+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Теледильдоніка. Коли відстань не має значення

Життя без смартфонів та комп'ютерів? Важко уявити! Особливо коли ми хочемо спілкуватися з нашими близькими, незважаючи на велику відстань. Текстові повідомлення та відеодзвінки – це одне, а як щодо сексу? Ви коли-небудь чули про теледильдонік?

ЩО ТАКЕ ТЕЛЕДИЛЬДОНІКА?

Теледильдоніка - це метод, який дозволяє нам займатися сексом через Інтернет, використовуючи комп'ютери та секс-іграшки! І це за тисячі кілометрів! Звучить шалено? Але це не так далеко від реальності.

До речі, термін "теледильдоніка" вперше з'явився в середині 1970-х років. З того часу соціологи займаються цією темою і розробляють сценарії майбутнього, над якими ми все ще можемо посміхатися в даний момент: У своїй книзі «Віртуальна реальність» Говард Рейнгольд описує в розділі «Теледільдонік: Тотальна еротика», як носити костюм кіберсексу, з вбудованим вібратором та датчиками могли займатися сексом у майбутньому.

СЕКС-ІГРАШКА, КЕРУЄМО ДОДАТКОМ, ЯК АЛЬТЕРНАТИВА ТЕЛЕДИЛЬДОНІЦІ

Що ж, технологія ще повинна розвиватися трохи далі, перш ніж можна буде розробити повний костюм для кіберсексу... Але з останніми інноваціями в галузі секс-іграшок ми принаймні стали набагато ближчими до цього. Наприклад, за допомогою Satisfyer Connect! Багато іграшок Satisfyer можна підключити до програми та, отже, керувати ними на відстані. Ваш коханий і ви живете у стосунках на відстані? Немає проблем! З App-Toys ви можете балувати один одного, навіть якщо ви не можете бути разом. Додаток пропонує вам безліч можливостей - спробуйте! І хто знає, можливо колись і з'явиться безконтактний секс через теледильдоніку!