+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс у сауні

Сауна призначена для того, щоб попітніти, але що ще можна зробити в поті чола? Чи працює гарячий номер у сауні і чого слід побоюватися на публіці? Відкиньтесь назад, ось і вся важлива інформація про секс у сауні!

СЕКС У САУНІ – ЩО ЦЕ?

Ви знаєте сауну, ви знаєте секс, але ви колись пробували і те, й інше разом? Найгарячіша річ на землі в одному із найспекотніших місць на землі? Це може змусити вас трохи попітніти, і якщо ви не досвідчений користувач сауни, ви швидко досягнете межі своїх можливостей.

І ще: Мало в кого є сауна в підвалі, то де ж вона взагалі повинна працювати?

Звичайно, здається, що ваша власна сауна призначена для усамітнення, але як щодо громадської сауни? Ясно: якщо вас упіймають, ви можете отримати заборону на вхід і, у гіршому випадку, скаргу за порушення громадського порядку. Тим не менш, багато сауни є справжньою порадою інсайдера і знову і знову використовуються парами, що люблять секс для побачення.

Крім того, є клуби-сауни, де секс дозволено навіть офіційно. Тут ви повинні зважати на те, що ви не самотні і що є й інші пари, які весело проводять час разом. Такі сауни часто використовуються для зв'язку з іншими потенційними сексуальними партнерами.

ЩО особливе в сексі в сауні?

Більшість людей пітніють під час сексу. То в чому ж привабливість робити це в і так гарячому місці? Є кілька причин, з яких багато пар зізнаються в любові до сексу в сауні!

На перший план виходить чарівність забороненого : небезпека бути виявленим завжди є і дуже гостра для деяких пар. Багато маленьких і темних саун використовуються для інтимного задоволення вдвох. Та й персонал не завжди дуже строгий, найчастіше перевірок просто немає. Але ви повинні знати, що це не безкоштовний квиток! Сауни зазвичай дуже зайняті, і завжди є ризик потрапити. 

Ароматичні аромати та невимушена атмосфера також можуть зробити заняття коханням у сауні дуже привабливими. І ей, ти все одно голий у сауні. Коли ваша кохана потім капає бусинки поту на розпаленій верхній частині тіла, зрозуміло тільки, що ваше бажання говорить, і ви хочете змусити себе потіти ще більше.

ОБЕРЕЖНО З СЕКСОМ В САУНІ.

Ви завжди повинні знати одну річ заздалегідь: у гіршому випадку сексуальна пригода в громадській сауні може не тільки стати незручною, а й навіть призвести до порушення кримінальної справи. Це має бути так? Звичайно, ні, якщо ви розумієте наші поради більше як корисну інформацію для вашої приватної сауни чи спеціального банного клубу.

#1: ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР САУНИ

Для сексу в сауні вам слід вибрати парову лазню або біосауну, де температура приємно гаряча і не настільки екстремальна, що ви ледве можете дихати. Через пару вас також важко побачити, що дозволяє вам бути більш відокремленим і розкутим. Нижні лави також хороші для сексу, тому що там не така сильна спека, як нагорі.

#2: ОБЕРІТЬ ПОЗУ, ЯКА ПРАКТИЧНА І НЕ ВИМАГАЄ НАПРУГИ

Вам не слід повторювати Камасутру в сауні, тому що це дуже втомлює. Добре підходять прості пози, такі як місіонерська поза чи собачий стиль, у яких нікому з вас не доведеться перенапружуватися. Крім того, якщо станеться найгірше, ви зможете знову швидко відокремитися один від одного, якщо наближаються кроки і є ризик виявлення.

#3: ПІДРІЗНЕННЯ В САУНІ, СЕКС БУДИНКУ

Якщо ви просто не наважуєтеся займатися сексом у громадській сауні, ви можете просто розігрітися. Гарячі погляди або крадькома дотик піднімають настрій і можуть спричинити справжній сексуальний вибух будинку. Просунути руку між ніг партнера в парилці не проблема, навіть якщо навколо сидять люди, бо туман загороджує огляд .

#4: ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ГІГІЄНУ

Якщо ви хочете зробити це в громадській сауні і знайшли тихе та відокремлене місце, у будь-якому випадку подумайте про гігієну. На лаву слід покласти рушник, а якщо ви користувалися контрацепцією, взяти з собою презерватив та його обгортку. Тому що, навіть якщо деякі сауни неофіційно призначені для сексуального задоволення, простір має залишатися привабливим для наступних гостей.

#5: ЯК НОВИЧОК, ПОВІЛЬНО ВІДЧУЙТЕ СВІЙ ШЛЯХ

Якщо ви ніколи раніше не були в сауні, не варто відразу ж сідати у гарячу прогулянку із партнером. Спочатку звикніть до навколишнього середовища та відчуйте, як ваш кровообіг переносить спеку. Якщо ви помітите , що вам подобається сауна, ви все одно можете зв'язатися з коханою людиною. І не забудьте потім охолонути. Прохолодна ванна це теж весело разом.

Секс у сауні має свою привабливість, і якщо ви завжди хотіли наважитися, тепер ви чудово підготовлені для цієї пригоди. Порада: огляньтеся в Інтернеті та дізнайтесь, яка сауна у вашому місті єінсайдерською підказкою для любителів сексу - до речі, це, звичайно, не завадить пошукати апартаменти для відпочинку з сауною, тому що тоді у вас буде два захоплюючі досвіди перед вами: Секс у сауні І в незнайомому місці. Це щось...