+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Коли міняти секс-іграшку?

Термін служби секс-іграшки залежить безпосередньо від її господаря. Хтось використовує аксесуар пару разів на місяць, хтось щодня. Інші недбало ставляться до правил зберігання, застосовують непідходящі мастила або не очищають після сексу.

Розглянемо моменти, які вказують на те, що секс-іграшку настав час міняти.

  • Порушення цілісності

Матеріали іграшок дуже ніжні та вразливі. Згодом ви помітите, що аксесуар виглядає не так, як у день покупки. Якщо на поверхні з'явилися сколи та тріщини, в'ївся бруд з пліснявою, яка не змивається, то іграшку настав час міняти.

Зношена поверхня з мікротріщин таїть у собі хвороботворні мікроорганізми, які складно видалити антисептиком. Пошкоджений корпус може спричинити травми інтимних органів. Особливо небезпечні у використанні зламані електронні прилади.

  • Відмови у роботі

Якщо іграшка має складну електричну начинку або механічні елементи, то регулярні збої вказують на її несправність. Якщо аксесуар продовжує погано працювати навіть з новими батарейками, його подальше використання може бути небезпечним для здоров'я.

  • Втрата інтересу

Буває й таке, що згодом інтерес до іграшки згасає. Прилад повинен приносити задоволення, тому якщо вібратор сприймається як щось звичне, настав час купувати новий.

  • Нова модель

Прогрес не стоїть на місці, виробники вдосконалюють товар та випускають нові моделі. Інноваційні можливості, незвичайні ефекти та форми викликають інтерес, то чому б не порадувати себе?