+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Сперма у роті

У кращому випадку мінет закінчується оргазмом та еякуляцією, а значить, і спермою. Багато жінок і чоловіків спонтанно вирішують, чи вони хочуть проковтнути сперму, виплюнути її або навіть використовувати для інших ігор. Це може стати досить захоплюючим! 

Еякулят чоловіки грає важливу роль у порноіндустрії. Практика сексу зі спермою до рота або ковтанням сперми може збільшити ваше задоволення навіть після оргазму. Нижче ми розглянемо це докладніше.

СЕКС-ПРАКТИКА ІЗ СПЕРМОЙ В РТУ

Еякуляція не обов'язково має бути «фіналом» сексу чи мінету. Існують деякі практики сексу із закінченням у рот — деякі більш, деякі менш усталені в суспільстві — якими ви і ваш партнер можете насолодитися після акту.

3 ПИТАННЯ ПРО ковтання СПЕРМИ

Ковтання сперми може урізноманітнити заняття любов'ю. Нижче ви знайдете цікаву інформацію з цієї теми, про яку ви, можливо, не знали досі.

ЩО ТАКЕ СНІЖНИЙ КІМ?

Снігова куля також відома як обмін спермою або обмін спермою. У цій сексуальній практиці сперма залишається у роті після орального сексу , а потім передається партнерові з французьким поцілунком. Звичайно, гра в сніжки також може зіграти роль в оргії.

Обмін спермою є невід'ємною частиною так званого пострілу грошей в порноіндустрії. У поєднанні з еякуляцією чоловіка гра в снігову кулю також є частиною закінчення сексуальної сцени, яка порівняно добре оплачується. 

Однак, як це часто буває, тут також є невелика "варіація". Таким чином, сперму спочатку можна тримати в роті, а потім капати з рота партнеру.

ЧИ НЕБЕЗПЕЧНО ковтання СПЕРМИ?

Сперма здорового чоловіка не є небезпечною для слизових оболонок людини. Це стає проблемою лише тоді, коли людина страждає від заразної хвороби, яка поширюється через тілесні рідини. Наприклад, такі інфекційні захворювання, як гепатит А чи гонорея, можуть передаватися лавиноподібно. 

Вірус HI також передається через слизові оболонки. Ось чому, принаймні, теоретично можна заразитися ВІЛ при оральному сексі — проте на практиці це не так і ймовірно, згідно з даними німецької організації Aidshilfe, яка повідомляє про дуже невелику кількість відомих випадків у всьому світі. Ризик ще нижче, якщо сперму тримають у роті лише протягом короткого часу. Строго кажучи, снігова куля не є формою більш безпечного сексу, хоча ризик зараження невеликий у порівнянні зі статевим актом .

Якщо ви хочете бути в безпеці і не впевнені на 100%, що всі учасники здорові, вам все одно слід використовувати презервативи та уникати ковтання сперми.

ЧОМУ ХОДЯТЬ СЛУХИ, ЩО ГЛОТАННЯ СПЕРМИ КОРИСНЕ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я?

Тепер ми підходимо до повної протилежності до попереднього питання: багато людей вважають, що проковтування сперми може вплинути на організм сексуального партнера. Повідомляється, що ті, хто ковтає, а не випльовує, можуть отримати користь від речовини, яка називається спермідином. Він був названий так тому, що вперше був виявлений у спермі. 

Кажуть, що спермідин чинить омолоджуючу дію на організм і допомагає регенерації клітин. Чим старшим стає чоловік, тим менше спермідину виробляється організмом. Однак чи справді допомагає ковтання сперми після мінету або снігова куля, поки не з'ясовано. До речі, спермідин також міститься в таких продуктах, як грейпфрут, зародки пшениці та соя.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Вокаліст гурту Iron Maiden Брюс Дікінсон, можливо, заразився раком язика внаслідок орального сексу. Захворювання викликано ВПЛ (вірусом папіломи людини) – тим самим вірусом, що може викликати рак шийки матки.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ЩОДО СПЕРМИ

  • Якщо ви хочете спробувати пограти в сніжки тощо, вам слід поговорити про це зі своїм партнером.
  • перед оральним сексом смак сперми можна позитивно вплинути з допомогою правильного харчування. Одним із найвідоміших продуктів у цьому контексті, безумовно, є ананас, проте вам доведеться споживати багато ананасового соку, щоб різниця у смаку була помітною. Тим не менш, якщо ви їсте здорову їжу, ваша сперма зазвичай смачніша.
  • Якщо ви зовсім не можете звикнути до смаку сперми в роті, але все ж таки хочете розпестити свого партнера мінетом «до кінця», можна, звичайно, теж спробувати швидко проковтнути . Чим довше сперма тримається в роті, тим більше вона зазвичай відчувається на смак. А якщо це не спрацює, завжди є можливість просто виплюнути сперму.
  • Ніколи не грайте в снігову кулю спонтанно і без консультації з партнером.
  • Перед мінетом краще не їсти продукти з інтенсивним смаком, такі як спаржа або часник. Вони можуть негативно вплинути смак сперми.

Ковтання сперми може бути неймовірно приємним для багатьох людей. Однак, як і в багатьох інших сексуальних практиках , це буквально справа смаку.