+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Жіночий оргазм

Це просто частина гарного сексу: оргазм. Однак, за даними дослідників, лише близько третини всіх жінок мають оргазм під час гетеросексуального сексу. Частково це пов'язано з тим, що багато людей (зокрема і жінок) точно не знають, що таке жіночий оргазм. Вони не сміють питати і не знають ніяких хитрощів, які допоможуть їм одужати. Ось чому сьогодні ми ексклюзивно розкриваємо все, що потрібно знати про жіночий клімакс.

ЖІНОЧИЙ ОРГАЗМ: КЛІТОРАЛЬНИЙ ЧИ ВАГІНАЛЬНИЙ?

Жіночий оргазм, просторіччя, може бути або кліторальним, або вагінальним, хоча вагінальний оргазм також зачіпає кліторальні нерви, тому всі оргазми трохи кліторальні.

Оргазм поділяється на чотири фази. Під час фази збудження піхва стає вологим, клітор набухає, статеві губи та соски. Почастішає серцевий ритм і підвищується кров'яний тиск. За цією фазою слідує фаза плато. Пульс і частота дихання продовжують збільшуватися, м'язи напружуються. Піхва стає вужчим, а клітор більш чутливим. За цим слідує справжній оргазм: м'язи тазового дна та піхви ритмічно напружуються, і спалахує феєрверк емоцій. На етапі відновлення деякі жінки можуть відчувати множинні оргазми... Після клімаксу частота пульсу та дихання, артеріальний тиск знижуються, збудження спадає.

Деяким жінкам потрібно більше часу, щоб досягти оргазму, іншим – швидше. Багато жінок кінчають швидше, якщо самі простягають руку допомоги. З іншого боку, якщо чоловік розпочинає справу пальцями чи ротом, це займає більше часу. Коли справа доходить до вагінального сексу, багато жінок взагалі не приходять. Тоді є ще різниця між вагінальним та кліторальним оргазмом .

При кліторальному оргазмі стимуляція клітора зрештою призводить до оргазму. Вагінальний оргазм включає стимуляцію або шийки матки , або точки G. Не кожна жінка може закінчити будь-яким способом.

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Клітор передає стимули стимуляції в головний мозок через спинний мозок, а шийка матки - через блукаючий нерв. Ось чому жінки з травмою спинного мозку все ще можуть відчувати вагінальні оргазми.

ПОРАДИ ДЛЯ БІЛЬШ ІНТЕНСИВНОГО ОРГАЗМУ

1. Не ходити до туалету

Цікаво, наскільки повний сечовий міхур може допомогти при оргазмі. Не ходіть у туалет перед сексом, натомість тримайте тиск у сечовому міхурі. Це збільшує стимуляцію під час сексу та забезпечує більш швидкий та інтенсивний оргазм.

2. Практика робить досконалим

Якщо ви не впевнені, які дотики справді допомагають вам досягти оргазму, ви повинні допомогти самі. Мастурбація - це найпростішийспосіб дізнатися, що приносить вам задоволення і як ви закінчуєте. І тоді ви можете пояснити це своєму партнерові.

3. Стогнати як божевільна

Згідно з дослідженнями, гучні стогін допомагають при спробі досягти оргазму. Здібності до кульмінації сприяють стогін. Спробуйте. Що ще має допомогти: Відкрийте рот і засуньте палець у рот.

4. Маленькі помічники

Будь то секс на самоті або побачення з партнером, секс-іграшки часто надають велику допомогу. Вони не лише пожвавлюють спільне сексуальне життя, а й можуть підтримувати жіночий оргазм. Це не завжди мають бути вібратори. Інші секс-іграшки можуть довести вас до кульмінації.

5. Головний кінотеатр? Так будь ласка!

Ви весь день думали про симпатичних хлопців зі спортзалу? Потім використовуйте його як полотно для своїх сексуальних фантазій. Насолода починається в розумі. Неважливо, чи думаєте ви про свого партнера, про зовсім незнайому людину чи про знаменитість. Головне, щоб думки та фантазії були хвилюючими.

6. Дозволено і справжнє кіно

Всупереч поширеній думці, жінки також захоплюються естетичним порно. Неважливо, що вам подобається: є потрібне порно на будь-який смак. Це живить вашу уяву і може спокусити вас та вашого партнера на нові пригоди.

7. Більше, ніж вагіна та клітор

Жінка це більше, ніж просто її піхву. Ви коли-небудь пробували стимуляцію лобка? Знову ж таки, є численні нервові закінчення. І збудження зростає з кожним дотиком, доки жінка не може більше терпіти. Те саме стосується анальної стимуляції. Ви також можете включити груди та соски в секс.

8. Немає тиску

Якщо ви дійсно хочете випробувати оргазм, ви часто зазнаєте невдачі. Зніміть напругу і просто отримуйте задоволення під час сексу. За допомогою кількох трюків оргазм приходить сам собою. У жодному разі не прагнете кульмінації, інакше це може швидко призвести до розладу.

КОРОТКО ПРО САМИЙ ГОЛОВНИЙ ПРО ЖІНОЧИЙ ОРГАЗМ

  • Лише третина всіх жінок сягає оргазму під час гетеросексуального сексу.
  • Більшість жінок досягають оргазму при стимуляції клітора, але не обов'язково при вагінальній стимуляції.
  • Ті, хто не ходить до туалету перед сексом, можуть відчувати більш інтенсивні оргазми.
  • Мастурбація - найкращий спосіб дізнатися, які дотики призводять до кульмінації
  • Головні фільми та порно підживлюють уяву та посилюють збудження
  • Крім піхви та клітора, в секс можна включити груди, сідниці та інші ерогенні зони.

Досягти жіночого оргазму не так складно, як вважають деякі. Маючи трохи часу та інстинкту, жінки можуть випробувати чарівні відблиски. Ви також будете!