+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Влаштуємо вечірку з ділдо?

Будь то дівич-вечір з друзями або дівич-вечір: вечірки з ділдо - справжній хіт! Все, що вам потрібно знати про вечірки з ділдо пояснюється в цій статті.

ЩО ТАКЕ ВЕЧІРКА З ДІЛДО НА САМІЙ СПРАВІ?

Ви коли-небудь чули про вечірку з ділдо? Ні? Але тоді точно з вечірки Таппера. І добре — принцип насправді такий самий. Ви зустрічаєтеся у себе вдома або в одного з ваших друзів, і професійний консультант з іграшок, якого часто називають фалоімітаторною феєю, знайомить вас зі своїм асортиментом. До речі, в її багажі є не тільки фалоімітатори, а й безліч інших секс-іграшок, еротична  білизна та афродизіак  товари на зразок лубрикантів, масажних свічок або масажних масел. Ось чому вечірки з ділдо часто називають іграшковими вечірками.

ЯК ПЛАНУВАТИ ВЕЧІРКУ З ДІЛДО

Ви зацікавлені? Чи хотіли б ви також влаштувати вечірку з ділдо як організатор? Тоді настав час братися за справу! Вечірка з ділдо насправді планується швидко. По-перше, вам потрібний радник. Знайти їх зараз можна практично скрізь. Ви обов'язково швидко знайдете те, що шукаєте в Інтернеті. Як правило, ви можете дізнатися про пропозицію, продукти та умови обраного вами Dildofee на їхньому веб-сайті, щоб ви могли заздалегідь визначити, чи все відповідає вашим очікуванням. Якщо вам подобається пропозиція, ви можете зробити запит. Dildofee обов'язково швидко зв'яжеться з вами, і ви зможете обговорити все інше, наприклад, час, місце та кількість учасників.

ДЕ КРАЩЕ МІСЦЕ ДЛЯ ВЕЧІРКИ З ДІЛДО?

Вечірку з іграшками краще проводити вдома в одного з учасників. Тому що там затишна атмосфера — це дуже важливо, особливо з інтимною темою, як секс-іграшки. Адже гості повинні почуватися комфортно і не застрягати в кутку. Звичайно, у вас є над чим попрацювати, коли ви організуєте вечірку, але ви також проведете веселий вечір зі своїми дівчатами та дізнаєтесь багато нового. Багато фалоімітаторів також винагороджують організатора невеликим подарунком або спеціальною пропозицією.

КОГО ЗАПРОСИТИ НА ВЕЧІРКУ З ДІЛДО?

Не всім подобається говорити з усіма про свої заняття у спальні. Ось чому найкраще запросити своїх подружок на іграшкову вечірку. Якщо ви добре ладнаєте, ви, звичайно, можете запросити своїх колег по роботі чи сусіда. Найкраще просто поговорити про це з жінками, про яких мова йде. Потім решту можна організувати в групі WhatsApp.

ЯКІ ВИПАДКИ ПІДХОДЯТЬ ДЛЯ ВЕЧІРКИ З ДІЛДО?

Насправді, вечірка із секс-іграшками не потребує особливого приводу — досить дівочої ночі. Звичайно, ви також можете влаштувати іграшкову вечірку на свій день народження або відсвяткувати дівич-вечір кращого друга. 

ЯК НАСПРАВЕ ХАРЧУВАННЯ НА ВЕЧІРЦІ З ДІЛДО?

Звичайно, правильна їжа не повинна бути відсутня на вашій вечірці з ділдо! Найкраще подавати закуски та закуски, щоб ваші гості могли зосередитися на виставі феї фалоімітаторів. Ідеї ​​тут, наприклад, антипасти, рулети з піци, сирні шашлички з панірувальними сухарями чи суші. Звичайно, не повинні бути відсутні такі закуски, як чіпси, мармеладні ведмедики або горіхи. Також дуже важливо: напої! Келих (або кілька) просік або вина гарантують, що група буде в настрої, і заборони на обмін секс-іграшками поступово зникнуть.

ЧИ МОЖУТЬ ЧОЛОВІКИ ТАКОЖ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВЕЧІРЦІ З ДІЛДО?

Навіть якщо іграшкові вечірки в першу чергу подобаються жінкам, чоловіки, звичайно, теж можуть взяти в них участь! Можливо, ви і ваш коханий хотіли б запросити кілька пар, з якими ви дружите, на іграшкову вечірку. Однак, чоловіки часто трохи соромляться, коли справа доходить до обміну секс-іграшками з іншими. А жінки зазвичай відкритіші, коли вони між собою.

ВАМ ЗАВЖДИ ПОТРІБНО ЩОСЬ КУПУВАТИ НА ВЕЧІРЦІ З ДІЛДО?

Звичайно, вам не обов'язково щось купувати на вечірці з ділдо. Ніхто не змушує вас витрачати гроші на те, чого ви не бажаєте. Ви можете легко насолоджуватися ввечері. Dildofee, напевно, зробить достатньо продажів і без вас! Досвід показав, що кожен знайде те, що йому до вподоби. До речі, фактичний порядок відбувається не у великій групі, а наодинці у сусідній кімнаті. Тому вам не потрібно розповідати своїм друзям, що ви вирішили.

ОРГАНІЗУЙТЕ ВЕЧІРКУ З ДІЛДО: Коротко про найважливіше

Отже, ви бачите: вечірка з ділдо може бути дуже веселою! Просто спробуйте це на наступній жіночій вечірці. Іграшкова вечірка легко спланована і не потребує особливих зусиль. Як організатор, ви часто отримуєте невелику винагороду. І навіть якщо вам не так весело на вечірці, як ви думали, найпізніше з вашою коханою та вашими новими досягненнями у спальні буде дійсно захоплююче!