+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вагінальний оргазм – міф чи еротична родзинка?

Навряд чи якась інша тема так само міфічна, як вагінальний оргазм жінки.  У той час, як деякі наполягають на тому, що його просто не існує, інші регулярно відчувають його під час сексу. А як численні міфи? І як ви можете  відчути вагінальний оргазм, якщо у вас його ніколи не було?

ВАГІНАЛЬНИЙ ОРГАЗМ: ЩО ЦЕ?

То що таке легендарний вагінальний оргазм? Згідно з опитуваннями, близько 25 відсотків жінок впевнені, що можуть випробувати вагінальний оргазм, а решта не може досягти оргазму без стимуляції клітора. Але в чому різниця між вагінальним та кліторальним оргазмом?

Вагінальний клімакс виникає не в результаті цілеспрямованої стимуляції клітора, а швидше в результаті проникнення та стимуляції  піхвиДля всіх, хто ставить питання, як це може бути, коли клітор знаходиться зовні, ось цікавий факт: клітор - це набагато більше, ніж маленька шишка між вашими статевими губами! Це лише головка клітора. Весь  клітор  може бути розміром 10-12 см і добре вростати у таз.

Це означає, що клітор можна стимулювати зсередини, наприклад, під час  проникнення. Печеристі тіла жіночого клітора розташовані навколо входу у піхву, уретри і так званої точки G. Оргазм, що виникає при вагінальному проникненні, також викликається роздратуванням тканин клітора. Теоретично це означає нічим іншим, як те, що  вагінальний оргазм насправді також є кліторальним оргазмом!

ЧОМУ ДЕЯКІ ЖІНКИ НЕ КІНЧУЮТЬ ВАГІНАЛЬНО?

Справа в тому, що не кожна жінка може  закінчити вагінальноАле також факт, що багато жінок переважно зосереджуються на кліторі і рідко стимулюють піхву зсередини під час мастурбації, так що нервові закінчення там майже не тренуються.

Крім того, не кожен чоловік здатний натискати потрібні кнопки або стимулювати потрібні зони під час проникнення. Це може виглядати зовсім інакше, якщо ви потішите себе  секс-іграшкою. Так звані кролячі вібратори або вібратори для точки G мають спеціальну форму для стимуляції точки G, яка вважається центром тканини клітора.  

Це безперечно завжди варто спробувати, і як тільки ви дізнаєтеся для себе, яка вагінальна стимуляція допоможе вам досягти вершини, ви можете поділитися порадами та рекомендаціями зі своєю коханою.  

Якщо у вас немає оргазму від чистого проникнення, ви не самотні. Більшості жінок потрібна цілеспрямована стимуляція видимого клітора, щоб закінчити, і це цілком нормально. Але якщо ви хочете відчути вагінальний оргазм, у нас є хороші новини: ви можете тренувати вагінальний оргазм.

5 СПОСОБІВ ПОКРАЩИТИ ВАГІНАЛЬНИЙ ОРГАЗМ

#1: Правильний кут проникнення

Чи займаєтесь ви сексом або мастурбуєте вібратором, все залежить від кутаСтимулюючи точку G, яка також складається з тканини клітора, можна спричинити кульмінацію. Ви знайдете гарячу точку у верхній частині піхви, приблизно на 3-5 см за входом у піхву, і ви навіть можете відчути її пальцями.

#2: Тазова подушка

Щоб вплинути на кут проникнення зовні можна використовувати дуже простий прийом. Секс-подушка або звичайна подушка під попу піднімає таз. Це дозволяє пенісу вашого партнера легко досягати G точки при проникненні в місіонерську позу і збільшує ймовірність вагінального оргазму.

№ 3: Я - жінка

Ви найкраще знаєте, що для вас добре, тому не соромтеся брати на себе ініціативу під час сексу. У позі наїзника або під час катання на китайських санях ви контролюєте те, що відбувається, і можете рухатися таким чином, щоб пеніс або страпон потрапив точно у вашу гарячу точку. Крім того, у вашого партнера вільні руки і він також може стимулювати зовнішню частину вашого клітора.  

#4: Парний вібратор як інструмент

Вагінальний оргазм часто залежить від темпу. Повільний секс може стимулювати цей тип кульмінації. Якщо ви хочете отримати ще більше блаженства, то парний вібратор може стати гідним вкладенням. Це одночасно стимулює вашу точку G, ваш клітор та його пеніс. Безпрограшна ситуація для вас обох!

#5: Жодного тиску під час сексу

Будь ласка, не докоряйте себе і не піддавайте себе тиску, тому що ви дійсно хочете випробувати вагінальний оргазм. Це вимагає не тільки розслаблення, а й невеликої практики, тому що нервові закінчення піхви хочуть, щоб їх тренували. Якщо секс із коханою поки не виходить, зв'яжіться з собою в одиночному режимі та дізнайтесь,  що вам подобаєтьсяЗавжди пам'ятайте: секс має приносити задоволення, це не випробування, яке ви проходите лише через вагінальний оргазм.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ НА ШЛЯХУ ДО ВАГІНАЛЬНОГО ОРГАЗМУ

  • не поспішайте і спочатку стимулюйте свою піхву під час мастурбації
  • використовуйте секс-іграшки, щоб спеціально стимулювати точку G
  • перемикати стійки, щоб змінити кут проникнення
  • не піддавайте себе тиску, тому що у вас немає вагінального оргазму
  • не чекайте, що з першого разу вийде правильно - потрібно трохи потренуватися

Вагінальний оргазм можливий, але не кожна жінка. Але поки ви насолоджуєтесь сексом, ця форма вершини не є метою, яку ви обов'язково маєте досягти. Є так багато інших шляхів і багато інших вершин, які можна штурмувати!

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.