+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Шибарі - мистецтво японського бондажу

Шибарі, також відомий як Кінбаку, це не просто бондаж, а й форма мистецтва. У цій японській формі бондажу естетика відіграє не менш важливу роль, ніж відданість та збудження. Із західної точки зору вражає те, що в шибарі, як і в багатьох інших речах у Японії, дія не тільки функціональна для досягнення конкретної мети (в даному випадку: нерухомості), а й сам акт зв'язування був удосконалений.

ЗВІДКИ ПОЛОГОМ ШИБАРІ?

Історично склалося так, що шибарі сягає поліції та/або армії: за старих часів японська поліція мала лише мотузки для арешту, і тому їм доводилося вивчати химерні методи зав'язування вузлів, щоб знерухомити ув'язнених. Звідти він проник у спальні і нині має велику популярність і захоплення поза Японії.

ШИБАРІ: ПОДОРОЖ – ЦЕ ПУНКТ ПРИЗНАЧЕННЯ

Теоретично для зв'язування людей у ​​рабство можна використовувати будь-що. Однак на практиці і серед людей, які свідомо використовують та отримують задоволення від бондажу, виявляється, що деякі матеріали та мотузки підходять більше, ніж інші. Наприклад, кабельні стяжки можуть дуже збуджувати деяких людей, але часто врізаються в шкіру і рідше використовуються для тривалих сеансів бондажу. Тому з більшою ймовірністю використовуватимуться мотузки з різних матеріалів, таких як бавовна або нейлон. У шибарі використовуються тільки мотузки з конопель або джуту. Ці мотузки часто попередньо миють і змащують олією, щоб вони були м'якшими і приємнішими для шкіри. Шибарі починається зі свідомого вибору та попередньої обробки певних мотузок.

НА ЩО СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ЗАНЯТТЯХ ШИБАРІ?

Шибарі - це особливий вид бондажу з безліччю вузлів і дуже довгою мотузкою. Іноді вас підтягують за мотузку так, що ви висите пов'язаним у повітрі. Без попереднього знання ви ризикуєте зав'язати їх надто туго - як тільки пов'язана людина повідомить, що оніміє, зв'язку слід негайно розв'язати! Тому рекомендується вивчати шибарі під керівництвом досвідченої людини.

ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ ШИБАРІ

Бажаючі мають можливість відвідати семінари та курси Шибарі. Від початківців до розвинених, є підходящі пропозиції для всіх рівнів, а тепер і онлайн. У великих містах часто можна помилуватися демонстраціями шибарі на вечірках. Як і у всіх аспектах сексуальної поведінки, тут також застосовуються добровільність, злагода та безпека! Особливо для людини, яку пов'язують, крім довіри, це важлива передумова для можливості відпустити і насолодитися нерухомістю та болем, який може виникнути з часом.