НЕ ЗАКОН

Якщо ви жахаєтеся через те, що вам абсолютно не подобаються характеристики знака зодіаку вашого партнера, зробіть вдих. Зрештою, це інтерпретації, можливі риси характеру, а чи не неписані правила. Ви обов'язково знайдете як покірну жінку-Овна, так і домінуючу жінку-Риби! Так що читайте свій сексуальний гороскоп, підморгнувши, але не ставтеся до нього надто серйозно.