+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс робот

ЕРОТИЧНИЙ СЛУГА ЧИ РЕАЛЬНА ЗАМІНА ПАРТНЕРУ?

Штучний інтелект грає дедалі більшу роль нашому суспільстві. Розвиток йде швидкими темпами, і сьогоднішні роботи пропонують вражаючу різноманітність. Не дивно, що на ринку вже є деякі нові продукти, що стосуються секс-роботів. Але що робить секс-робота таким особливим і якими є обмеження цієї технології? Ми просвітимо вас!

ЩО ТАКЕ СЕКС-РОБОТ?

Можливо, ви пам'ятаєте 90-і та 00-і роки, коли надувні гумові ляльки з трьома отворами були найпопулярнішим подарунком на дівич-вечір. Ці ляльки існують і сьогодні, але їх уже не можна порівнювати із сучасним світом секс-ляльок та особливо секс-роботів.

Зовні секс-робот є удосконаленою секс-лялькою, проте він оснащений всілякими технологіями і тому може не тільки займатися сексом, але й розмовляти. Секс-робот стогне, веде світську бесіду і почувається напрочуд реальним, коли до нього торкаються.

Звичайно, секс-роботи можуть розмовляти лише на певному рівні. Зазвичай цього достатньо для світської бесіди: чим краще запрограмований ІІ, тим краще він зможе реагувати на можливі запитання та спроби розмови з вашого боку. Такий робот практично завжди виготовляється безпосередньо за бажанням замовника. Будь то спеціальні соски, конкретна фігура чи програмування, можуть бути враховані побажання замовника.

4 цікаві питання про секс-роботи

4 ЦІКАВІ ПИТАННЯ ПРО СЕКС-РОБОТА

ЧОМУ СЕКС-РОБОТИ ВИКЛИКАЮТЬ СПОРИ?

Хоча для одних секс-роботи є благословенням і добрим засобом від самотності, інші піддають їхній різкій критиці. Є критика, що відсутність емоційності та безпеки створює відчужуючу ситуацію та загрожує самотністю. Деякі дослідники побоюються, що контакт із секс-роботами змусить людей забути, як взаємодіяти з іншими на соціальному рівні.

ЯКІ ЕТИЧНІ ПРОБЛЕМИ ІСНУЮТЬ ЩОДО СЕКС-РОБОТІВ?

Зараз існують борделі із секс-ляльками, і піонером стала Японія. Висловлюються, серед іншого, етичні побоювання, що використання секс-робота може призвести до зниження поваги до жіночої статі.

Деякі активісти за права жінок, зокрема, побоюються, що безмозкий і завжди готовий секс-робот створить хибне уявлення про те, як поводитися з справжніми жінками, і може збільшити кількість нападів. Тому фахівці з етики вимагають, щоб секс-робот також міг відмовитися від сексуальних дій у певний час.

СЕКС-РОБОТИ ТІЛЬКИ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ?

Незважаючи на те, що все більше роботів-жінок виробляються як товариші з ігор для чоловіків, звичайно ж, існують і секс-роботи-чоловіки. Проте, згідно з опитуванням Інституту Фраунгофера, чоловіки охочіше ним користуються. Тут це були 85 відсотків клієнтів-чоловіків та тільки 15 відсотків потенційних жінок.

ЧИ ДОСТУПНІ СЕКС-РОБОТИ?

Насправді, зараз більшості людей було б важко віддати своє серце секс-роботу. За закупівельною ціною від 8500 до 12000 доларів США штучні статеві партнери досить дорогі і доступні не кожному. Так що не варто очікувати, що ви раптом опинитеся навпроти робота на побаченні наосліп.

СЕКС-РОБОТИ: СЕКС ПІД ЧАС ЦИФРОВІЗАЦІЇ

Секс-робот безперечно є технічною революцією і зовсім не цікавий. Хоча готовність зайнятися сексом з таким роботом не є низькою, ще невідомо, чи справді розвинеться тенденція, здатна замінити справжнє єднання.

Вчені та фахівці з етики сходяться на думці, що розумні секс-ляльки мають свої переваги, але є й недоліки. Захоплюючий розвиток, якого очікується тут у найближчі 20–30 років. Ви б переспали із секс-роботом?