+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як обробляти інтимні іграшки

Своєчасність обробки

Важливо знати, що інтимні іграшки обов'язково треба мити і знезаражувати відразу після придбання, навіть якщо вони перебували в герметичній індивідуальній упаковці. Стерильність на підприємствах-виробниках навряд чи хтось зможе гарантувати. А вироблена вчасно обробка допоможе уникнути непотрібних проблем зі здоров'ям.

Догляд за іграшками для дорослих має бути своєчасним. Іншими словами, відразу після застосування їх необхідно обробляти, не відкладаючи цієї дії на завтра. В іншому випадку на іграшці почнеться розмноження різних бактерій, здатних завдати шкоди ніжній інтимній гігієні надалі. Особливо це стосується різноманітних анальних гаджетів.

Правильний догляд

У більшості анотацій до подібних аксесуарів сказано, що після застосування їх потрібно промити в теплій воді з милом. Це дійсно так, але вода має бути по-справжньому теплою, а не гарячою. Мило можна використовувати антибактеріальне. Його потрібно дуже ретельно змивати, адже якщо воно залишиться на поверхні, то буде повільно, але правильно впливати на матеріал покриття. Кип'ятити силіконові, гумові, гелієві чи латексні гаджети не варто. Тривалий вплив на них високих температур може спричинити їх пошкодження. Інтимний гаджет з пошкодженим покриттям краще не використовувати для отримання сексуального задоволення.

Під час догляду за інтимними іграшками варто відмовитися від використання паперу та паперових серветок. При намоканні їх частки будуть забиватися в девайс, що згодом здатне позначитися на його функціональності, не кажучи вже про те, що вони можуть опинитися всередині організму, ставши джерелом подразнення та певних проблем для статевих органів.

Багато іграшок для дорослих виконані у формі, дуже наближеній до анатомічної. На них найчастіше є всілякі нерівності, складки або улоговинки. Для їх обробки можна використовувати зубну щітку. Тільки терти нею із зусиллям не варто, а щетина щітки має бути м'якою.

Якщо іграшка для дорослих забезпечена моторчиком або акумулятором, обробляти її потрібно так, щоб волога не потрапила на контакти. Це може призвести до виходу з експлуатації електричної частини. За наявності батарейок або акумуляторів їх необхідно виймати з гаджета перед обробкою.

Знезараження

Незалежно від матеріалу виготовлення, головним змістом обробки інтимних іграшок після використання стає видалення з їхньої поверхні, що з'являються внаслідок застосування бактерій та дезінфекції. З цим завданням чудово впорається медичний спирт, перекис водню, мірамістин або хлоргексидин. Однак застосування останнього можливе не для будь-яких матеріалів. Наприклад, вироби з силікону або латексу їм краще не обробляти, тому що до його складу входить хлор, здатний надавати згубний вплив на ці матеріали.

 

Спеціалізовані засоби

Одними з кращих засобів догляду за іграшками для дорослих є спеціалізовані засоби, що продаються в будь-якому секс-шопі за прийнятними цінами. Вони виступлять як у ролі очищувального засобу, так і як антисептик. Кошти діляться на очищаючі та знезаражувальні. Тому варто пам'ятати, що спочатку іграшку необхідно очистити, а вже потім знезаражувати за допомогою засобів із антисептичними властивостями.

Після ретельної обробки інтимної іграшки перед прибиранням її на зберігання необхідно дочекатися, поки вона повністю висохне.

Дотримання всіх вищезазначених правил дозволить як продовжити термін експлуатації іграшок для дорослих, так і зробити їх використання більш безпечним для власного здоров'я.