+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс у басейні. Вологе задоволення!

Ви любите займатися сексом у незвичайних місцях? Тоді спробуйте секс у басейні. Ви невагомі у прохолодній воді і можете розважатися без гравітації. Крім того, басейн пропонує несподівані можливості пожвавити ваше сексуальне життя і спробувати щось особливе. З нашими порадами гарячий секс у басейні перетворюється на еротичну пригоду.

СЕКС У БАСЕЙНІ: ЩО ВІН ВМІЄ?

Незвичайні місця знаходяться у верхній частині списків сексуальних справ багатьох людей. Особливе місце обіцяє кайф і можливо ще більше збільшує бажання, секс у басейні тут на чолі. Якщо у вас є власний басейн вдома або в будинку для відпустки, ви можете легко повеселитися там зі своїм партнером.

Однак слід бути обережним у плавальних басейнах і басейнах громадських готелів. Навіть якщо вам дозволено купатися без одягу, тобто. нудист, здебільшого секс не вітається і навіть забороняється. Особливо коли поряд діти, обов'язково потрібно взяти себе в руки. В іншому випадку ви ризикуєте бути викинутим або навіть вигнаним із дому.

#ЗНАЙТЕ!

Оператор пулу має право не лише вигнати вас із дому. Якщо ви заважаєте іншим людям під час вашого побачення, це вважається «актом порушення громадського порядку» і карається штрафом.

ПОРАДИ ДЛЯ СЕКСУ В БАССЕЙНІ

#1 СЕКС СТОЯЧИ

У води дуже корисна якість: ви практично невагомі. Це означає, що ви також можете спробувати пози для сексу, які не працюють на суші. Це включає стоячий секс. Ви можете обхопити ногами свого партнера, і він може підтримувати вас на сідницях.

#2 БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ З ПРЕЗЕРВАТИВАМИ

Презервативи можуть стати пористими через хлор у воді басейну, тому існує більший ризик розриву. Тому переконайтеся, що презерватив завжди цілий під час гарячих ігор. Ви не хочете, щоб сперматозоїди плавали у воді, і ви не хочете ризикувати інфекціями, що передаються статевим шляхом, або вагітністю.

#3 ОБЕРІГАЙТЕСЯ ІНФЕКЦІЙ

Частий секс у басейні може вплинути на вагінальну флору і зробити вас сприйнятливішими до грибкових інфекцій та інших захворювань. Так що не перетворюйте секс на басейн на звичку. Може допомогти змащування вульви вазеліном. Тож ви захистите їх від інфекцій.

ГАРЯЧИЙ СЕКС У ПРОХОЛОДНІЙ ВОДИ

Особливо, якщо ви хочете зайнятися сексом у громадському басейні або басейні готелю, ви повинні добре підготуватися. Тому що, як правило, у басейні чи басейні багато людей, які потенційно спостерігають за вами. Може бути дуже спекотно, але є ризик бути спійманим. Так що краще почекати, доки вас не потурбують.

Коли ви знайдете тихе місце, відсуньте купальники або труси від бікіні вбік і міцно притисніть один до одного. Тоді пеніс зможе м'яко проникнути всередину і ви зможете м'яко рухатися разом з рухом води.

Опір води робить все рухи повільнішими та інтенсивнішими. Це може бути особливо жарко. Будьте обережні, щоб не захекатися тут. Гарячі та дикі поцілунки не рекомендуються, але, звичайно, ви можете цілуватися. Коли ви закінчите, повільно відокремитеся. Таким чином, складається враження, що ви щойно обійнялися.

ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО СЕКС У БАСЕЙНІ У ДВОХ СЛОВАХ

  • Секс у басейні – це гаряча заміна класичної постелі
  • У громадському басейні потрібно бути обережним, щоб не потрапити
  • Секс стоячи особливо добре працює у невагомій воді
  • Щоб уберегти піхву від інфекції, перед сексом слід змащувати його вазеліном
  • Презервативи рвуться швидше у хлорованій воді

Якщо вам подобається незвичайне місце, то спробуйте невагомий секс у басейні і насолоджуйтеся мокрою суєтою. Просто будьте обережні, щоб вас не спіймали інші, якщо це не ваше власне!