+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Дивні інгредієнти: чи є у блиску для губ сперма?

Звучить досить шалено, але в нашій комерційній косметиці є всі види інгредієнтів. На додаток до таких речовин, як вода, олії та фарбувальні пігменти, в блискавках для губ тощо також є дивні інгредієнти. За чутками технічні терміни також включають такі речі, як сперма. Невже це правда? І на що слід звернути увагу при покупці блиску для губ та іншої косметики?

ЧИ ЗНАХОДИМО МИ СПЕРМУ У НАШІЙ КОСМЕТИЦІ?

Будь то шампунь, лосьйон для тіла, крем, блиск для губ або туш для вій - багато косметичних продуктів мають напрочуд довгий список інгредієнтів. Багато хто, ймовірно, нічого не говорять вам, коли ви читаєте їх на етикетці. Виробники часто використовують англійські позначення, цифри та технічні терміни. які незрозумілі нефахівцям. Іноді за ними ховаються дивні, а іноді навіть дещо огидні речовини.

Однак: чиста сперма НЕ міститься в блиску для губ або будь-якої іншої косметики. Іноді трапляється щось, зване спермідином. яка також є компонентом людської сперми. Згідно з дослідженнями, він повинен уповільнювати процес старіння і тому часто використовується в антивіковій косметиці.

Спермідін названий так тому, що вперше був виявлений у спермі людини. Але він також міститься в грибах, броколі та гарбузовому насінні, серед іншого - і в більшій кількості в соєвих бобах, з яких зазвичай витягують спермідин для косметики.

ЯКІ РЕЧОВИНИ ВХОДЯТЬ У СКЛАД КОСМЕТИКИ?

Добре, тепер, коли ми з'ясували, що у блиску для губ немає сперми . давайте подивимося, що ще ми наносимо на губи та обличчя.

Наприклад, блиск для губ, лак для нігтів та інші мерехтливі продукти часто виготовляються з гуаніну. Але гуанін означає не що інше, як: риб'яча луска. Тому що ця речовина також забезпечує характерний блиск луски. З іншого боку, деякі молюски містять хітозан у своїй оболонці. Ця речовина використовується, серед іншого, у зубній пасті.

Чи подобається вам використовувати червону помаду? Тоді треба бути обережним: якщо у списку інгредієнтів є барвник Е120. значить, у продукті міститьсякармін, який виготовляється зі щитівки. А за терміном сечовина, яка часто зустрічається в кремах для сухої шкіри, ховається сечова кислота — хоча вони, як і багато барвників, нині значною мірою виробляються синтетичним шляхом.

4 ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО НЕПРАВИЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ СПЕРМИ

Хоча ви не розмазуватимете сперму по губах, у еякуляту є безліч інших застосувань. Ми перерахували декілька для вас тут:

#1 - СПЕРМА ЯК ІНГРЕДІЄНТ

Чи знаєте ви, що є книги з кулінарії та випічки, присвячені спермі? Усі рецепти містять чоловічий еякулят. Речовини, з яких складається сперма, не є шкідливими, тому, звичайно, ви можете використовувати сперму в кулінарії – принаймні, в теорії, чи дійсно ви хочете її проковтнути (хе-хе) – питання відкрите.

#2 - СПЕРМА ВІД ДЕПРЕСІЇ

Дослідники з американського університету виявили зв'язок між впливом сперми та депресією у жінок. Наприклад, жінки, які регулярно займалися сексом зі своїм партнером без презервативу, рідше страждали на депресію та суїцидальні думки, ніж ті, хто використовував презервативи. Найголовніше наявність зв'язку не означає, що сперма є ліками від депресії — якщо ви підозрюєте, що у вас може бути депресія, вам слід звернутися до лікаря. Також завжди слід на увазі, що при незахищеному статевому акті можна заразитися венеричним захворюванням.

#3 - У МЕДИЦІНІ

Сперма містить безліч білків і вітамінів, що теоретично робить секрет придатним для багатьох сфер застосування. Говорять, що сперма корисна при ангіні і навіть допомагає проти діабету. Однак сперму ще не можна зберегти, тому вона ще не знайшла застосування у сучасній медицині.

#4 - МИСТЕЦТВО З ЕЯКУЛЯТОМ

Художник Мартін фон Островскі використовує у своїх картинах не лише сперму, а й інші тілесні рідини. 2008 року в Берлінському музеї Швулеса була ціла виставка картин, які він намалював спермою. На створення кожного твору мистецтва йде близько 40 еякуляцій.

СПЕРМА В БЛИСКІ ДЛЯ ГУБ: КОРОТКО ПРО НАЙГОЛОВНІШЕ

  • Ні, блиск для губ не містить сперми!
  • Однак у блиску для губ та інших косметичних продуктах використовуються дивні і навіть огидні інгредієнти.
  • Спермідин, речовина, яка також міститься в спермі людини, використовується в антивіковій косметиці, хоча зазвичай її одержують із рослин.

Як ви хочете створити блиск на своїх губах, звичайно, в кінцевому рахунку залежить від вас, але ви можете бути впевнені, що виробники косметики не будуть потай наносити сперму вам в рот.