+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Три не так уже й багато

Ділитись — значить дбати, як то кажуть. Загалом, відмінне ставлення, немає нічого кращого, ніж той момент, коли хтось від щирого серця ділиться з нами останнім шматочком піци. Однак у деяких відносинах ви ділитеся набагато більшим, ніж просто піцею: сьогоднішня тема –  поділитися дружиною. Ми пояснимо вам, про що йдеться. Вам вирішувати, чи ця ідея приваблива.

ЧИМ ДІЛИТЬСЯ ДРУЖИНА?

Wifesharing складається з англійських термінів "дружина" (жінка) та "to share" (ділитися). Так у перекладі це означає ділити свою (дружину) дружину – не панікуйте, тут нікого не ріжуть. Обмін дружинами - це фетиш, у якому чоловік (розділювач дружин) ділить свою постійну партнерку з одним чи кількома іншими чоловіками. Назва насправді не така вже доречна, тому що, всупереч тому, що випливає з назви, жінка не перебуває в підлеглій чи пасивній ролі і має таке ж бажання сексу втрьох.

У деяких випадках той, хто ділить дружину, просто спостерігає, як його дружина займається сексом з іншим чоловіком, і сам відчуває сексуальне збудження. Однак це було б більше у бік рогоносця, як правило, ділити треба розуміти буквально, і він бере активну участь у заняттях любов'ю. Правила спільного використання дружини точно не визначені і можуть бути оформлені по-різному парами: в одних випадках чоловік вибирає людину, з якою хоче розділити дружину, а в інших відносинах жінці дозволяється спати з другим чоловіком без його присутності. Це може бути як мінливий знайомий, і постійний партнер. Однак у другому випадку не слід плутати дружину з поліаморією, оскільки романтичні почуття тут небажані і йдеться лише про задоволення від сексу з третьою особою. 

Той, хто ділить дружину не є покірною людиною і, на відміну від рогоносця, не отримує бажання через почуття неповноцінності або просто спостерігаючи. Він знаходить дуже еротичним бачити, як до його дружини торкається інший чоловік, і так само сильно насолоджується сексом утрьох. Між іншим, на відміну від жінки, дружина, що ділить, обмежує себе в сексі тільки зі своїм партнером (і другим чоловіком). У цьому також відмінність від «свінгерів», коли обоє сплять із різними партнерами.

ЧОМУ ПАРИ ДІЛЯТЬ ДРУЖИНУ?

Хочете вірте, хочете ні, але спільне використання дружини стає все популярнішим і може лежати в основі бажання розмаїття чи родзинки у спальні. Багатьом парам це дає спільну можливість втілити у життя свої фантазії у власній спальні. Привабливість також полягає в соціальному табу, оскільки не завжди заведено говорити про останню трійку за чашкою кави.

Що потрібно враховувати, коли ділиш дружину?

Цей фетиш не для ревнивих, все, що відбувається, призначене для того, щоб викликати позитивні почуття та бажання. Тому, якщо ви чи ваша друга половинка схильні трохи ревнувати, вам не обов'язково намагатися практикувати цю практику. Спільне використання дружини вимагає довірчих стосунків на рівні очей, у яких все можна обговорити відкрито. Дуже важливо, щоб обидва партнери хотіли ділитися, тому що марно, якщо один з них не почувається комфортно у сузір'ї трикутника і не може отримувати задоволення від сексу. І, будь ласка, завжди  думайте про презерватив, тому що, коли ви сумніваєтеся, ви не знаєте, з ким лягаєте в ліжко.  

Тепер ви знаєте основи обміну дружиною і можете вирішити для себе: ви ділитеся дружиною або віддаєте перевагу піці?