+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Смазка: коли піхва стає вологою при збудженні

Людське тіло – справжнє диво: чи знаєте ви, наприклад, що піхва має велике значення, коли справа доходить до виробництва мастила? Для цього є дуже гарне слово: смазка

Яка смазка?

Термін «смазка» походить від латинського слова «lubricare», що означає «зробити слизьким». Коли жінка відчуває збудження, її піхву виділяє прозору рідину. З одного боку, це може відбуватися за рахунок фізичної стимуляції ерогенних зон, з іншого – навіть абсолютно безконтактно: зазвичай достатньо власних сексуальних фантазій, щоб мастило почало рухатися.

Секрет в нормі не має запаху та має слизову консистенцію. Він виробляється у так званих бартолінових залозах, які знаходяться у слизовій оболонці піхви. Крім того, секрет повинен також захищати слизову оболонку від проникнення хвороботворних мікроорганізмів. Склад рідини може змінюватися протягом менструального циклу, і дієта також значно впливає на вироблення смазки.

Якщо ваш партнер промокне під час сексу, це зазвичай хороша ознака того, що вона збудженя. Для них, однак, це означає набагато більше, тому що тільки завдяки секреції можливий безболісний статевий акт – ось чому це зазвичай є проблемою, коли жінки не виробляють її у достатній кількості. З іншого боку, є і жінки, які страждають від надмірної смазки і навіть соромляться цього.

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Власне, про смазку у чоловіків говорять і тоді, коли предеякулят, так званий предеякулят, виходить із головки статевого члена.

ЩО МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ПРОБЛЕМИ ІЗ ЗМАЩУВАННЯМ?

Насправді, є деякі жінки, які мають проблеми зі змащенням. На це є різні причини: Деякі жінки, які перебувають у тривалих партнерських відносинах, перестають як слід мокріти під час сексу, якщо їхнє любовне життя з роками згасло, а в ліжку панують нудьга та одноманітність.

Але проблеми з вологістю можуть бути і у відносинах з налагодженим статевим життям, наприклад, якщо у повсякденному житті переважає стрес і жінка просто не може провітрити голову.

Іншими причинами сухості у піхві можуть бути гормональні коливання, оскільки виділення смазки тісно пов'язане з рівнем естрогену. Оскільки це природно коливається протягом місячного циклу, це також помітно різною мірою мастила. Якщо рівень естрогену падає під час менопаузи, це також призводить до зменшення мастила.

При стресі в організмі виробляється велика кількість кортизолу, і цей гормон також не дає людям з вагиною промокнути. Іншими причинами можуть бути прийом певних ліків, малорухливий спосіб життя, надмірна особиста гігієна, використання тампонів, різноманітні захворювання, психологічні проблеми або вагінальні інфекції.

Але занадто багато смазки також може бути перешкодою під час сексу, а саме тому, що ви більше не помічаєте проникнення або пеніс частіше вислизає з піхви (ненавмисно).

4 ПОРАДИ - ЯК ЗВОЛОЖИТИСЬ

#1 - Секс починається в розумі

Ще до того, як розпочнеться цей акт, голова має бути запрограмована на секс. Смазка може почати діяти тільки в тому випадку, якщо ви зможете подумки займатися любов'ю. Еротичні картинки, порно, дотики до партнера, флірт і навіть емоційний зв'язок можуть створити необхідну атмосферу.

2. Будь задоволений собою

Багато хто з нас вкрай самокритичний, що також може негативно позначитися на смазці: якщо ви не в ладі з собою і своїм тілом, ви не можете дозволити собі розслабитися під час сексу. Часто є також тиск, що ви завжди маєте функціонувати і бажано хочете зайнятися сексом одним натисканням кнопки. Не піддавайтеся тиску і постарайтеся прийняти себе таким, яким ви є – тоді краще вийде промокнути.

3. Знаходьте час для близькості

Не завжди достатньо просто кілька разів натиснути на чарівну кнопку (клітор), щоб відкрити мастильні замки. Звичайно, навіть спонтанний швидкий секс , який швидко та коротко переходить до справи, може бути дуже привабливим. Але якщо ви хочете бути в безпеці, коли справа доходить до мастила, виділіть собі достатньо часу для прелюдії. Пестіть один одного (словесними) ласками, дотиками та масажем і налаштовуйте себе на потрібний лад. Таким чином, ви можете спочатку заспокоїтись, пристосуватися один до одного, а потім насолоджуватися актом. Створіть приємну обстановку та еротичну атмосферу.

#4 - Покажіть коханій людині, що ви її хочете

Нехай ваша партнерка знає і відчуває , що ви дійсно в настрої для неї - досить багатьом людям подобається відчуття того, що їхня партнерка стає дійсно гарячою, що може ще більше посилити їхнє власне бажання. 

Насамкінець, звичайно, залишається сказати (як завжди): люди різні, у тому числі і щодо мастила. Так що абсолютно нормально, якщо ви одразу скажете «поливати» або вам потрібно трохи часу. А якщо натурального мастила недостатньо, ви завжди можете покластися на вірну маленький лубрикант.