+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Тест іграшок: набір менструальних чаш Feel Good від Satisfyer

Жінки, ви, напевно, вже помітили, що менструальні чаші – це нова тенденція, коли йдеться про менструальну гігієну. І це правильно, тому що: Невеликі контейнери для збору з силікону не тільки надзвичайно практичні та мають ряд переваг з погляду зручності для тіла – вони також дбайливо ставляться до навколишнього середовища! Зрозуміло, що такий бренд, як Satisfyer, погоджується з цим і випускає три різних набори менструальних чаш. Один з них називається "Добре себе почувати" і ми хотіли б детально познайомити вас з ним у цьому іграшковому тесті.

Бренд SATISFYER

Як представник руху за сексуальне благополуччя та розширення прав та можливостей жінок, Satisfyer вперше була відома своєю геніальною технологією безконтактної хвилі тиску для стимуляції клітора. Жінки всього світу полюбили свого вірного Satisfyer, адже вже перші моделі забезпечували ні з чим не порівняти відчуття та інтенсивні оргазми. Поступово асортимент навколо нього розширився до багатогранного раю задоволення з різноманітними товарами: вібраторами та стимуляторами для чоловіків, жінок, одиноких та пар. Всі види захоплюючих функцій та дизайнів тепер запрошують вас відкрити для себе, спробувати та полюбити їх, включаючи вагінальні кульки, різні пристрої з функціями додатків та багато іншого.

Однак при всіх оргазмічних веселостях тема менструації та менструальної гігієни також відноситься (особливо для жінок) до галузі сексуального благополуччя та розширення можливостей жінок. Тут у гру вступають менструальні чаші, тому що вони полегшують багато речей: м'які силіконові чаші багаторазового використання і позбавляють вас від набридливої ​​та дорогої покупки тампонів,  що у будь-якому випадку досить незручно для деяких дівчат. Це, у свою чергу, заощаджує час, гроші та виробляє менше відходів, ніж одноразове використання тампонів, прокладок тощо. Таким чином, довкілля також виграє!

Додаткові переваги менструальної чаші: вони доступні в різних розмірах (набір Satisfyer також містить 2 менструальні чаші різних розмірів), тому ви можете вибрати те, що вам підходить при необхідності. Залежно від того, наскільки рясна у вас менструація, ви можете носити чашу до 12 годин, не турбуючись про те, чи займаєтеся ви спортом, чи плаваєте ви і т. д. У порівнянні з тампонами немає ризику появи дрібних розривів слизової оболонки піхви при ви вставляєте чи видаляєте їх. Крім того, не вивільняються інгредієнти, які потім всмоктуються через слизову оболонку. Таким чином, вагінальна флора не торкається.

Результат для вас: менструальні чаші пропонують максимальний комфорт у той час, коли багатьом жінкам часто доводиться боротися із загальним дискомфортом чи неприємними менструальними болями. Ви робите щось хороше для себе, свого тіла та навколишнього середовища!

ТЕСТ МЕНСТРУАЛЬНОЇ ЧАШІ SATISFYER: МІЙ ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ НАБОРУ МЕНСТРУАЛЬНОЇ ЧАШІ FEEL GOOD

Я ще раз вимила м'яку менструальну чашу перед першим використанням та продезінфікувала її засобом для чищення іграшок . Чашка добре стискається, а потім «складається» навпіл для зручності введення. Як тільки чаша вставлена, ви відпускаєте її, і вона сама розкривається у піхву. Невелике посмикування та отвір чашечки ідеально сідає перед отвором матки. Вся ця справа надійно закривається і легко засмоктується, тому поруч не проллється ні краплі крові.. Потренуйтесь один або два рази, і це буде зроблено в найкоротший термін. Я нічого не помітила в носінні менструальної чаші і зізнаюся: у метушні повсякденного життя я зовсім забула, що ношу чашу. Коли я згадав про це приблизно через 7 годин носіння, я трохи запанікував. Я кинувся в туалет, і мені знадобилося кілька спроб, щоб вивудити з мене чашку. Тим часом я вигадав хитрість: спочатку злегка натискаєш пальцем на край, щоб вивільнився вакуум. Потім менструальну чашу можна взяти за маленьку ручку та витягнути. Нема переповнення, немає проблем! 

Кожна жінка повинна з'ясувати та перевірити, як довго можна носити менструальну чашу, перш ніж її потрібно випорожнити. . Найкраще, якщо ви просто спробуєте це вдома в тиші та спокої. Менструальний цикл у мене не дуже рясні, тому я можу без проблем носити чашу до 12 годин. У ванній хаті я зміг чудово почистити чашку і поставити її на місце - коли ви в дорозі, ви, ймовірно, просто виливаєте її в унітаз і відразу ж ставите назад, якщо не наважуєтеся йди з ним на мийку. Звичайно, немає нічого поганого в тому, щоб мати при собі маленьку пляшечку засобу для чищення іграшок та вологу ганчірку. Я ще не пробувала спорожняти менструальну чашу в громадському туалеті, тому що можу без проблем носити її цілий день і лише ввечері мити та вставляти назад. Але в будь-якому випадку:Ретельно мийте руки до і після!

ПРОТЕСТОВАНІ МЕНСТРУАЛЬНІ ЧАШІ SATISFYER FEEL GOOD: ПЕРЕВАГИ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

  • Медичний силікон
  • Просте додаток
  • До 12 годин захисту
  • Практичний набір із 2 штук для різної сили менструального циклу.
  • Екологічна альтернатива тампонам та прокладкам

МЕНСТРУАЛЬНІ ЧАШІ SATISFYER В ТЕСТІ: ВИСНОВОК

Я великий шанувальник менструальних чаш Feel Good, і тепер я не хочу використовувати щось ще для менструальної гігієни. Вставляти та міняти спочатку було трохи складно для мене, але тепер працює не замислюючись, швидко та легко.