+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

У яких країнах – найкращий секс у світі?

Днями на вечірці в Ріо у мене навіть очі мало не випали - то це тут танці називають? "У мене був секс, при якому у мене було менше фізичного контакту, ніж у них на танцполі!" — запинаюся я своїй подругі-бразильянці, яка спочатку сміється з мене за те, що я німкеня, а потім вчить, як правильно качати стегнами. Дискофокс виразно виглядає інакше, друзі! Отже, тепер я можу засвідчити з перших рук: деякі країни просто сексуальніші за інші. І масштабне дослідження підтверджує це – вуаля, найсексуальніші країни світу!

1 МІСЦЕ: ШВЕЙЦАРІЯ

Хто це вигадав? Очевидно, наші сусіди знають не лише шоколад та сир: близько 21% усіх швейцарців оцінюють своє сексуальне життя на «відмінно», 32% займалися сексом на публіці. Як одна з найліберальніших країн у світі, коли мова заходить про порнографію , проституцію чи сексуальне виховання дітей у ранньому віці, Швейцарія, здається, робить чудову роботу з нормалізації сексуальності та робить її супер розслабленою для всіх учасників. При цьому народжуваність при підлітковій вагітності приблизно в 10 разів нижче, ніж у манірних США.

2 МІСЦЕ: ІСПАНІЯ

Олі! Провівши кілька днів на нудистських пляжах Андалузії, я дійсно можу зрозуміти, чому близько 15 000 жінок у глобальному дослідженні заявили, що іспанські чоловіки просто найкращі сексуальні партнери. Те саме стосується і жінок: більше 90% всіх опитаних іспанців заявили, що вони дуже задоволені в сексуальному плані.

3 МІСЦЕ: ІТАЛІЯ

Коли справжнє кохання проходить через шлунок, насправді майже розчаровує те, що Італія посідає лише третє місце у цьому списку. Адже італійці знають: спокуша починається за столом! І нібито два келихи вина підвищують жіноче лібідо.

4 МІСЦЕ: БРАЗИЛІЯ

Що повертає нас до бразильського танцю з чаєм: бразильські чоловіки вважаються іншими найкращими коханцями у світі після іспанців. Не дивно, що вони починають практикуватися досить рано! За статистикою бразильці втрачають незайманість раніше, ніж будь-який інший народ. А ще є питання усвідомленості тіла та добрих танцюристів...

5 МІСЦЕ: ГРЕЦІЯ

Греція вважається однією з найсексуальніших країн світу. Не дивно, що оргії тут мають так би мовити давню традицію. Згідно з дослідженням, греки займаються сексом найбільше у світі, близько 164 разів на рік. Так, це приблизно тричі на тиждень. І це попри Цазики!

Далі йдуть Мексика, Індія, Австралія та Нігерія. А як щодо нас, німців, будь ласка?  Інше дослідження стверджує, що ми найгірші коханці у світі і що ми також трохи пахнемо. Ба! Зважаючи на все, ми принаймні добре чуємо один одного: ми — одинадцята найсексуальніша нація у світі! 32% всіх німців займалися сексом однією ніч, а 30% робили це публічно. А що стосується смердючості, то мій бразильський друг теж дав мені чудову пораду: «Якщо ви хочете танцювати тут із чоловіками, найкраще робити це на початку вечора. Вони не так сильно тебе пітніють».