+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Спокуса: саме по собі мистецтво

Спокушання іншої людини – це високе мистецтво. Ви не хочете переконувати іншу людину, ви хочете переконати її зайнятися з вами сексом. Для цього існують різні варіанти та способи. Важливо, щоб ви поважали межі свого партнера та не чинили на нього тиску.

Як можна спокусити?

По суті, згідно з традиційним визначенням, спокуса полягає в тому, щоб змусити когось зробити щось нерозумне. Спочатку ми не погодилися б з тим, що секс за своєю суттю нерозумний. Тим не менш, мистецтво спокуси часто полягає саме в цьому: затягнути когось у ліжко. 

Ви можете використовувати різні методи, щоб спокусити когось. До речі, в Камасутрі , давньоіндійської теорії кохання, вже є глава, якраз на тему спокуси. У будь-якому випадку, спокуса полягає в тому, щоб завоювати прихильність іншої людини.

Існують цілі рухи, присвячені виключно спокусі незнайомих жінок. Так звані пікапери чи «спільнота спокусників» дають поради, як чоловіки можуть знайомити жінок. В основному вони використовують психологічні хитрощі і не обов'язково роблять це чесно.

#НЕБЕЗПЕКА

Навіть при спокусі слід звертати увагу на ознаки свого партнера. Не робіть нічого, чого він чи вона хоче робити.

СПОСОБИ СПОКУСИТИ СВОГО КОЛЕГУ!

ПОКАЖИ, ЩО У ТЕБЕ Є!

Жінки можуть грати зі своїми чарами під час спокуси. Глибоке декольте, сексуальний мереживний бюстгальтер, сукня, що обтягує, або вузькі джинси можуть творити дива, коли справа доходить до флірту і спокуси.

ДОТИКИ

Особливо швидкоплинні та випадкові дотики — гарна ідея на початку спокуси. Вони показують, що ви зацікавлені в людині, з якою розмовляєте, і зміцнюють близькість. Достатньо легкого дотику до руки чи плеча. Ми підійдемо ближче та особисто пізніше.

ЗВУК РОБИТЬ МУЗИКУ

Будьте дружелюбні, відкриті та розслаблені. Під час розмови ви можете тонко натякнути співрозмовнику, що можете собі уявити більше. Ви також можете внести двозначності та дати зрозуміти співрозмовнику, що саме ви можете собі уявити. Але врізатися в будинок – не найкраща ідея.

КОМПЛІМЕНТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДОБРЕ

Будь то чоловік чи жінка: компліменти завжди приймаються добре. Коли справа доходить до спокуси, це може стосуватися зовнішнього вигляду. Але їх завжди слід розуміти серйозно, інакше це видасться надто кострубатим. Щирий комплімент його сильним м'язам або її красивій посмішці зміцнить ваші стосунки.

ГАРЯЧА ТЕМА

Якщо ви вже краще знаєте один одного і хочете конкретно його спокусити, можете просто зав'язати гарячу розмову. Келих вина – чудове місце, щоб поговорити про бажання, фантазії та історії з вашого сексуального життя. Тільки уникайте розмов про кількість у вас сексуальних партнерів. Це швидко псує настрій.

СЕКСУАЛЬНА СМУЖКА

Ви можете продемонструвати всі свої навички спокуси під час стриптизу. Знімайте одяг повільно та хтиво, бажано під сексуальну пісню. З кожним предметом одягу, що впав, ви будете зводити іншу людину з розуму все більше і більше .

РОЛЬОВІ ІГРИ

Ви вже кілька років разом і починаєте відчувати, що видихнулися? Тоді вам слід терміново щось із цим робити. Ви можете спокусити свого партнера, погравши в невелику рольову гру . Дайте волю своїй уяві!

ДОВІРЯТИ

Коли доходить до сексу, довіра є важливим будівельним блоком, що дозволяє по-справжньому дозволити собі розслабитися. Отже, зміцнюйте довіру один до одного, якщо хочете спокусити один одного. Тоді ви зможете бути по-справжньому чесними, і це сприятиме хорошому сексу.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ У СПОКУСІ

  • Використовуйте зоровий контакт, щоб побачити, чи зацікавлена ​​інша людина
  • Скоротливі дотики показують, що ви зацікавлені
  • Розповідати про свої таємні бажання та фантазії щодо сексу – це ще більше стимулює вашу уяву.
  • Спроба спокусити когось проти його волі
  • Впасти в будинку з дверима – це здається незграбним
  • Обговоріть точну кількість сексуальних партнерів та оцініть їх індивідуально.

Мистецтво спокуси починається не тільки в ліжку: коли ви фліртує, ви можете чітко дати зрозуміти, що хочете більшого. Отримуйте задоволення, пробуючи це, та удачі.