+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Сексуальний масаж. Цілком недооцінений чи не так захоплююче?

Масажі прекрасні, коли ви напружені і просто хочете трохи розслабитись. А як щодо сексуального масажу? Масажі є одними із найстаріших оздоровчих процедур у світі, а сексуальний масаж можливий не лише між парами, а й у професійних студіях. Ми розповімо, як зробити ідеальний еротичний масаж.

СЕКСУАЛЬНИЙ МАСАЖ: ЩО ЦЕ ЗНАЧИТЬ?

Сексуальний масаж - це чуттєвий спосіб подарувати себе коханому або побалувати його особливо ніжно. Тут немає чітких правил, сексуальний масаж включає все, що може порушити еротичні почуття. Інтимний масаж можна розглядати як прелюдії, але його також можна робити на самоті.

З медичної точки зору (сексуальний) масаж має багато позитивних ефектів: знімається розумова напруга, знижується стрес і може покращити місцевий кровообіг. Це підвищує чутливість, особливо у інтимній зоні. Масажування вульви або статевого члена, наприклад, покращує кровообіг, так що дотик відчувається сильніше та інтенсивніше.

Сексуальний масаж також є ідеальною підготовкою, якщо ви плануєте нові захоплюючі сексуальні практики, такі як анальний секс, і обидва трохи нервуєте. Нервовість можна зняти за допомогою легкого масажу.

ТРИ ВИДИ СЕКСУАЛЬНОГО МАСАЖУ, ЯКІ ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ!

#1: Нуру-масаж

Масаж Нуру - це чуттєва форма масажу, при якій ви масажує свого партнера своїм тілом. "Нуру" означає "слизький" і має на увазі, що ваше змащене маслом тіло ковзає по змащеному маслом тілі вашого партнера.

#2: Тантричний масаж

Тантричний масаж спрямований на гармонізацію тіла, розуму та душі. Тантра-масаж включає еротичні аспекти, але також має високу, духовну складову. У центрі уваги цього виду масажу не оргазм.

#3: Масаж зі щасливим закінченням

Масаж зі щасливим закінченням – це еротичний масаж, який закінчується статевим актом. Залежно від типу масажу спочатку можна масажувати все тіло, потім акцент робиться на геніталії, і під час масажу одержувач доводиться до оргазму.

5 ПОРАД, ЯК ЗРОБИТИ ІДЕАЛЬНИЙ СЕКСУАЛЬНИЙ МАСАЖ

#1: Переконайтеся, що навколо тихо

Чуттєвість і спокій невіддільні один від одного, тому трохи підготуйтеся до сексуального масажу. Руйнівні чинники, такі як смартфони, ноутбуки чи телефони, мають бути виключені зі спальні. За допомогою свічок та приємної музики ви можете створити особливо стимулюючу атмосферу та підтримати фактор релаксації.

#2: Використовуйте масажні масла та масажні свічки

Щоб масаж був дійсно комфортним, використовуйте масажні олії та масажні свічки. Мастила доступні з численними ароматами, які впливають на ваші почуття і в той же час надають поживний вплив на шкіру. Запалюються масажні свічки, розплавлений віск служить олією. У той же час, чуттєвий кімнатний аромат.

#3: Повільно починайте масаж

Сексуальний масаж – це цілеспрямований масаж інтимної зони. Почніть повільно, масажуючи плечі, шию, область горла, потім рухайтеся вниз по спині, сідницях і вниз до ступнів. Не поспішайте з масажем, щоб ваш партнер міг повністю поринути у нього.

#4: Змінюйтеся за допомогою методів

Постукування, погладжування, розтирання - в сексуальному масажі дозволено все, що вам подобається. Спробуйте різні методи масажу. Легке постукування сприяє циркуляції крові, погладжування кінчиками пальців по шкірі викликає мурашки. Поєднання різних технік масажу здається особливо захоплюючим.

#5: Не поспішайте

Коли ви масажуєте свого партнера, не поспішайте. Масируйте доти, доки вам і вашому коханому це подобається. Секс може бути наслідком масажу, але не обов'язково. Те саме стосується і оргазму. Якщо ви включаєте в масаж піхву або член вашого партнера, ви можете зупинитися до кульмінації або дозволити його, подарувавши партнеру щасливий кінець.

Сексуальний масаж може багато! Це прелюдія, це подарунок, це ідеальний спосіб розслабитись. У вас іноді не виходить із бажанням через те, що ви постійно перебуваєте у стані стресу? Навіть у цьому випадку сексуальний масаж може бути надзвичайно корисним!