+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як доглядати секс-іграшки?

Не секрет, що різні захворювання, у тому числі і ЗПСШ, можуть передаватися через секс-іграшки. Особливо якщо ви поділяєте аксесуари з партнером. Але правильний догляд та ретельне очищення допоможе уникнути неприємних наслідків.

Основні правила догляду:

  • Аксесуари потрібно мити у теплій воді з косметичним милом.
  • Не опускайте у воду відсік для батарей.
  • Нейлонові шлейки стирайте у пральній машині.
  • До кожної іграшки застосовуйте лубрикант, що підходить її матеріалу.

Силіконові

Це найпоширеніший матеріал секс-іграшок. Він не пористий і досить простий у догляді. Вироби із силікону сумісні з мастилами лише на водній основі. Силікон гладкий та гіпоалергенний, тому ціна на такі аксесуари досить висока. Щоб іграшка служила довго, очищайте її спеціальними засобами для секс-іграшок.

Кібершкіра

Популярний термопластик, що швидко приймає температуру тіла, нагадує справжню шкіру. Кібершкіра пориста, тому легко пошкодити. Також у мікроотворах можуть оселитися грибки та бактерії. При тривалому зберіганні такі іграшки слід посипати спеціальною пудрою. Після використання аксесуар краще обробити спреєм, що очищає, почекати, поки він вбереться, і ретельно прополоскати. Після того, як іграшка висохла на повітрі, її потрібно посипати пудрою чи крохмалем.

Гель

Гелеві іграшки дуже гнучкі та пористі. Для оптимального догляду виріб потрібно промивати спеціальним очисником для інтимних аксесуарів або м'яким косметичним милом із теплою водою. Потім іграшку потрібно висушити та зберігати в окремому мішечку.

Метал та скло

Абсолютно непористі матеріали, які легко доглядати. Їх можна кип'ятити протягом 3-5 хвилин, потім ополоснути і висушити. Також для таких виробів підійдуть засоби для чищення секс-іграшок і косметичне мило з теплою водою. Після промивання іграшку з металу потрібно добре протерти, щоб не з'явилася іржа.

Якщо ви не впевнені в назві матеріалу, використовуйте лубриканти на водній основі, а у фіналі промийте іграшки теплою водою з косметичним милом.