+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Спокушаємо дівчину в нічному клубі

Молодь відвідує нічні клуби для знайомств. Адже весела атмосфера, алкоголь та заводна музика сприяє швидким знайомствам. Тому багато хто покидає клуб не одні, а в компанії жінки. Розглянемо деякі поради, які допоможуть спокусити дівчину у клубі.

Стильний одяг

Стиль одягу залежить від конкретного клубу. В одних закладах досить акуратної сорочки, в інших потрібно бути одягненим у відомі бренди. Ми поговоримо про звичайні клуби, доступні для більшості молоді. Модна стрижка, приємний аромат та чарівна посмішка дадуть вам додаткові плюси.

Зарядіться позитивними емоціями та даруйте гарний настрій оточуючим. Люди підсвідомо потягнуться до привітної людини. Будьте впевненим у собі та розслабленим, ні в якому разі не пийте перед входом.

Багато хлопців ставлять собі завдання спокусити дівчину, але вам потрібно позбутися подібних думок. Ви зможете завести знайомства, якщо почуватиметеся комфортно.

Будьте позитивним

Найпростіша та безпрограшна тактика – бути запальним хлопцем. Ви приходите з друзями, стаєте в центр танцполу і відриваєтеся. Спочатку намагайтеся не звертати уваги на дівчат, покажіть, що ви тут виключно для веселощів. Потім випадково зустрініться очима з НІЙ, надішліть свою чарівну посмішку – і ось ви вже разом танцюєте. Якщо дівчина зацікавилася, то сміливо ведіть її до свого столика та починайте спілкування.

Якщо ви чудово відчуваєте ритм музики або божественно танцюєте, то увага оточуючих буде автоматично прикута до вас. Але якщо такого немає, краще засісти в барі і там зустріти ЇЇ, підморгнути та відсалютувати келихом. При такому варіанті важливі ваші соціальні навички, наприклад рукостискання з барменом, фотографом, діджеєм або перехід від однієї компанії до іншої. Таке справляє враження на новеньких дівчат.

Чого не варто робити

Не треба показувати свій голодний погляд і хльостати келихи один за одним, словом, не будьте бидлом. Дівчат жахливо дратують хлопці, які сидять за баром і не зводять очей з танцполу – а потім напиваються і починають розпускати руки з черговими фразами на кшталт «да ти ти така». Це однозначно програшний варіант.

До речі, не варто поводитися агресивно з іншими хлопцями. Багато хто з них хороші хлопці, які мають багато знайомств, а значить, можуть познайомити вас із дівчатами. Можливо, серед них ви знайдете хорошого партнера для подібних рейдів.

Не купуйте їй випивку

Не піддавайся на її умовляння і не пропонуй пригостити її для привернення уваги. Ви ризикуєте зустріти дівчину, яка приходить до клубу саме за безкоштовними частуваннями і живе за чужий рахунок. У багатьох є навіть заздалегідь продумані плани, так що у ваших інтересах цей план зіпсувати, якщо вам справді сподобалася.

Коли знайомство почалося, ваше завдання - зачарувати її, відвести від подруг і запросити до себе. Ви можете говорити про будь-що, головне щоб їй було дійсно цікаво. Далі важливо стежити за її реакцією – якщо дівчина позитивно реагує на ласки, то продовжуйте. Але якщо жінка категорично проти - краще віджартуватися типу «я занадто нахабний, вибач». Це додасть довіри до вас.

В фіналі

Якщо дівчина сама готова до сексу, то круто. У потрібний момент нашіпчіть їй, що тут нудно, запросіть до себе, мовляв, зіграєте їй на гітарі / покажіть рідкісного папуги / і все в цьому роді. Якщо вона відмовляється, то не варто наполягати. Ви не повинні ставити секс самоціллю. Він просто стане фінальним акордом приємного вечора.