+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Тантра секс. Випробуйте задоволення в нових сферах

Тантричний секс - це дикі судоми під час занять спортом на матраці? Неправильно. Партнери хочуть стати єдиним цілим під час тантричного сексу і переживати секс набагато інтенсивніше. Згідно з тантричною філософією, тіло і розум повинні стати єдиним цілим, щоб випробувати найбільше щастя в житті. Це саме те, що стосується тантричного сексу. Зараз ми розповімо вам, як ви можете реалізувати цю філософію у спальні.

ЩО ТАКЕ ТАНТРИЧНИЙ СЕКС?

Хоча тантричний секс також зародився в Індії, ця практика має мало спільного з Камасутрою. Це набагато більше стосується цілісного досвіду, тому що Тантра хоче об'єднати тіло та розум і таким чином привести людей до більш щасливого життя. Саме слово тантру санскритське може бути перекладено як «континуум» чи «зв'язок». Люди, які практикують тантру, хочуть стати єдиними із собою та всесвітом.

Так що в тантричному сексі обидва партнери хочуть почуватися єдиним цілим. Вони прагнуть повного злиття своїх тіл і душ. Час і простір повинні зникнути у сприйнятті, і потрібно проживати лише мить. Тому оргазм під час тантричного сексу сприймається особливо інтенсивно.

Отже, тантричний секс полягає в тому, щоб не поспішати. Вам не потрібно виконувати акробатичні трюки чи пробувати артистичні позиції. Швидше, ви насолоджуєтеся близькістю та близькістю з вашим партнером та святкуєте свою любов на абсолютно новому рівні.

З ЦИМИ 6 ПОРАДАМИ ВАШ ТАНТРИЧНИЙ ДОСВІД СТАНЕ ЩЕ ЯРШЕ

#1 - НІ, ЕЯКУЛЯЦІЇ

Час — один із найважливіших факторів у тантрі. Тому, коли ви займаєтеся тантричним сексом, ви повинні підтримувати ерекцію чоловіка якнайдовше. Оргазм не є заявленою метою тантричного сексу. Навпаки: тантричний секс часто не вимагає ні оргазму , ні еякуляції.

#2 - СЕКСУАЛЬНИЙ МАСАЖ

Більшість людей знайомі із класичним масажем. Але в контексті тантри ви йдете ще далі. При масажі йоні або лінгаму ви на деякий час концентруєтеся на вагіні (йоні) або статевому члені (лінгамі) і все більше балуєте геніталії своєї коханої.

#3 - ДИВІТЬСЯ ІНШИЙ ДРУГІВ В ОЧІ

Пози для сексу , в яких ви можете напружено дивитися один на одного, особливо підходять для сексу тантри. Навіть якщо місіонерська поза здається вам трохи нудною у повсякденному житті – вона якраз підходить для тантричних переживань. Інші позиції, які дозволяють закрити тілесний і зоровий контакт, також хороші.

#4 - ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ

Вчення тантри також розглядає серце як статевий орган - у тантричному сексі ви і ваші серця повинні зливатися один з одним. Так що слухайте серця один одного під час близького фізичного контакту і дізнайтеся, як ваші серця б'ються в унісон, чим довше ви займаєтеся таким сексом.

#5 - Створіть своє середовище

Щоб мати можливість повністю зануритися у свої переживання та одне одного, ви повинні відповідним чином підготувати місце для сексу. Технічні пристрої, такі як мобільні телефони та інше, не повинні знаходитись у кімнаті під час тантричного сексу. Оформіть свою спальню так , щоб ви почувалися комфортно і відразу потрапляли в тантричний настрій, коли входите до кімнати. Приглушене світло, еротичні аромати та повноцінний відпочинок – ось ключі.

#6. КОХАННЯ ПОНАД УСЕ

У напруженому повсякденні нам часто важко зосередитися на особистому житті. Для тантричного сексу ще важливіше надати нашому особистому життю високий пріоритет. Витратьте час, щоб інвестувати у ваші стосунки. А потім скористайтеся цим часом, щоб отримати справжній тантричний досвід.

КЕРІВНИЦТВО З ТАНТРИЧНОГО СЕКСУ

Тантричний секс полягає в тому, щоб знаходити час один для одного. Перед початком сеансу зробіть невелику паузу, з'єднайте руки та уважно подивіться один одному у вічі. Так ви створюєте зв'язок, який більше ніколи не втратите під час сексу. Ви можете гармонізувати свій подих за допомогою різних дихальних вправ.

Важливою порадою у тантричному сексі є фізичний контакт. Ви повинні тримати його весь час, якщо це можливо. Не відпускай! Торкайтеся один одного всім тілом, цілуйте один одного, масажуйте один одного і з'єднуйтесь фізично. Коли ви обмінялися першими дотиками, настав час для тантричного масажу. Присвятіть себе іншому тілу в тиші та спокої та насолоджуйтесь бажанням та любов'ю.

Під час справжнього сексу важливо не рухатися так багато, як завжди. Вам слід швидше злитися та насолодитися близькістю та близькістю. Перш ніж настане оргазм, ви можете відпустити один одного, трохи притиснутися і охолонути. Потім продовжується другий тур. Таким чином, ви незмірно збільшуєте хвилювання, поки, можливо, в якийсь момент ви не спокутуйте один одного. 

Тантричний секс це набагато більше, ніж швидке сексуальне задоволення. Насолоджуйтесь близькістю з партнером і пориньте у абсолютно новий світ сексу.