+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Повернути колишнього хлопця: лайфхак, як це може спрацювати!

Коли стосунки розпадаються, страждає хоча б один із них. Нерідко розлучення відбувається раптово, і ви раптово залишаєтеся з величезною купою уламків. Кілька днів тому ви разом сміялися і ділили постіль, а тепер усе раптово скінчилося?

КОЛИ ТИ ЗМОЖЕШ ПОВЕРНУТИ КОЛИШНЬОГО ХЛОПЦЯ?

Ви більше не розумієте світ і проводите дні та ночі, думаючи про те, що ж ви насправді зробили не так? А може, за цим стоїть інша жінка, з якою він таємно зустрічається довгий час? Це все спекуляції, і хвилюватись із цього приводу не варто. Тому що ви ніколи не отримаєте відповіді. Але за певних обставин не все втрачено, і ви можете повернути колишнього хлопця.

Існують різні варіанти повторного упіймання, жоден з яких не має гарантії успіху. Причини, через які стався розкол, завжди відіграють вирішальну роль. У розставання завжди має бути причина, і якщо нічого не зміниться, то любов не матиме другого шансу. Але завжди треба пам'ятати, що твій колишній уже закохався в тебе.

Якщо якісь почуття залишилися, іноді їх можна розбудити. Але дуже важливо уважно подивитися та проаналізувати ситуацію. Ви також повинні бути повністю чесні із самим собою і не чинити опір змінам – тоді це може спрацювати.

ПОВЕРНУТИ КОЛИШНЬОГО ХЛОПЦЯ – Є ДУМКА ЧИ НІ?

Після того, як ваш партнер підведе межу, ви, ймовірно, опинитеся в стані шоку. Спочатку вам слід подолати їх, щоб ви могли ясно мислити. Наступний крок — з'ясувати свої справжні почуття та з'ясувати, чи справді возз'єднання має сенс.

Ви дійсно хочете повернути колишнього чи більше боїтеся залишитися на самоті? Можливо, ви багато сперечалися у минулому, тому ваші почуття сильно постраждали.

Інтрижка або роман часто є непереборною перешкодою на шляху до повернення, тому що основа довіри зруйнована. Звичайно, найкраще, якщо ви зможете спокійно поговорити зі своїм колишнім, і він зможе використати цю нагоду, щоб викласти вам свої причини. Але часто це зовсім неусвідомлені речі, які чоловіки навіть назвати не можуть. В результаті почуття з часом стають все менше і менше і все більше остигають. Можливо, ви робили якісь речі, які його підсвідомо турбували, але ніколи не помічали нічого конкретного.

ЗА ДОПОМОГОЮ ЦИХ ПОРАД ВИ (МОЖЛИВО) ЗМОЖЕТЕ ПОВЕРНУТИ СВОЄЇ КОЛИШНЬОГО Хлопця.

Якщо після з'ясування причин ви все ж таки бачите шанс на кохання, вам слід прислухатися до наступних порад: 

ПОРАДА № 1: ПЕРЕРВІТЬ КОНТАКТ НА ВИЗНАЧЕНИЙ ПЕРІОД ЧАСУ

Щоб ви могли знову знайти себе і пережити розлуку, вам обом необхідна заборона контактів. Цей час використовується для обробки, роздумів та скорботи – ось чому він такий важливий. Якщо ваш колишній зв'яжеться з вами на цьому етапі, ви можете сприймати це як добрий знак, але вже мало пройти трохи часу. Тому що, якщо він знову зв'яжеться з вами на самому початку, можливо, він зробить це за звичкою, а не тому, що дуже сумує за вами. Навіть якщо ви дійсно щасливі, дайте зрозуміти, що вам потрібен час для себе і що заборона на контакти слід продовжувати дотримуватися.

ПОРАДА № 2: ВИ НЕ ЖЕРТВА, ПОКАЖІТЬ ЙОМУ ЦЕ

Після розставання багато жінок роблять помилку, беручи він роль жертви. Вчиняючи так, ви применшуєте себе і демонструєте почуття провини, яке вам, мабуть, не обов'язково відчувати. За жодних обставин не можна нити в його присутності або навіть постійно переслідувати його. Слабкість не зовсім приваблива для чоловіків, тому будьте максимально впевнені у собі зовні. Покажіть йому, що ви можете обійтися без нього, і продемонструйте силу і незалежність.

ПОРАДА № 3: ЖИВІТЬ СВОЇМ ЖИТТЯМ!

Ваш колишній має скоро зрозуміти, що він у вас втратив! Ось чому ви повинні прожити своє життя з повною впевненістю у собі. Чоловіки швидко почуваються загнаними в кут, тому не пишіть йому і не дзвоніть. Насолоджуйтесь життям та дозвольте йому розділити ваші щасливі моменти на відстані.

Немає нічого поганого в тому, щоб викладати в соціальні мережі фотографії сяючої жінки. Звичайно, не варто перестаратися, інакше може подумати, що це розлучення. Але це робить вас неймовірно привабливим, коли ви показуєте себе незалежним та щасливим.

ПОРАДА № 4: ЗМІНИ МОЖУТЬ ТВОРИТИ ЧУДО

Настав час перевернути своє життя та показати його зовнішньому світу. Напевно, ви досить подумали про можливі помилки і працюватимете над собою. На жаль, ваш колишній хлопець поки що цього не бачить, тому вам також слід надіслати візуальні сигнали. Багато жінок змінюють зачіску, коли починається новий етап життя. Так здивуйте його новою стрижкою або іншим кольором волосся. Можливо, ти теж попрацюєш над своїм стилем і перетвориш сіру мишку на сексуального вампіра?

ПОРАДА № 5: СПРАВЕДЛИВА ПОВЕДІНКА – ЦЕ ГОЛОВНЕ І ГОЛОВНЕ

Вкрай важливо не грати в ігри під час розставання. Напевно, це не так просто, особливо якщо ти злишся на колишнього. Навіть якщо ви образилися, не говоріть про нього погано – ці ненависні тиради можуть у якийсь момент вийти назовні. Можливо, ви думаєте, щоб змусити його ревнувати до інших чоловіків. Це безперечно не дуже хороша ідея, тому що це може серйозно його образити.

ПОРАДА №6: ДОБРЕ ПІДГОТУЙТЕСЯ ДО З'ЄДНАННЯ.

Навіть якщо час, проведений без колишнього, безперечно болісно, ​​вам все одно слід використовувати його з розумом. Марно постійно думати один про одного і будувати плани на перше возз'єднання. Найкраще використовувати час для справ, які раніше відходили на другий план. Поверніться до своїх колишніх захоплень або зустрінетеся з друзями. Це знову зробить вас більш врівноваженим та щасливим, що є найкращою підготовкою до першої зустрічі. 

Перед першим побаченням обов'язково варто попрацювати над своїм настроєм, щоб не виглядати перед ним сумною грудкою. Якщо є можливість, не говоріть надто багато про минуле під час зустрічі. За жодних обставин не можна звинувачувати один одного та докладно обговорювати попередні проблеми. Разом подивіться вперед і поговоріть про те, що змінилося у вашому житті з того часу, як ви бачилися востаннє. 

Розлука не обов'язково має бути кінцем великого кохання. Ти ще маєш шанс повернути колишнього хлопця. Після короткого періоду розриву контакту та роздумів ви можете розпочати відвоювання.