+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Все про каплю задоволення

Ви, можливо, помітили, що безпосередньо перед сильним вибухом (еякуляцією) іноді лунає невелика бавовна, і з статевого члена витікає трохи рідини. Молоді люди іноді турбуються, запитуючи себе, чи не сеча це. Зрозуміло: ні. Це так звана крапля задоволення, яку ще називають предеякулятом. Чи завжди кількість однакова і яка кількість є нормальною? Коли випадає задоволення? Ми пояснюємо це вам зараз!

ЩО ТАКЕ ПАДІННЯ ЗАДОВОЛЕННЯ?

Коли ви сексуально збуджені, за деякий час до фактичної еякуляції з пеніса виходить кілька крапель секрету. Між іншим, немає крапель задоволення без збудження — звичайно, це не краплі задоволення. Вони походять з так званої бульбоуретральної залози, також відомої як заліза Купера, яка знаходиться в нижньому кінці передміхурової залози, тобто. у сполучній тканині тазового дна у чоловіків. Парні залози мають вихід довжиною близько п'яти сантиметрів, що веде до сечівника. Як виглядають краплі насолоди? Крапля задоволення зазвичай прозора і має жорстку слизову консистенцію.

#ВАЖЛИВО

Крапля задоволення вже містить невелику кількість сперматозоїдів, тому жінка може завагітніти без еякуляції!

ФУНКЦІЇ КРАПЛІ ЗАДОВОЛЕННЯ

Звичайно, у цієї секреції теж є функція, точніше вона навіть має два позитивні ефекти.

Крапля задоволення використовується певною мірою для підготовки до фактичного статевого акту. По-перше, він діє як природня смазка, яка робить секс більш комфортним для обох партнерів. Він також очищає уретру і перетворює зазвичай кисле середовище на лужне. Сперматозоїдам потрібна ця «атмосфера гарного самопочуття», щоб бути набагато активнішими та пробитися до яйцеклітини.

Кількість крапель задоволення може змінюватись від людини до людини, а також може змінюватися протягом життя. З одного боку, за це відповідає розмір куперової залози, а з іншого боку, залежить ще й від ступеня збудження. Інші фактори, такі як стрес також можуть впливати на кількість.

Іноді виробляється дуже мало рідини, тому ви не обов'язково відчуєте, як знижується задоволення. В інших із статевого члена може витекти справді велика кількість.

ЧИ МОЖНА ЗАВАЖИТИ ВІД КАПІЛЬ ЗАДОВОЛЕННЯ?

Так, за загальним визнанням преякулят виглядає абсолютно невинним і невинним. Однак, якщо ви не користуєтеся протизаплідними засобами, вам слід мати на увазі , що ваша партнерка може завагітніти лише від крапель задоволення. Дослідження дійшли дуже суперечливих висновків, оскільки деякі припускають, що преякулят складається лише з сперми (без сперми).

Інші припускають, що в ньому цілком можуть бути сперматозоїди. Якщо ви не бажаєте ризикувати, краще використовуйте протизаплідні засоби.

Ще однією небезпекою є можливе зараження різними венеричними захворюваннями, оскільки краплі задоволення можуть передавати віруси чи бактерії. Нерідко це призводить до зараження хламідіозом або гонореєю. У найгіршому випадку через краплі задоволення можна навіть заразитися ВІЛ. Отже, ще раз: якщо ви не впевнені, чи страждає хтось із вас на захворювання, що передається статевим шляхом, ви завжди повинні використовувати презерватив, щоб бути в безпеці.

Отже, це була найважливіша інформація про краплю задоволення - краплю, яка буквально змушує верблюда переливатися через край.