+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вільні відносини. Моноґамія була вчора?

У соціальній нормі відносини складаються з двох людей, які присяглися в моногамній вірності один одному. Але як щодо тих, у кого так звані відкриті стосунки, а також секс із третіми особами? Чи може щось подібне працювати взагалі, чи така схема приречена на провал?

ВІЛЬНІ ВІДНОСИНИ - ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Відкриті стосунки часто помилково прирівнюють до поліаморних відносин, але тут є різниця: пари, які вибрали модель відкритих відносин, зазвичай формують емоційний зв'язок зі своїм партнером та займаються сексом з іншими людьми поза цим  партнерством .

Поліаморія, з іншого боку, означає, що кілька любовних стосунків можуть вестись паралельно один до одного. У суспільстві люди у відкритих відносинах часто стикаються з нерозумінням чи критикою, тому що такий тип відносин не відповідає тому, що зазвичай вважається нормою.  

Якщо ви самі полягаєте в таких відносинах, можливо, у вас був подібний досвід. Ми думаємо: ви самі вирішуєте, як хочете вести свої відносини. До теперішнього часу має бути само собою зрозумілим, що всі легальні форми любові і сексуальності більше не заслуговують на обговорення.

3 НЕБЕЗПЕКИ ВІЛЬНИХ ВІДНОСИН

№1: ЗАНАДТО МАЛО КОНСУЛЬТАЦІЙ

Одна з найбільших помилок, яку ви можете зробити, вступаючи у відкриті відносини, - відсутність консультації. Тому що між вами та вашим основним партнером фронти мають бути чіткими. Де твої межі? Що дозволено і у кого є проблеми з чим? Говоріть відкрито про свої проблеми, страхи і занепокоєння, тому що відкриті відносини ускладнюються найпізніше, коли один звас мовчки страждає.

#2: ДИВОВИЧНА РІВНІСТЬ

Хоча ви обоє згодні з відкритими відносинами і хочете їх, вона раптово підстерігає ревнощі, які можуть призвести до справжньої емоційної драми. Чому раптом, коли все було ясно наперед? Раптові напади ревнощів потрібно ставити під сумнів, адже за нею часто стоїть страх бути покинутим. Також подумайте, проводите ви достатньо часу зі своїм партнером або вам чогось не вистачає.

№3: ЗПСШ І НЕБАЖАЛЬНА ВАГІТНІСТЬ

Незручна тема, але її потрібно вирішувати у відкритих відносинах ! Якщо контрацепція не працює, це може мати наслідки для всіх учасників. В принципі, ви можете заразити свого партнера хворобою, яку він переніс через свій роман і яку ви, у свою чергу, передасте на свій роман. Коли справа доходить до контрацепції, як ніколи актуально: не зрізайте кути і завжди приділяйте увагу захисту!

Ось як працюють ВІЛЬНІ ВІДНОСИНИ

#1: ЧАС — ЦЕ КОХАННЯ — ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ

Бернд, Тімо, Патрік, Пол, Саймон – усі вони хочуть проводити час зі своїм коханцем чи партнером, і це може стати справжньою проблемою. У відкритих відносинах важливо, щоб вашому основному партнеру дійсно дозволялося проводити з вами більшу частину часу. В іншому випадку це може швидко призвести до розбіжностей та незадоволеності. Якщо, з іншого боку, ви відчуваєте, що вам нехтують, скажіть про це, тому що це єдиний спосіб вирішити проблему!  

#2: ТИ СЬОГОДНІ, ТИ ЗАВТРА, ХТО ПРИЙДЕ ПІСЛЯЗАВТРА?

"Що він робить прямо зараз? З ким він зараз зустрічається?" Ці питання можуть сильно виснажувати відкриті відносини, тому прозорість - оптимальне рішення того, як ви поводитеся справедливо по відношенню один до одного.Відповідайте на питання про інших партнерів, щоб менше розмірковувати. суперечок, просто уточніть цей момент заздалегідь. 

№3: ПРАВО ВЕТО НА ВСЯКИЙ ВИПАДК

Не всі пари покладаються на нього, але право вето – гарна ідея для обох сторін у відкритих відносинах. Це дозволяє одному партнеру сказати, що інший повинен зустрічатися з людиною X.Вам вирішувати, чи застосовно це в цілому або тільки у певний день. З правом вето, яким слід користуватися лише в екстрених випадках, ви можете забезпечити велику безпеку.  

#4: ГОВОРИТЕ ВІДКРИТО ПРО ПОЧУТТЯ

Будь то ревнощі або пристрасне захоплення новим сексуальним партнером, все це може виявлятися у відкритих відносинах і створює потребу у розмові. Якщо ви закохані у свого партнера по ліжку, обговоріть це зі своїм партнером. Ніхто не застрахований від того, що почуття вступають у гру. Але якщо ви залишите свого справжнього партнера у невіданні, він відчує себе обділеним і відчує, що щось не так.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ У ВІЛЬНИХ ВІДНОСИНАХ

  • завжди вести справи справедливо та чесно з усіма учасниками
  • приділяти достатньо часу фактичному партнеру та не нехтувати ним
  • Проаналізуйте ревнощі та відзначте, чому вона могла виникнути
  • Прийняття кордонів одне одного та встановлення правил
  • ні брехні, ні неправди, ні таємниці
  • уникнення спілкування, коли щось йде не за планом

Вільні відносини, звичайно, підходять не всім, але для деяких пар це ідеальна форма партнерства, здатна навіть пожвавити відносини, що зайшли в глухий кут. Якщо правила гри встановлено заздалегідь, обидві сторони мають більшу безпеку. Але й тут не дозволяйте себе умовити зробити щось, чого ви не бажаєте.