+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Силікон: універсал серед матеріалів для секс-іграшок

Силікон - один із найпопулярніших матеріалів для секс-іграшок. Не дивно: матеріал пропонує безліч переваг. Але у чому переваги силікону? А з чого насправді зроблено силікон? Усю інформацію про матеріал номер 1, коли йдеться про секс-іграшки, ми розповімо вам у цій статті.

ЩО ТАКЕ СИЛІКОН?

Силікон – універсальний матеріал серед матеріалів для секс-іграшок. Він належить до групи синтетичних полімерів, що складаються із силіконового каучуку. Завдяки своїй обробці силікон термостійкий та витримує температуру від -15 до 150°С. Силікон простий у догляді, довговічний та стабільний у розмірах, що робить його ідеальним матеріалом для секс-іграшок.

ЯКІ ВЛАСТИВОСТІ МАЄ СИЛІКОН?

СИЛІКОН ГІГІЄНІЧНИЙ.

Силіконові фалоімітатори та силіконові вібратори виготовлені із приємного для шкіри силікону, особливо гігієнічного матеріалу для сольної гри. Поверхня силікону непориста. Це означає, що бактерії та частинки бруду мають невелику площу поверхні для атаки, та їх важче прикріпити до поверхні, ніж до інших матеріалів. Думайте про це трохи як про подорож на санях: якщо земля абсолютно рівна, ви можете спуститися з гори швидше. Якщо заважають невеликі піднесення та ями у землі, подорож завмирає. У цих ямах накопичується бруд і бруд від багатьох підйомів і спусків. Немає проблем у природі – досить несприятливо з любовними іграшками. Силікон не має часу (тобто мікроскопічні отвори), що означає, що ви можете захистити силікон від мікробів.

СИЛІКОН ПРИЙМАЄ ТЕМПЕРАТУРУ ВАШОГО ТІЛА

На дотик силікон приємний, тому що він не лише поглинає тепло вашого тіла, а й зберігає його. Це зменшує відчуття стороннього тіла при використанні вібратора або фалоімітатора і забезпечує особливо інтенсивне та комфортне відчуття на шкірі. Крім того, матеріал на дотик м'який та ніжний. Так зване шовкове оздоблення, тобто відчуття шовку на шкірі, характерне для більшості іграшок, зроблених із силікону, і також сприяє гарному самопочуттю.

СИЛІКОН НЕ МІСТИТЬ ПЛАСТИФІКАТОРІВ.

Силікон не містить пластифікаторів, тобто не містить шкідливих речовин. Тому що, давайте будемо чесними, ми не хочемо, щоб шкідливі речовини потрапляли на наше тіло, особливо на наші найчутливіші частини. Тут силікон також переконливий у всіх відношеннях. Силікон не містить нафти або інших речовин, що спричиняють алергію. Будь-хто, хто має алергію на силікон, повинен, звичайно, тримати руки подалі від іграшок такого типу. У більшості випадків силікон не викликає алергії та є правильним вибором для тих, хто чутливий до інших речовин.

Силікон термостійкий

Будь-хто, хто коли-небудь готував на кухні в силіконових формах, знає, що силікон витримує дуже високу температуру. Щоб силікон був без бактерій та гігієнічним, ви також можете без проблем чистити силіконові фалоімітатори у кип'яченій воді. Але будьте обережні: звичайно, це стосується лише продуктів без двигуна! Найкраще чистити вібратори за допомогою іграшкового дезінфікуючого засобу.

СИЛІКОН УНІВЕРСАЛЕН

Оскільки силікон може бути перероблений на твердий, м'який або рідкий кінцевий продукт, силікон надзвичайно універсальний. Для секс-іграшок це, зокрема, наявність величезного вибору товарів від «м'яких до жорстких».

Як правильно чистити силіконові іграшки?

Завдяки непористій поверхні вироби з силікону особливо легко доглядати: для поверхневого очищення вимийте любовну іграшку теплою водою з милом. Якщо ви хочете бути в безпеці, використовуйте засіб для чищення секс-іграшок. Ці спеціальні дезінфікуючі засобиубити будь-які бактерії та зробити ваші іграшки гігієнічно чистими. Так як силікон дуже важко розчиняється в спирті, можна використовувати спреї з низьким вмістом етанолу. Через термостійкість ви можете мити безмоторні іграшки в кип'яченій гарячій воді. До речі, силікон також можна мити в посудомийній машині, але особисто ми вам не радили б мити іграшки таким чином: таблетки для посудомийної машини містять агресивні активні інгредієнти, які в гіршому випадку можуть зіпсувати стан ваших іграшок.

# РАДА ЗБЕРІГАННЯ

Не кладіть силіконову іграшку поруч із іншими силіконовими іграшками в ящик для іграшок. В результаті поверхня обох секс-іграшок стає пористою, а легкість догляду за силіконом не гарантується.

Яким лубрикантом можна користуватись із силіконовими іграшками?

Емпіричне правило тут таке: силікон не поєднується з силіконом. Тому при використанні мастил і любовних іграшок із силікону ви повинні переконатися, що ваше мастило на водній основі. Лубриканти  та олії на основі силікону або гібридні мастила, що містять силікон, як правило,  не  підходять для силіконових іграшок. Винятки підтверджують правило. Однак у виняткових випадках мастило рекламує, що воно також підходить для силіконових іграшок. У будь-якому випадку, якщо ви використовуєте силікон з смазкою на водній основі, ви не помилитеся.