+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Сперма. Все, що вам потрібно знати про грандіозний фінал

Камшоти — така сама частина порно, як пиво на Октоберфесті, голи у футболі та ананаси у піці. Чи хотіли б ви дізнатися більше про цю сексуальну практику? Тоді давай ми пояснимо все, що тобі потрібно знати.

"Камшот" - термін з порноіндустрії, який складається з розмовного слова, що означає сперму "сперма" і слова, що означає запис "постріл". Але постріл може означати і постріл, і тут також використовується різка стрілянина: мається на увазі практика переривання статевого акту з метою виливання еякуляції на тіло партнера.

У більшості порно еякуляція вважається обов'язковою наприкінці – і так було з моменту створення першого порно. Обличчя партнера, особливо рота, часто виявляється об'єктом уваги, але акцент також часто робиться на грудях, сідницях або інших отворах тіла.

# ЦІКАВИЙ ФАКТ

У промисловості секс-фільмів камшот також часто називають «грошовим пострілом». У художніх фільмах цей вислів зазвичай описує найдорожчу та опрацьовану сцену фільму, момент, на який чекають усі глядачі. У бойовику, наприклад, це величезний вибух, ну... у порно те саме...

ЧОМУ Є КАМШОТИ?

Ви колись дивилися фільм і були повністю розчаровані, бо ясно бачили, що в ньому використані дешеві спецефекти? Це саме те, чого слід уникати порно - камшот є, так би мовити, сертифікатом справжності сцени: хоча багато інших речей, що відбуваються всередині тіла, можна підробити, це не так просто, коли справа доходить до закінчення. Як грандіозний фінал кадр дуже ясно показує, що дві людини на екрані дійсно займалися сексом один з одним по-справжньому.

Водночас у багатьох порнофільмах важливу роль відіграють домінування та підпорядкування. Камшотом актор доводить свою силу і буйну мужність, яку він буквально втирає у ніс своїй партнерці.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Якщо ви часто запитували, чому чоловіки в порно завжди знімають такі величезні порції, відкриємо вам секрет: у дуже рідкісних випадках це тільки справжня сперма. У багатьох сценах використовуються креми чи лосьйони – ось для автентичності.

КАМШОТ ПІД ЧАС СЕКСУ – ЧИ ВАРТО СПРОБУВАТИ?

Незважаючи на те, що камшоти – звичайна справа в порно, завжди слід пам'ятати, що не всім це подобається, особливо якщо це стає несподіванкою. Якщо вам подобається ідея камшота як фінального феєрверку ваших занять коханням, вам обов'язково слід заздалегідь обговорити це бажання зі своїм партнером.

Для деяких людей гра з домінуванням під час камшотів дуже приваблива, а для інших це якраз причина не пробувати це. Якщо ваш коханий належить до другої групи, ви повинні це поважати.

КАМШОТ: КОРОТКІ ПОРАДИ

  • Заздалегідь обговоріть, куди ви можете направити камшот. Якщо якась позиція є абсолютно табуйованою для вашого партнера, тримайтеся від неї подалі.
  • Подібний камшот може швидко стати помітним - навіть якщо не завжди легко залишатися на 100% на правильному шляху в розпал моменту, вам слід бути обережним з такими чутливими областями.
  • Камшот працює тільки без презервативу, це зрозуміло – якщо ви хочете захистити себе від вагітності чи венеричних захворювань, краще не націлювати жодні отвори тіла.
  • Ви знаєте тільки білі хвилі і гейзери, що б'ють через край, сперми з порно? Упокоріться тим фактом, що подібні сцени часто створюються штучно, і у вас не буде навантаження від порноакторів.
  • Реальна розмова: У більшості випадків подібна сперма є справжнім безладом. Тож майте під рукою пару серветок, щоб їх можна було витерти, коли фонтан висохне.