+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс із босом

ТАБУЙОВАНА ТЕМА ЧИ ЧУДОВИЙ РОМАН?

Кліше в серіалі і часто тема еротичних романів: секс із босом! Але чи справді на практиці така справа така жарка, як часто звучить у книзі? Ми розглянули, як відбувається секс із начальником і що треба враховувати.

ЯКЩО ТОБІ ДІЙСНО ПОДОБАЄТЬСЯ БОСС...

Якщо вам пощастило як співробітнику, ваш начальник справді приємний, у вас гармонійна робоча атмосфера, і ви щоранку із задоволенням йдете на роботу. На жаль, реальність іноді буває іншою, буває і так, що керівники та співробітники взагалі не ладнають.

А є й інша крайність: відповідальна людина, яка справді гаряча і часто викликає в думці любовні фантазії. Іноді в розслабленому настрої, наприклад на різдвяній вечірці, ви фліртуєте зі своїм начальником, а потім у вас виникає відчуття, що поколює, яке не хоче так легко йти.

Вам не потрібно соромитися таких почуттів, адже ваш начальник лише людина, і коли між вами щось тріщить, це, звичайно, може бути досить хвилюючим. Однак майже у всіх випадках ідея лягти у ліжко з начальником не дуже гарна! Під загрозою перебувають не лише трудові відносини, а й плітки серед інших співробітників також можуть бути надзвичайно стомлюючими.

4 ФАКТА ПРО СЕКС З НАЧАЛЬНИКОМ, ЯКІ СЛІД ПАМ'ЯТАТИ

№1: ТРІСК НЕ ОБОВ'ЯЗКО ПОВИНЕН ПРИВОДИТИ ДО СЕКСУ

Ваш начальник привабливий, він вам подобається, а коли ви зустрічаєтеся в копіювальній, у вас у животі бігають метелики? Поки що нічого не сталося, але у своїй уяві ви вже зробили набагато більше, ніж просто роздрукували важливі документи у цій маленькій кімнаті? Такі фантазії цілком допустимі, але вони не означають, що ви хочете втілити їх у життя. У багатьох випадках краще насолоджуватися фантазіями та фліртом, але не ставити під загрозу трудові відносини.

№2: ОСОБИСТЕ Є ОСОБИСТЕ

Сексу з начальником точно не місце в офісі. Якщо ви зустрічаєтеся зі своїм начальником наодинці, може виникнути спокуса провести з ним час наодинці в офісі, але це зовсім не сприяє робочій атмосфері. Як у малих, так і у великих компаніях люди люблять часто пліткувати. Роман із начальником зазвичай виходить швидше, ніж вам хочеться, і тоді він стає вельми неприємний не лише вам як начальнику, а й усім вашим співробітникам. Тому завжди уникайте особистого задоволення від своєї роботи.

№3: КОХАННЯ АБО ПОХАТЬ? КЛЮЧОВЕ ПИТАННЯ!

Безперечно, привабливий начальник може розбудити одну-дві фантазії. Але еротичними фантазіями справа не завжди обмежується. Той, хто постійно працює один з одним, любить один одного, а також веде одну-дві особисті розмови в невимушеній обстановці, обов'язково може закохатися у свого начальника. У цьому випадку важливо уважно вивчити свої почуття та не ризикувати нічим в азарті. Якщо серце віддано начальнику і на почуття відповідають взаємністю, це може стати прекрасними стосунками – у такому разі вам слід обговорити один з одним, як виглядатиме ваше майбутнє трудове життя.

№4: НЕ ЗАБУДЬТЕ

Яким би захоплюючим не було це у фентезі, у реальному житті це може бути так само складно. Між начальником і співробітником існує певний ієрархічний розрив, тому вам слід добре подумати, чи хочете ви вступати у відносини зі співробітником, який обіймає керівну посаду, - і, можливо, ставити його або її в неприємне становище перед іншими співробітниками. І якщо ви автоматично вважаєте свого начальника начальником в особистому житті, вам слід уникати флірту з ним. Раціональне мислення завжди є найкращим рішенням, перш ніж зробити перший крок.

Секс із босом не завжди минає добре. Перш ніж пуститись у таку пригоду, уважно придивіться до своїх фантазій і з'ясуйте, що ви дійсно хочете випробувати у реальному житті. Можливо, еротична рольова гра допомогла б…