+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс під час менструації: чи це можливо?

Так-так, ви, пірати, сьогодні ми поринемо в глибини океану і проллємо світло на легендарну тезу: справжній пірат пронизує і червоне море. Майже всі чули цю приказку, коли йдеться про періодичний секс. І майже у кожного свою думку з цього приводу, в одних виходить, в інших немає. Сьогодні ми розповімо вам, чому саме по собі немає нічого проти невеликої кривавої лазні та що вам слід враховувати.

ЧИ МОЖНА ЗАЙМАТИСЯ СЕКСУ ПІД ЧАС МІСЯЧНИХ?

В основному так. Звичайно, секс із рудою тіткою не для всіх, і це теж абсолютно нормально. Багато жінок страждають від болю в животі і просто почуваються комфортніше у своєму тілі в інший час циклу, тому їм не хочеться займатися сексом під час менструації. Деякі чоловіки, з іншого боку, знаходять ідею занурити свою найкращу річ у червоний колір зовсім огидною. Звичайно, огида - це завжди суб'єктивне почуття, і якщо воно вас не влаштовує, це не проблема. Однак не варто говорити своїй дівчині, що ви ненавидите її варення, тому що це може бути дуже прикро.

З іншого боку, є багато чоловіків і жінок, які абсолютно не заперечують, і в цьому випадку немає абсолютно нічого поганого в тому, щоб разом трохи повеселитися під час менструації: оральний секс, анальний секс або вагінальний секс, що б ви не вибрали . начебто дозволено. Секс під час менструації хороший тим, що він навіть трохи полегшує біль у жінок, які страждають на серйозні симптоми, такі як судоми або головні болі. Гормони щастя вивільняються під час занять коханням, які покращують самопочуття у короткостроковій перспективі. На другий день менструації бажання зайнятися сексом може навіть збільшитися, оскільки рівні естрогену та гормонів різко підвищуються після того, як на день раніше вони досягли нуля.

ПЕРІОД СЕКСУ: ПОПЕРЕДЖЕННЯ

СЕКС ЗБІЛЬШУЄ ВТРАТУ КРОВІ

Це нісенітниця. Хоча може здатися, що це більше, середня жінка втрачає близько півсклянки крові під час менструації і секс цього не змінює. Те, що здається вам кривавою лазнею на простирадлах, насправді є сумішшю крові та сперми. Дивно, але не лише жінки можуть втрачати рідину під час сексу.

ВИ НЕ МОЖЕТЕ ЗАВАЖИТИ ПІД ЧАС МЕНСТРУАЦІЇ

Хоча ймовірність завагітніти у період зазвичай нижче, повністю виключити це не можна. Ви не знаєте точно, коли буде наступна овуляція, іноді вона відбувається навіть під час менструації . Тож якщо ви ще не плануєте заводити дітей і дуже хочете перестрахуватися**, подумайте про контрацепцію**!

МІСЯЧНІ ЗАХИЩУЮТЬ ВІД ЗПСШ

Менструальна кров – не чарівне зілля. Єдиний спосіб уникнути зараження ЗПСШ під час менструації - не займатися сексом. Жарти жартами займатися сексом, звичайно, можна, але з презервативом, тому що це єдиний спосіб захистити себе від венеричних захворювань, незалежно від тривалості циклу! До речі, під час менструації піхву навіть трохи сприйнятливіше до інфекцій. Якщо ви не знаєте медичних карток вашого колеги, ви повинні бути особливо обережні!

МЕНСТРУАЛЬНА КРОВ БРУДНА?

Просто ні. Кров із піхви не брудна, як і жінки під час місячних.

ЩО СЛІД ВЧИТАТИ ПРИ ЗАНЯТТЯХ СЕКСУ ПІД ЧАС МЕНСТРУАЦІЇ?

Щоб ви справді могли безперешкодно задовольнити бажання сексу під час менструації, є кілька речей, які ви можете чи повинні враховувати.

ТАМПОНУВАТИ

Дуже важливо: як би не було привабливо зупинити кровотік через тампон, просто не робіть цього. В іншому випадку з вами може статися так, що нитка, що витягує, зануриться і зникне в піхву через поштовх статевого члена. У кращому випадку вам вдасться самостійно знайти тампон і витягти його, але якщо ви сумніваєтеся, можете пояснити це лікарю. 

Щоб бути в безпеці, ви можете замість цього використовувати м'які тампони, які схожі на губку і можуть бути видалені за допомогою язичка.

ЗДАВАТИСЯ?

Ні, не хвилюйся, ми не збираємося здаватися. Можна просто постелити на ліжко рушник, який захистить постільну білизну від небажаних плям.

ОРАЛЬНИЙ СЕКС?

Сам по собі немає нічого проти орального сексу, але тільки якщо ви можете виключити інфекції, що передаються статевим шляхом, оскільки вони можуть передаватися через кров менструальну.

ВИ ПОВИННІ ВІДЧУВАТИ СЕБЕ КОМФОРТНО

Якщо вам хочеться зайнятися сексом під час менструації, ви можете робити все, що захочете. Однак найголовніше, щоб ви почувалися в ньому комфортно. Якщо ви просто не знаходите цю ідею такою захоплюючою, не піддавайтеся на вмовляння і зачекайте, поки дні не закінчаться. Але залишайтеся поважними, зрештою, кровотеча - це щось людське і не заслуговує на "Бах".

Бажання зайнятися сексом під час менструації цілком нормально і може продуктивно використовуватись будь-ким, хто отримує від цього задоволення. Однак, якщо ви вирішите почекати, поки не закінчиться полуничний тиждень, завжди пам'ятайте: жінка, яка спливає кров'ю, не брудна, тому залишайте недоречні коментарі, наприклад: «Це так огидно». Адже вона і про твою сперму так не каже. І для всіх інших авантюристів: справжній пірат справді пронизує Червоне море.