+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Точка cuv. Найбільший центр задоволення жінки

Коли справа доходить до питання про найбільший центр задоволення у жінки, відповідь цілком зрозуміла: точка G. Правильна? Неправильно! Тому що насправді йде в точку CUV у цій категорії. У цій статті ви дізнаєтесь, як саме ви отримуєте вигоду від свого бала CUV і що потрібно знати.

ЩО ТАКЕ ТОЧКА CUV?

Для деяких точка G є невловимою загадкою. Інші сумніваються, що точка G відповідає за оргазм принаймні не одна! Італійська дослідницька група з Університету Тор Вергата розділила цю думку та за допомогою ультразвукових досліджень виявила цілий центр задоволення, так звану точку CUV. Відповідно, точка CUV охоплює не просто конкретну точку, а цілу зону взаємопов'язаних точок.

ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ ЗОНА CUV?

Строго кажучи, CUV-зона складається з клітора, області вульви навколо входу в уретру та передньої стінки піхви, де також можна знайти точку G. Також називається англійською: клітор, уретра та стінка піхви - звідси і назва.

ЯК СТИМУЛЮВАТИ ЗОНУ CUV?

На жаль, немає запатентованого рішення для стимуляції цієї зони всім жінок, оскільки кожен організм індивідуально реагує на дотики. Деяким може бути достатньо стимуляції лише однієї з цих точок, тоді як інші найкраще реагують на стимуляцію всіх трьох точок одночасно. На жаль, немає гарантії оргазму. Те саме і тут: доказ пудингу в їжі! 

Однак різні пози під час сексу та прийоми під час орального сексу можуть трохи допомогти.

Ми можемо дати повний відбій будь-кому, хто боїться підкорятися всім правилам Камасутри. Кращі пози для сексу в будь-якому випадку найпоширеніші: собачий стиль , ложки та поза наїзника забезпечують необхідне диво. Місіонерська позиція може призвести до бажаного результату з невеликим поворотом. Все, що їй потрібно зробити, це покласти подушку під свій зад або спертися ногами на груди чоловіка так, щоб вона підвелася.

Всі ці положення забезпечують особливо гарний кут, тому статевий член може легко досягати передньої стінки піхви.

Під час орального сексу рекомендується стимулювати клітор великим пальцем або язиком, одночасно погладжуючи передню стінку піхви двома вставленими пальцями та виконуючи рухи «йди сюди».

ТОЧКА G АБО ТОЧКА CUV?

Найпізніше до цього моменту мало виникнути питання, чи робить точка CUV точку G зайвою. Ну не зовсім.

Точка G також розташована на передній стінці піхви і є частиною загальної картини. Якщо вам достатньо точки G, ви продовжите отримувати від неї величезне задоволення. Для тих, хто відчайдушно шукає точку G, CUV-Spot пропонує випробувати новий рівень задоволення навіть без точки G.