+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Сексуальні практики

Секс хороший в теорії, але стає ще кращим, коли ви підходите до нього практично - так що давайте тепер увійдемо в напрочуд широкий світ сексуальних практик: які сексуальні практики існують насправді? Ми просвітимо вас!

ВИЗНАЧЕННЯ РІЗНИХ СЕКСУАЛЬНИХ ПРАКТИК - Ось як воно виглядає!

Існує поширене, але неправильне уявлення про сексуальну практику: багато хто думає, що сексуальна практика може називатися сексуальною практикою тільки в тому випадку, якщо цілеспрямовано стимулюються статеві органи. Однак насправді все, що викликає сексуальне збудження, вважається сексуальною практикою, тому масаж ніг також може вважатися сексуальною практикою, якщо він викликає сексуальне бажання у отримувача чи того, хто дає!

Деякі сексуальні практики також можуть мати місце у несексуальному контексті. Наприклад, ви можете сексуально порушити і побалувати свою кохану інтенсивними французькими поцілунками, в той час як люблячий поцілунок з ранку зазвичай є простим виразом прихильності.

Отже, ви бачите: сексуальні практики — надзвичайно складний термін, який включає безліч статевих актів. Будь то аутосексуальність, статеві акти між парами або навіть груповий секс, термін той самий для всіх сексуальних дій.

3 ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО БЕЗКОНТАКТНИЙ СЕКС

Сексуальні практики часто автоматично асоціюються із фізичними статевими актами. Але є й сексуальні практики, які взагалі не потребують фізичного контакту. Ми розповімо вам про трьох із них! 

#1: СЕКС ПО ТЕЛЕФОНУ

Секс по телефону - це сексуальна практика, яку, зокрема, можуть використовувати пари, які перебувають у відносинах на відстані, як альтернатива фізичному спілкуванню. Потрібно багато уяви (а для деяких і трохи сили волі), щоб стимулюватися виключно словами, але якщо ви зловите правильну ноту, ця сексуальна практика може зробити вас дуже близькими, навіть на сотні миль один від одного.

# 2: ВУАЙЕРИЗМ

Перш за все: вуайєризм є сексуальною практикою тільки в тому випадку, якщо він відбувається за взаємною згодою, інакше це насильство, яке також може бути караним за певних обставин. Типовий «вуайєрист» отримує задоволення, спостерігаючи, як інші люди займаються сексом чи повсякденними справами, такими як прийняття душу, відвідування туалету та інші дії. Вуайєризм служить для стимуляції себе, а також людини, за якою спостерігають. Протилежністю цьому є ексгібіціонізм, у якому виконавець отримує сексуальне збудження, показуючи себе оголеним іншим людям.

# 3: КІБЕРСЕКС ЧЕРЕЗ ТЕКСТ І КАМЕРУ

Третьою сексуальною практикою без фізичного контакту так званий кіберсекс. Тут ви стимулюєте один одного через чат або веб-камеру, не торкаючись один одного. Кіберсекс також є широко використовується альтернативою для пар, що перебувають у відносинах на відстані.

ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ ЦІ 5 СЕКСУАЛЬНИХ ПРАКТИК

#1: РУЧНА СТИМУЛЯЦІЯ

Також звана ручною роботою або пальцями, це сексуальна практика, в якій ви приносите задоволення своєму партнеру пальцями або всією рукою. Або себе – мастурбація також вважається ручною стимуляцією.

#2: ПРОНИКНЕННЯ

Проникнення означає «проникнення», у разі потрапляння частини тіла чи секс-іграшки в отвір у тілі. Вагінальний статевий акт та анальний секс, а також мінет та трах пальцями відносяться до проникаючих сексуальних практик.

#3: ОРАЛЬНИЙ СЕКС

Під час орального сексу статеві органи стимулюються ротом, губами та язиком. Ця сексуальна практика включає кунілінгус (він же лизання), феляцію (він же мінет) і анілінгус (він же риммінг).

#4: РІЗНОВИДНОСТІ БДСМ

У БДСМ існують численні та різноманітні сексуальні практики. Будь то бондажні ігри з мотузками або наручниками, використання інструментів для порки, таких як батоги, батоги та інші іграшки, або спеціальні різновиди, такі як ігри з домашніми тваринами: БДСМ надзвичайно різноманітний і тепер також став мейнстримом завдяки ряду успішних БДСМ.

#5: СЕКСУАЛЬНІ ПРАКТИКИ З УЧАСТЬЮ ВИЗНАЧЕНИХ ЧАСТИН ТІЛА

Крім класичного вагінального, анального та орального сексу, існують також сексуальні практики, які задіяли певні частини тіла – звичайно, адже ви повинні використовувати все, що у вас є. Наприклад, ступні використовуються для стимуляції геніталій під час дрібки ногами , а груди використовуються під час статевого акту з ссавцями.

Це теорія, але, як ми вже згадували на початку, практично набагато веселіше. Отже, саме час застосувати свої знання на практиці...