+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Де та як зберігати інтимні аксесуари?

Якщо ви придбали секс-іграшку, то у вас неодмінно з'явиться питання: де її сховати? Погодьтеся, буде ніяково, якщо на аксесуар натраплять члени сім'ї або гості. Ваша мета - знайти місце, де іграшка буде прихована від сторонніх очей. Ідеальний варіант - спальня, туди гості точно не зайдуть, але й там не варто залишати аксесуар на чільному місці.

Важливо пам'ятати про правила зберігання інтимних аксесуарів , які допоможуть продовжити термін служби:

  • Після сексу витягуйте батарейки з іграшки та зберігайте їх окремо.
  • Перед зберіганням іграшку потрібно ретельно почистити та висушити.
  • Зберігати аксесуари потрібно в сухому прохолодному місці, куди не проникають сонячні промені.
  • Деякі матеріали притягують пил, злипаються один з одним, тому ідеальним варіантом буде зберігання кожної іграшки в окремому мішечку.

Подумайте про схованку. Він повинен бути в доступному місці, щоб при бажанні ви легко дістали секс-іграшку.

Під замком

Оптимальним варіантом за місцем розташування є тумбочка або комод. Ви можете обладнати її замком, щоб допитливі члени сім'ї не змогли виявити ваші захоплення. Якщо у вас є сейф, іграшки можна зберігати там.

За книгами

Стара, але перевірена ідея – схованка за книгами. Якщо у вас велика бібліотека, яку рідко використовують, то цей варіант відмінно підійде. Ви можете сховати іграшки у невелику коробку та поставити її за книги.

Під матрацом

Упакуйте іграшки в мішечок і покладіть під матрац. Так само їх можна сховати в простір між матрацом та узголів'ям ліжка. Слідкуйте, щоб іграшки не зламалися під час активних дій на ліжку.

Маскування

Практично кожен має склад коробок з-під побутової техніки, взуття та інших речей. Гостей мало цікавить їхній вміст, тому ви зможете сховати свої аксесуари в них. Зверніть увагу на вази, до яких ніхто не торкається, та статуетки з отворами.

Можете використати перевірений метод – сховати іграшку на самому видному місці. Зараз випускають безліч моделей у вигляді губної помади, гумової качки та навіть пляшки пива.