+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Сексуальні панчохи чи сюрприз для коханого

Вирішили урізноманітнити інтимне життя, але не знаєте з чого почати? Вперед на шопінг за панчохами! Влаштуйте коханому сюрприз із рольовими іграми, перед якими він не зможе встояти.

Чому панчохи збуджують чоловіків?

Психологи та чоловіки одноголосно заявляють – однією з головних еротичних фантазій є секс у панчохах. Мереживний аксесуар підвищує чоловіче лібідо і викликає сильний сексуальний потяг.

Завдяки телебаченню у нас склалася думка, що фатальна, спокуслива жінка повинна бути неодмінно в панчохах, спідниці і з червоною помадою. Не дивно, що чоловік хоче стати власником такої жінки.

Жінки теж нерідко дивляться фільми категорії 18+, тому неодмінно уявляли себе у подібних образах. Одягаючи панчохи, жінка стає більш впевненою та розкутою, що дуже подобається чоловікам.

Кордони панчіх притягують погляд до стегон, акцентуючи трикутник із жіночими статевими органами. Саме це місце є найбажанішим для чоловіків.

Панчохи – зброя масової поразки

Одягнувши вовняні вироби або панчохи з мультяшним малюнком, ви точно не станете еталоном спокуси. Аксесуар повинен підкреслювати переваги жіночої постаті.

Зупиніть вибір на чорних напівпрозорих панчохах із мереживною гумкою або стрілкою на задній стороні ноги. Така незначна деталь зведе чоловіка з розуму. Не забудьте про панчохи у сітку. Як елемент дрес-коду їх використовувати не варто, але у рольових іграх вони стануть незамінною зброєю.

Секс у панчохах

Продумайте образ, з яким ви дивуватимете коханого, і втілите його в реальність.

Одягніться сексуальною медсестрою, влаштуйте ретельний огляд тіла і, звичайно, статевих органів. Уважно спостерігайте за станом пацієнта, стежте за частотою його зітхань та стогонів.

Створіть образ секретарки, хай ваш партнер відчує себе босом. Нахиліться за документом, що впав, ненароком демонструючи глибокий розріз на спідниці і мереживо панчіх.

Перетворитися на жрицю кохання вам допоможе ультракоротка спідниця, туфлі на високій шпильці, панчохи в сітку та відсутність нижньої білизни. Повірте, багато чоловіків мріють саме про цей образ.

Увімкніть фантазію, додайте аксесуарів та підкорюйте коханого новими образами.