+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Сумні пісні за коханням

Сумують за коханням пісніНаші бабусі вже знали, що від горя, на жаль, немає ліків. Просто боляче, коли закоханий не в тебе або коли ти втрачаєш партнера через розрив стосунків. Одним з небагатьох засобів, яке зазвичай називають полегшенням, є шоколад! Але є шоколад щодня – справжнє випробування для організму та зубів. А як щодо любовних пісень? Атмосферна музика тебе ще більше гнітить чи може навіть допомогти?

ЯКІ ПІСНІ ВІД ТОСКИ ПО ЛЮБЛЮ НАЙКРАЩІ?

Пісні Lovesick - це пісні, присвячені темі втрати партнера. Ви нещасні у коханні? Ви щойно розлучилися? Тоді ви виявите, що ваші власні почуття відображені у багатьох текстах любовних пісень. І тут ви вже знайшли одну з причин, чому, на думку дослідників поведінки, пісні справді можуть допомогти. Розуміючи текст, розумієш, що ти не самотній у своїх стражданнях, навіть якщо зараз так здається. Ви почуваєтеся зрозумілим і, отже, трохи захищенішим.

Ще одна причина, через яку допомагають пісні про розбите серце, полягає в тому, що вони змушують вас плакати. Перш ніж ви роздратовано похитаєте головою і подумаєте , що плакати - це не те, чого вам хочеться, давайте коротко пояснимо! Сльози очищають душу, а виплакання свого горя може допомогти вам у емоційному зціленні. Поведінкові терапевти впевнені, що сльози допомагають швидше подолати кризу, а любовні пісні підтримують у цьому.

Але, звичайно, все, що має позитивний ефект, у якийсь момент може виявитися надто добрим. Таким чином, любовні пісні корисні на першій стадії болю, але пізніше призводять до зворотних результатів. Фаза страждань у якийсь момент проходить, і тоді вам потрібні мотивуючі, заводні пісні, які знову пробудять ваш гарний настрій і дадуть нову надію на майбутнє після розлуки та горя.

5 стадій розбитого серця

5 СТАДІЙ РОЗБИТОГО СЕРЦЯ

РЕПРЕСІЇ

Перша фаза після розлуки та горя характеризується придушенням. Ви не хочете визнавати, що ваші відносини руйнуються або вже зазнали краху. Постійні суперечки раптом вже не здаються такими поганими, здається немислимим назавжди провести межу на піску. Якщо ваш партнер хоче розлучитися з вами, на цьому етапі ви спочатку відреагуєте нерозумінням.

ЖУРБА

Друга фаза - це фаза жалоби і якраз відповідна фаза для любовних пісень. Ви почуваєтеся безпорадним, самотнім, самотнім і не можете повірити в те, що сталося насправді. Ви постійно думаєте про своє колишнє і хочете якось зупинити це. Сльози (на щастя) течуть рясно, і на мить здається, що ти більше ніколи не зможеш сміятися.

ЗНАННЯ

На третьому етапі сльози повільно висихають, і ти розумієш, що розставання є реальним. Зараз саме час видалити ваші канали в соціальних мережах і перестати дивитися на них щодня, сподіваючись, що це змусить його відчути, як сильно ви за ним сумуєте. Ви поступово усвідомлюєте, що на вас чекає щось нове і більше не бачите своє майбутнє виключно негативно.

ЛЮСТІСТЬ

Сльози давно висохли, любовні пісні вимкнулися. Натомість ви відчуваєте пекучий гнів у животі. Чому вона взагалі від тебе пішла? Як йому спало на думку несподівано познайомитися з новою жінкою? Чому ти взагалі полюбив цього ідіота? Випустіть назовні, лайтеся, кричіть, бийте подушку, гнів - це теж почуття, яке не треба придушувати. До речі, хард-металеві пісні зараз дуже допомагають!

ПРИЙНЯТТЯ

Все скінчено, душевний біль прощається. Ви знаєте, що знову сміятиметеся, ви також знаєте, що частина вашого гніву безумовно була несправедливою. Ви починаєте приймати той факт, що ваше життя змінилося. У вас нарешті з'явилося бажання та мотивація знову зайнятися чимось зі своїми друзями, а не просто думати про нього чи про неї щодня.

НАЙКРАЩІ ПІСНІ ПРО РОЗБИТЕ СЕРЦЕ

«ЧАС ЗА ЧАСОМ», СІНДІ ЛАУПЕР

У 1984 році пісня злетіла на вершину хіт-парадів і досі залишається однією із закоханих класиків. Сінді сумно, але не безнадійно співає про кінець кохання, яке ніколи не вмирає повністю. Якщо воно необхідне, воно розгорається знову і знову і надає нових сил. Пісня підбадьорення та горя в одному.

«Хтось начебто тебе» АДЕЛЬ

У цій пісні виняткова артистка Адель відображає всі заплутані почуття розчарованого кохання та невдалих стосунків. Пісня, яка в першу чергу присвячена нескінченним почуттям до колишнього, які спалахують знову щоразу, коли ви бачите його знову. Давній лідер, який іноді може бути втішним.

«МИ НІКОЛИ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕМО РАЗОМ» ТЕЙЛОР СВІФТ

У 2012 році Тейлор Свіфт швидко піднялася на вершину популярності в Америці з цією піснею, яка викликала суперечки. Хоча стиль більше нагадує поп-пісню, тема досить сумна. Тейлор співає про кінець тимчасових відносин, які забрали у неї багато сил. Вона тужить, але водночас набирається сміливості.

«НІЩО НЕ ПОРІВНЯЄТЬСЯ З ТОБОЮ», ШИНЕЙД О'КОННОР

Nothing Compares to You – одна з найвідоміших у світі любовних пісень із 1990 року. Будь-хто, хто зараз переживає розрив стосунків, знайде себе в кожному її сумному слові і зможе просто віддатися своїй печалі завдяки її проникливому голосу. Єдина сльоза, що скотилася по щоці О'Коннора під час пісні, робить усе це ще більш автентичним.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ ЛЮБОВНІЙ СУХІ

  • Дозволяються сльози та смуток
  • Поговоріть з друзями про свої почуття
  • Не будьте завжди на зв'язку
  • Не звинувачуйте себе у всьому

Розбите серце неймовірно болісно, ​​і багато дівчаток і хлопчиків спочатку ще дуже і дуже молоді. Але навіть коли ми стаємо старшими, немає ліків від горя, викликаного розставанням, як би ми на це не сподівалися у підлітковому віці. Правильні пісні про розбите серце допоможуть вам пережити свій смуток, а потім подолати його!