+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс у ванні. Романтично, гаряче та мокро!

Якщо ви хочете оживити своє сексуальне життя у своїх чотирьох стінах, спробуйте зайнятися сексом у більш незвичайних місцях. Ванна ідеально підходить для романтичних ігор. Вас ніщо не потурбує, і ви можете спробувати все, що завжди хотіли зробити. До речі, з кількома гарячими порадами секс стане ще кращим.

ГАРЯЧИЙ СЕКС У ВАННІЙ

Є багато чудових місць, де можна зайнятися сексом у себе вдома. Ліжко, безумовно, найнудніше. Якщо ви не тільки хочете зайнятися гарячим сексом, але й любите секс у воді, секс у ванні якраз для вас. Звичайно, місця у ванні досить тісно. Тому особливо важливо, щоб у ванні було достатньо місця для вас обох.

Принадність сексу у ванні в тому, що ви вдома. Таким чином, ви можете по-справжньому насолоджуватися часом і не боятися, що вас хтось зловить. Можливо, відкрийте пляшку гарного вина і запаліть свічки, щоб налаштуватися на романтичний лад.

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СЕКСУ У ВАННІЙ

#1 ТІЛО ДО ТІЛА

Приємні, вузькі пози особливо підходять для сексу у ванні. Положення ложки та популярний стиль «собака» (тобто ззаду) призначені для прийняття ванни.

#2 ПІСАТИ У ВАННУ

Якщо вам подобається незвичайне, ванна – ваш друг. Може, ти любиш мочитися , тому секс-ігри із сечею ? Ванна пропонує дві переваги тут. З одного боку, ви можете змити відразу після цього, а з іншого боку, сеча відразу ж стікає, і вам не потрібно нічого потім чистити. Це те, що ви називаєте безпрограшною ситуацією.

#3 ПРАВИЛЬНА ТЕМПЕРАТУРА ВОДИ

Якщо вода у ванні занадто гаряча, у чоловіка може не настати ерекція. Тому переконайтеся, що вода має температуру від 30 до 32 градусів за Цельсієм. Якщо сумніваєтеся, трохи нагрійте ванну кімнату. Ви можете перевірити ідеальну температуру води за допомогою термометра для ванни.

#4 ЗАСОБИ ДЛЯ ВАНН І ПРЕЗЕРВАТИВИ?

Якщо ви користуєтеся презервативом, вам слід уникати ароматизованих та піноутворюючих добавок для ванн. Залежно від того, які речовини включені, можуть пошкодити матеріал презервативу і зробити його пористим. Це підвищує ризик розриву презервативу.

#5 Розслаблюючий масаж

Перш ніж розпочати справу, можна підняти настрій за допомогою масажу. Сядь за це до ряду. Людина ззаду тепер може легкими рухами масажувати шию, плечі, спину та сідниці людини попереду. Потім вона йде вперед стегнами. А від коліна руки потім повертаються до середини...

#6 ВОДОНЕПРОНИКНІ СЕКС-ІГРАШКИ

Чи знаєте ви, що є секс-іграшки, які можна без проблем використовувати під водою? Навіть багато вібраторів тепер підходять для використання у ванні і т.п. Отже, якщо вам подобаються іграшки, ви також можете взяти їх із собою у ванну.

Ванна – ідеальне місце для сексу у воді. У не дуже гарячій воді ви можете - безтурботно - випробувати всі гарячі моменти. Прибирання ніколи не було таким брудним, обіцяю.