+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вульва. Не соромся своєї вульви!

Хай живе вульва! Звісно завжди! На жаль, це стосується не всіх жінок. Соромитися своєї вульви - велика проблема, від якої страждають багато хто. Але що означає термін сором вульви? І взагалі, що таке вульва?

ЩО ТАКЕ ВУЛЬВА НА САМІЙ СПРАВІ?

Коли ми говоримо про вульву, ми говоримо про зовнішні, видимі жіночі статеві органи. Отже, внутрішні та зовнішні статеві губи , лобок та клітор . Піхва відноситься до внутрішнього органу. Звичайно, оскільки вульва це те, що ми можемо бачити, вона пропонує досить багато поверхонь для атаки. Чому щось стирчить? Чому гірка так яскраво виражена? Моя вульва потворна?

ЩО ТАКЕ СОРОМ ВУЛЬВИ?

Коротше кажучи, присоромити вульву означає соромитись зовнішнього вигляду своєї вульви. Це може мати багато причин. Жінки часто знаходять свої статеві губи занадто великими, занадто маленькими або обвислими. Багато хто також побоюється, що щось не так з їх власною вульвою, тому що вона виглядає саме так. Але чому ми знаходимо наші вульви потворними? Logo, коли ви дивитеся порно, ви бачите лише нібито ідеальні вульви. Красива фігура, гладко виголена та абсолютно приваблива. Але так само і з моделями, чи не так? Все ідеально та бездоганно. Цілком зрозуміло, що вам некомфортно, коли ви порівнюєте себе. Але що завжди легко забути, то це те, що фотошоп і медичні втручання зазвичай допомагали.

Тому: Перестаньте порівнювати себе та соромитися своєї вульви! Скільки «справжніх» вульв ми бачили? Якби постійно стикалися з нормальними, тобто. реалістичними вульвами, не було б сумнівів та знецінення. Ми побачили б, що наші вульви абсолютно нормальні та красиві, бо кожна з них унікальна.

ПЕРІОД ГАНЬБИ

На жаль, сором вульви широко поширений і іноді йде пліч-о-пліч із соромом менструації: соромом щомісячних кровотеч і відвертістю. На жаль, у деяких чоловіків та їх огида до менструальної крові значною мірою сприяє сорому. Але чому нам має бути соромно стікати кров'ю раз на місяць? Ми маємо отримати за це медаль! Адже багато жінок страждають від спазмів у животі, болю в спині та неконтрольованих перепадів настрою. Звідки ми взялися соромитись цього? Нам слід більше говорити про це, щоб це, нарешті, стало соціально прийнятним і нікого більше не бентежило.

ВСІ ВУЛЬВИ ПРЕКРАСНІ

Справа в тому, що кожне тіло виглядає по-різному, і існує безліч різних вульв. Воістину кожна вульва унікальна, і її слід цінувати за її унікальність. Не існує ідеальної вульви - кожна ідеальна така, якою вона є. Перестаньте піддаватися одержимості красою і почніть нарешті любити себе та своє тіло, тоді й інші теж. Немає нічого більш спокусливого, ніж любов до себе та впевненість у собі! Якщо ви думаєте, що ваша вульва прекрасна, то й інші також. І давайте будемо чесними: хіба у нас справді немає інших проблем, окрім як злитися на зовнішній вигляд нашої вульви? Достатньо того, що ми постійно порівнюємо себе з іншими нібито ідеальними жінками і дорікаємо собі за те, що у нас немає такого підтягнутого низу або пишного розміру бюста. Але порівняння своєї вульви з іншими і ненависть до них за те, що вони не ідеальні, мають бути назавжди стерті з наших умів. Зрештою, хто і коли вирішив, як має виглядати ідеальна вульва?

Якщо ви хочете дізнатися, як виглядають інші та особливо реалістичні вульви, загляньте на сторінку Instagram The Vulva Gallery . Проект був запущений у 2016 році Хільдою Атлантою з Нідерландів, і зараз має 770 000 передплатників. Вона розвіює міфи про зовнішній вигляд вульви та показує справжні вульви.