+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс у літаку

Секс у літаку – одна з найеротичніших фантазій багатьох людей. І фільми роблять це знову і знову і пробуджують бажання разом повеселитися над хмарами. Але чи можливо це взагалі, чи гарячий  секс у літаку швидше за міф?

СЕКС У ЛІТАКУ: ЩО ЦЕ Взагалі означає?

Власне, пояснення немає потреби, секс у літаку - це просто секс у літаку, але в основному не в своєму кріслі, а в літаковому туалеті. Тих, кому це вдається, приймають у Mile High Club, неофіційний клуб, що складається з людей, які займалися сексом на запаморочливих висотах, вище морської милі.

Для багатьох людей адреналін завжди є частиною польоту, а коли справа доходить до сексу, гострі відчуття, звичайно ж, понад усе. Проте весела пригода над хмарами також одна: майже заборонена. Хоча вас, швидше за все, не викинуть відразу через висоти польоту, але все ж таки можна отримати звіт.

Якщо ви все ще хочете спробувати, скритність – найкращий метод. Але не кажіть, що ми вас не попереджали! До речі: різні провайдери США дозволяють парам влаштувати романтичний політ на самоті. Що там відбувається? Це залежить від вас.

5 ПОРАД, ПРО ЯКИХ СЛІД ПАМ'ЯТАТИ, ЗАЙМАЄСЯ СЕКСОМ У ЛІТАКУ

#1: НАЙБЕЗПЕЧНІШЕ МІСЦЕ — ТУАЛЕТ

Бортовий туалет – найбезпечніше місце в літаку, якщо ви хочете, щоб він лопнув. Доцільно? Не зовсім тому, що льотний екіпаж теж не впав на голову. Якщо ви все ще хочете спробувати, один з вас повинен йти вперед, а інший має з'явитися невдовзі після стукоту. Вищий пріоритет: Абсолютна тиша! Жодних гучних стогонів і, звичайно ж, сильного стукоту у двері.

#2: ЕКОНОМ-КЛАС ПРОТИ ПЕРШОГО КЛАСУ

Зрозуміло, якщо ви летите першим класом, у вас більше шансів на веселу пригоду, ніж на дешевому економ-рейсі до Малле. Більша відстань від інших і, перш за все, більше тиші та спокою вночі можуть дозволити вам підійти ближче та особисто. Тим не менш, переконайтеся, що вас не зловлять.

#3: ОБЩУПУВАННЯ ТАК, СЕКС НІ

Якщо ви не хочете потрапити в клуб Mile High Club, невелика метушня може додати страшенно захоплюючого польоту. Непомітно торкнутися один одного, а потім перейти до справи, безумовно, простіше, ніж парою протиснутися в туалет літака.

#4: ОДЯГНІТЬ ПРАВИЛЬНИЙ ОДЯГ

Відповідний одяг просто необхідний, якщо ви хочете спробувати політ над хмарами. Як жінці добре підходять спідниці чи сукні, які можна швидко задерти - без трусиків під них ще швидше. І як чоловік, ви не повинні носити штани, що складно застібаються, а бажано джоггери, які можна швидко спустити.

#5: ВСІ КІШКИ СІРІ У НОЧІ

Двогодинний переліт на Майорку серед білого дня не особливо вдалий для сексу. Якщо всі сплять, а льотний екіпаж підходить до місця тільки за запитом, якщо пощастить, ви зможете ввести номер, не будучи виявленим. Але в цей момент знову попередження: якщо вас зловлять, на вас чекає страшенно багато неприємностей.

Перспектива довічного членства в ексклюзивному клубі Mile High Club здається вам швидше неприємною, ніж привабливою? Потім скористайтеся далеким перельотом, щоб заплющити очі і зарядитися енергією для захоплюючого сексу в номері готелю після приземлення.